часы HAMILTON KHAKI FIELD MURPH 

По завершенню п'яти років після появи в прокаті геніальної стрічки про міжзоряному подорожі «Інтерстеллар», що здобула одноголосне схвалення кінокритиків, і в якій годинник HAMILTON отримав провідну роль, швейцарська годинникова компанія випускає на світовий ринок прославлену модель HAMILTON KHAKI MURPH. Тільки уявіть собі, що цей годинник був ексклюзивно розроблений для зйомок кіношедевру. Він зіграв важливу роль в інформаційній взаємодії та став каналом зв'язку між героями акторів Меттью Макконахі та Джесікою Честейн.

За сюжетом фільму людство перебуває під загрозою зникнення, і герої виявляються членами експедиції майбутньої міжзоряної подорожі, метою якої став пошук іншої планети для подальшого переселення людства. Перед тим як приступити до виконання важливого завдання, колишній пілот NASA передає своїй донці Мьорф власний годинник. Згодом він відправляє їй послання шляхом впливу на положення секундної стрілки годинника, кодуючи дані за допомогою азбуки Морзе. Годинник виявився важливим інструментом, який допоміг людству врятуватися, покинувши Землю. Коли Мьорф розшифрувала повідомлення, радісно вигукнула «Еврика».

 часы HAMILTON KHAKI FIELD MURPH

Довгоочікувана достовірно відтворена репродукція KHAKI MURPH має одну важливу відмінну рису від свого кінематографічного зразка — той самий вигук «Еврика», лакової глазур'ю зображений на секундній стрілці в вигляді символів азбуки Морзе. Перші 2555 примірників KHAKI FIELD MURPH будуть поставлятися в спеціальному футлярі, дизайн якого був розроблений у тісній співпраці з художником-постановником багатьох голлівудських блокбастерів Натаном Кроулі. За інсайдерською інформацією передзамовлення годинників вже доступне на деяких сайтах, а в роздрібній торгівлі їх слід очікувати в травні.

Отже, чим ж порадує жаданий об'єкт годинникових гурманів та колекціонерів, який завоював славу та популярність за п'ять років до своєї появи в серійному виробництві? Міцний сталевий корпус виконаний діаметром 42 мм, відмінна риса якого — полірований безель. На чорному циферблаті лаконічно розташувалася індикація арабськими цифрами, на стрілки нанесено люмінесцентне покриття Super-LumiNova з оригінальним бежевим відтінком. Механізм — автоматичний калібр H-10 з запасом ходу 80 годин. Сапфірове скло. Технічне оснащення довершує міцний надійний шкіряний ремінь чорного кольору. Нагадаємо, що щасливим володарем ексклюзивного футляру для HAMILTON KHAKI FIELD «MURPH» можна стати тільки за умови, якщо ви опинитеся в числі перших 2555 везунчиків. Роздрібна ціна 995 доларів США.

 часы HAMILTON KHAKI FIELD MURPH

Після Другої світової війни, під час якої HAMILTON був одним з головних і основних постачальників годинників для військових, компанії надійшла пропозиція внести свій вклад і в розвиток кіноіндустрії. На багато десятиліть HAMILTON стане надійним партнером голлівудських зірок, починаючи з появи у фільмі «Водолази» 1951 року, який розповідає про складну чоловічу роботу американського військового підводного спецназу. Це стало відправною точкою та початком розвитку бренду на шляху до голлівудської слави. За останні 65 років в скарбничці HAMILTON назбиралося понад 400 ролей. Достатньо тільки згадати гламурну модель годинника на руці Елвіса Преслі у фільмі «Блакитні Гаваї». А чого коштує футуристичний дизайн годинника з кінострічки «2001 рік. Космічна одіссея»?

Останнім часом такі зірки, як Уілл Сміт, Брюс Уіліс, Форест Уїтакер і багато інших акторів одягали годинник HAMILTON в відомих стрічках «Зелений ліхтар», «Погоня», «Хижаки», «Люди в чорному», «Міцний горішок. Гарний день, щоб померти". На додаток до цього компанія на постійній основі заснувала спеціальну премію «Behind the Camera Awards», яка присуджується обдарованим акторам другого плану. Нагороди віддають належне і висловлюють щире визнання талантам тих фахівців, які вносять непосильний внесок, щоб забезпечити успіх і визнання кінофільмів. І ця історія про те, як слава, успіх і визнання нетлінним сяйвом одного разу торкнулися висхідної зірки HAMILTON.