Roger Dubuis Excalibur Huracán

Надихаючись гоночним автоспортивним підрозділом Lamborghini Squadra Corse та їхнім унікальним механізмом Huracan Performante, годинникові майстри Roger Dubuis розробили кілька неймовірних хронометрів (годинників), виконаних в гоночному стилі.

годинник Roger Dubuis Excalibur Huracán

У комплексі з Roger Dubuis Excalibur Huracán Performante та їхнім новим механізмом RD630 з нахиленим колесом балансу під кутом 12 градусів представлений новий калібр, який свідчить про асоціацію з Lamborghini. Отже, на світ з'явився Roger Dubuis Excalibur Huracán – 45-мм титановий корпус, механізм з автопідзаводом, що зображує ротор у формі колісного обідка. Калібр вищої якості нагадує міст у вигляді розпірок стійок автомобільних підвісок, як в двигуні V10 суперкару Lamborghini Huracán.

Що потрібно знати про годинник?

Використовуючи візуальні підказки з форм, на яких заснований суперкар, в годиннику чітко проглядається шестигранник. Ця універсальна геометрична фігура використовується, щоб передати міць та надійність суперкару, проявляється на годиннику в різних видах і відтворюється з метою надання символічного значення розпіркам стійок автомобільних підвісок. Шестигранник, що виділяється, з'являється на жалюзійних повітрязабірниках Lamborghini Huracán Performante та повторюється у вигляді мініатюрної версії, видимої через ажурний відкритий циферблат на хронометрах Excalibur Huracán.

годинник Roger Dubuis Excalibur Huracán

Скелетонізованний циферблат з фланцем чорного кольору, покритого родієм; стрілки з 18К золота з чорним PVD покриттям; родовані чорні мітки, заповнені білим люмінесцентним SLN складом і білі люмінесцентні кінці стрілок з SLN (Супер люмінова) покриттям; алюмінієва секундна стрілка, покрита сірим лаком і вельми непомітне віконце дати в районі «6 годин». Ремінець в годиннику Roger Dubuis Excalibur Huracán, вироблений на основі з чорного каучуку зі вставкою сірої тканини алькантара з регульованою, що розкладається, застібкою з титану з чорним алмазним покриттям DLC.

годинник Roger Dubuis Excalibur Huracán

Механізм

Вражаючий механізм проглядається крізь прозору задню кришку годинника. Варто відзначити, що він багато в чому схожий на Lamborghini Huracán, який надихав майстрів. Автоматичний калібр RD630 Roger Dubuis Excalibur Huracán складається з 233 компонентів і 29 каменів. Все це відкрито для погляду користувача.

годинник Roger Dubuis Excalibur Huracán

Остаточна спеціальна обробка та платинова пластина з покриттям NAC; механізм, оснащений ротором в формі колісного обода, забезпечує запас ходу в 60 годин, відбиваючи при цьому з частотою в 28800 коливань на годину.

Вартість

Пропонуючи таку суміш характеристик, виконання, легкості та надійності, як і однойменний суперкар, хронометри Excalibur Huracán демонструють особливий вид, який максимально втілює спортивний характер. На зап'ясті ж Excalibur Huracán — це відповідність розміру та легкість пір'їнки. Наче носиш Lamborghini на зап'ясті. Якщо говорити про вартість, то годинник з лишком окупає її — $52,500 USD.

годинник Roger Dubuis Excalibur Huracán