Механічні годинники

Купити механічні годинники.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете великий асортимент механічних годинників самих різних марок. В наявності є дорогі швейцарські механічні годинники і недорогий механічні годинники Orient. При покупці годинника в нашому інтернет-магазині Ви отримуєте 7% знижку. На всі механічні годинники діє гарантія 12 місяців.

Как працюють механічні годинники.

Маятникові годинники можна зробити достатньо точними, з великим запасом ходу, не залежними від умов погоди, але їх не можна позбавити від головного недоліку: їх не можна переносити, вони працюють, тільки будучи нерухомими. Щоб зробити механічні годинники переносним, необхідно замінити маятник і гирю якимись іншими пристроями.

Механічні годинники - ДЕКА

Принцип роботи механічних годинників.

Принцип роботи механічних наручних годинників такий же, як і гирьових або маятникових: є двигун (пружина), який примушує обертатися зубчаті колеса і стрілки, і є пристрій, який регулює швидкість їх обертання. У наручному механічному годиннику як джерело енергії використовують скручену пружину, яка і рухає колеса і стрілки механічних годинників. Пружину і баланс, у відмінності від гирь і маятника, можна переносити, трясти, обертати і перевертати.

Пружина в механічних годинниках є стрічкою із сталі або спеціального сплаву, згорнуту усередині металевого барабана. На зовнішній циліндровій поверхні барабана нарізані зуби, і вона є одним із зубчатих коліс механізму годинника. Барабан одягнений на вал, щодо якого може вільно обертатися. Внутрішній кінець пружини зачеплений за гачок на валу, а зовнішній - тим або іншим способом закріплений на внутрішній стінці барабана.

Якщо обертати вал при нерухомому барабані, пружина закручуватиметься. Якщо потім зафіксувати вал, пружина, розкручуючись, прагнутиме обертати барабан. Це обертання передається на центральний тріб, а через тріб хвилинної стрілки годинників, вексельне колесо про тріб вексельного колеса - на годинне колесо, на втулці якого закріплена годинникова стрілка.