58 національностей, більше 11 000 учасників... професійні марафонці з усього світу приїжджають до Цюріха, щоб випробувати свої сили nf отримати міжнародну кваліфікацію. Аматори, початківці nf професіонали обох статей щороку з'їжджаються сюди з усіх куточків світу, бажаючи пережити одне з найяскравіших подій у своєму житті. Тут починається Пригода...

Maurice Lacroix – офіційний хронометрист Цюріхського марафону

Цюрихський марафон об'єднує бігунів-ентузіастів з 2003 року. З 26 квітня 2020 року (дата початку марафону в цьому році) швейцарська годинникова компанія Maurice Lacroix стане частиною цієї родини: вона оголошена офіційним хронометристом змагання на наступні три роки.

За словами Стефано Вазера, виконавчого директора бренду, вибір був логічним і очевидним: «Урбаністичний, динамічний, відкритий світу і всьому новому... цей марафон об'єднує ентузіастів і професіоналів з усього світу. Це повністю збігається з нашими цінностями. І ми щасливі, що причетні до настільки значної події!»

Maurice Lacroix – офіційний хронометрист Цюріхського марафону

Сандро Стаймер, керівник спонсорської підтримки Цюрихського марафону, також висловив радість від колаборації, яка дозволить спортсменам точно вимірювати свої результати:
«Ми раді, що спільно з Maurice Lacroix зможемо наочно продемонструвати класичну швейцарську точність під час найшвидшого марафону в нашій країні.»

18-й Цюрихський марафон пройде по самому центру міста та уздовж правого берега озера. Маршрут буде проходити від набережної Mythenquai до міста Майлен (Meilen) і закінчиться в центрі Цюриха. Такий маршрут дозволить спортсменам отримати унікальний досвід бігу на трасі з різним рівнем складності.

Maurice Lacroix – офіційний хронометрист Цюріхського марафону

Крім того, організатори надають учасникам право вибору: бігти в команді з чотирьох чоловік, вибрати одиночний забіг або коротку дистанцію. Все для того, щоб кожен міг отримати від марафону по максимуму.