Maurice Lacroix ні на хвилину не переставала бути компанією, здатною з легкістю граючи створювати цікаві годинники: ексклюзивні, харизматичні, стильні, словом, годинники з особливим характером.

У 2014 році Світ познайомився з Masterpiece Gravity. Цей годинник виділялися серед інших завдяки своєму знаковому дизайну та вражаючої швейцарської майстерності. А тепер компанія з Saignelégier представила нову та дуже ексклюзивну версію свого легендарного шедевру Gravity. І це як раз той випадок, коли вираз «дуже ексклюзивну» вжито не для того, щоб штучно нагнати шквал емоцій. Випуск і справді дуже обмежений: тираж моделі складає всього 25 екземплярів.

годинник Maurice Lacroix Masterpiece Gravity Limited Edition

...Коли мова заходить про дійсно дорогий годинник, завжди можна провести дві паралелі. Власне, як і в будь-якій сфері, яка передбачає помірну або незрівнянно колосальну суму витрат. Ви їдете в столицю в купе швидкого поїздe або в люксі фірмового експресe? Летите на відпочинок, скориставшись версією «економ», або зручно розташувавшись в бізнес-класі? Вам подобається Lamborghini, або ви оберете старий добрий Ford? Що такого особливого повинно бути в годиннику, щоб ви безповоротно відреклися від улюбленого консервативного стилю та впевнено вказали рукою на розкішну дуже ексклюзивну модель, мовляв, я одягну їх, незважаючи ні на що?

Обмежений тираж в 25 екземплярів – це як виставковий суперкар на престижній виставці – ви в принципі розумієте, що він швидше за все не буде належати вам, але ви впевнено займаєте водійське сидіння, твердо беретеся за кермо та уявляєте себе один на один з цим чудовим авто на пустельній автостраді. Ви зараз господар моменту, і дорога, і це авто – все навколо належить вам. І нехай весь Світ зачекає :)

годинник Maurice Lacroix Masterpiece Gravity Limited Edition

Maurice Lacroix Masterpiece Gravity Limited Edition однозначно вартий того, щоб мріяти надіти його на зап'ясті – нехай навіть на один день...

У 2014 році Maurice Lacroix ввела в асортимент використовуваних матеріалів кремній. Що характеризується протимагнітними властивостями, що не вимагає мастила, що володіє вагою в три рази меншою, ніж у нержавіючої сталі, кремній надав механізму очевидна перевага в плані точності ходу.

Значний корпус Maurice Lacroix Gravity Limited Edition, товщиною аж 16 мм, складає 43 мм в діаметрі. Усередині корпусу встановлено чудовий автоматичний Калібр ML230 з балансової частотою 2,5 Гц та 50-годинним запасом ходу.

Скелетонізованний циферблат дозволяє розгледіти крізь сапфірове скло деталі декорованого механізму. І він по-справжньому прекрасний.

годинник Maurice Lacroix Masterpiece Gravity Limited Edition

Як в майстерному живопису майстра досягають досконалості грою світла та тіні, персональної технікою мазка, глибиною кольору, так само і Maurice Lacroix зійшов на преміум -рівень, використовуючи чудовий мануфактурний механізм, прекрасну обробку та нестандартний дизайн. Віртуозна робота механізму, багатий циферблат, далекий від стереотипів вигляд повинні полонити потенційного власника такого годинника.

Години і хвилини тут відображаються не так, як ми звикли сприймати візуалізацію ходу часу. Години та хвилини отримали окремий лічильник, розміщений в позиції «2 години» (якщо визначати місце розташування лічильника виходячи зі звичного розташування годинникової стрілки). Годинна та хвилинна стрілки заповнені жовтим складом Super-LumiNova і розташовані над чорною текстурованою поверхнею. По краю кола лічильника – широка жовта доріжка з накладними індексами, також обробленими Super-LumiNova, і з чорними арабськими цифрами. Обрамляє диск чорна окантовка з контрастними білими відмітками. У позиції «12 годин" логотип та ім'я Maurice Lacroix.

годинник Maurice Lacroix Masterpiece Gravity Limited Edition

Мініатюрний секундний лічильник розташований в позиції «4 години» (щодо звичного «розкладу» циферблата). Диск виконаний в жовто-сірих тонах. Велика стрілка з чорним Super-LumiNova та широкоформатні цифри забезпечують відмінну читаність показників. Периферія секундного дисплея має матову поверхню. Біла його окантовка вступає в ефектний контраст з крайкою лічильника годин і хвилин.

Чорний шкіряний ремінець з візерунком, що правдоподібно повторює текстуру карбонового волокна, прикрашений контрастним жовтим рядком, і цей яскравий акцент підкреслює оформлення циферблату.

Технічні характеристики Maurice Lacroix Masterpiece Gravity Limited Edition

 • Колекція: Masterpiece,
 • лімітований тираж: 25 екземплярів,
 • мануфактурний автоматичний годинниковий механізм ML 230, балансова частота 2,5 Гц (18 000 пк/год), 35 каменів, запас ходу - 50 годин,
 • корпус: нержавіюча сталь, PVD покриття антрацитового кольору,
 • зворотна сторона корпусу: що загвинчується кришка – сапфірове скло,
 • скло: сапфірове,
 • циферблат: скелетонізованний, два окремих лічильника для годин і хвилин, а також секунд,
 • індексація: накладні індекси, арабські цифри,
 • стрілки: родовані, частково вкриті білим світловим складом Super-LumiNova,
 • ремінець з телячої шкіри з малюнком, що імітує текстуру карбонового волокна, з жовтою рядком і чорної гумової підкладкою,
 • пряжка з нержавіючої сталі з PVD покриттям антрацитового кольору,
 • діаметр корпусу: 43 мм,
 • товщина корпусу: 16 мм,
 • водозахист: 5 АТМ.

годинник Maurice Lacroix Masterpiece Gravity Limited Edition

Шедевр Maurice Lacroix Gravity Limited Edition – це годинник для амбітних людей, які будь-що прагнуть придбати дійсно розкішний продукт. Власне, саме тому для Maurice Lacroix було важливо, щоб обробка автоматичного мануфактурного калібру ML230 в повній мірі відповідала поняттю розкоші. Чудовий декор Côtes de Genève Grand colimaçon відмінно проглядається крізь кришку корпусу, яка загвинчується та виконана з сапфірового скла. Так, цей годинник може бути ультрасучасним, але в ньому явно читається повага до традицій годинникової справи з високим ступенем знаменитої швейцарської майстерності.

Калібр ML230 дуже наочно демонструє вражаючий досвід Maurice Lacroix. Створення годинниковою маркою власних механізмів – відносна рідкість. Проте, Maurice Lacroix завжди був креативним брендом, відверто здатним на унікальне та нестандартне мислення, розширення прийнятих кордонів, зберігаючи при цьому усталені звичаї Макрокосму годинникового Світу.