Перший жіночий годинник, який увійшов до колекції Masterpiece: два обертових серця для індикації секунд і ретроградний покажчик з освідченням у коханні

часы Maurice Lacroix Masterpiece Embrace

Атвор: Rebecca Doulton

Напередодні Дня святого Валентина компанія Maurice Lacroix презентувала жіночу модель Embrace. Це перший годинник, що увійшли в колись виключно чоловічу колекцію Masterpiece.

часы Maurice Lacroix Masterpiece Embrace

Дизайн Embrace вельми незвичайний: лічильник малої секундної стрілки виконаний у вигляді двох обертових сердець, а над ретроградним покажчиком дня тижня розташувалося любовне послання на французькій мові (Je t'aime un peu, beaucoup, à la folie — Я кохаю тебе трохи, сильно, шалено). Химерний любовний барометр, який день у день показує силу ваших почуттів до Неї.

часы Maurice Lacroix Masterpiece Embrace

Що ж, приступимо до вивчення двох нових версій жіночого наручного годинника від іменитої швейцарської марки з Сеньлежье.

Колекція Masterpiece

Раніше ми переважно висвітлювали новинки бренду з розкішної колекції доступних спортивних годинників Aikon. Тепер у нас з'явилася нова серія, яка заслуговує не менше пильної уваги.

Колекція Masterpiece вперше представлена на початку 1990-х років. Це були креативні інноваційні моделі: знамениті Square Wheel з оригінальними лічильниками, Mysterious Second з плаваючою секундною стрілкою, Gravity з відкритим кремнієвим спуском і, звісно, Chronograph Skeleton.

Концепцією, що проходить червоною лінією крізь всю колекцію Masterpiece, завжди були (і залишаються) креативна механіка, нестандартні лічильники та, подібно до серії Aikon, прийнятна цінова політика. Колись складена виключно з чоловічих годинників ця лінійка нарешті розширила горизонти, поповнивши свої ряди двома жіночими моделями з ускладненнями та вишуканим романтичним дизайном.

Великий корпус

Обидві версії Masterpiece Embrace відрізняються досить великим діаметром (40 мм) та корпусом із нержавіючої сталі товщиною 14 мм. Чимало, як для жіночого годинника, зате цілком достатньо, щоб вмістити обидва ускладнення.

часы Maurice Lacroix Masterpiece Embrace

Круглий корпус відполірований в двох техніках: глянсової (безель і фланги вушок під ремінець) і матової (фланги корпусу та лицьова сторона вушок). Маленька кнопка, що розташована трохи нижче заводної головки, відповідає за настройку функції дня тижня.

Малоймовірно, що ваша дама одягне цей годинник в басейн, проте ступінь водозахисту 50 метрів додає впевненості в надійності Embrace.

Обертові серця

Доступні дві версії Maurice Lacroix Masterpiece Embrace: з білим перламутровим циферблатом і темно-синім з авантюринового скла. Виключно прекрасний мінливий перламутр, який змінює свій колір залежно від освітлення. Таємничий та привабливий авантюрин, який сяє розсипом зірок на нічному небі.

часы Maurice Lacroix Masterpiece Embrace

Два серця, що утворюють малий секундний лічильник в положенні «9 годин», з'єднуються в безперервному танці, оживляючи циферблат. Подібний ефект реалізований в чоловічій моделі Masterpiece Square Wheel Retrograde. Якусь мить і загострений кінчик верхнього серця зісковзує у западинку нижнього, об'єднуючи серця, але лише на секунду. Досягти такого ефекту можна тільки шляхом філігранної обробки та підгонки кожного зубця на обох серцях. Тільки так вони зможуть безперешкодно зчіплюватися та розходитися.

часы Maurice Lacroix Masterpiece Embrace

Серця в кожній з двох моделей декоровані по-різному: в перламутровій версії золотий силует прикрашений мереживними квітковими мотивами, в авантюриновий моделі вони виконані зі срібною порошковою печаткою і відрізняються більш скромною обробкою, а загострений кінчик нижнього серця вказує на ледь помітну 60-секундну шкалу.

часы Maurice Lacroix Masterpiece Embrace

У перламутровою версії від золотих сердечок і аж до фланця розходяться промені, нанесені лазером. Щоб не затьмарити жодної деталі циферблату, годинна та хвилинна стрілки з рожевого золота не суцільні, а ажурні. У авантюриновій версії вони срібні та покриті родієм.

часы Maurice Lacroix Masterpiece Embrace

Ретроградний лічильник кохання

У положенні «5 годин» знаходиться лічильник у формі арки. Як і в моделі Masterpiece Square Wheel Retrograde, він виконує функцію ретроградного календаря. Однак в годиннику Embrace на нього покладена місія «поетичного барометру», який демонструє свій власниці силу почуттів її обранця.

Напис на французькому, нанесений над лічильником, і магічна стріла Купідону скажуть, наскільки сильно жінку люблять в цей день: Я кохаю тебе трохи, сильно, шалено.

Ретроградний індикатор розмічений тими ж золотими або срібними (в залежності від моделі) точками, якими позначені години та хвилини.

Механізм

Тильна сторона корпусу відкриває погляду автоматичний калібр ML258. Саме цей механізм був використаний у чоловічій серії Masterpiece Square Wheel Retrograde, що пояснює досить великий розмір корпусу моделі Embrace.

часы Maurice Lacroix Masterpiece Embrace

Модуль з ускладненнями, сконструйований мануфактурою Maurice Lacroix, покоїться на базовому калібрі Sellita SW200. Настільки прагматичний підхід дозволив компанії зберегти ціну в помірних межах і при цьому запропонувати незвичайне ускладнення.

Механізм ML258 оснащений 37 каміннями, працює на частоті 28,800 напівколивань на годину (4 Гц) та забезпечує 36-годинний запас ходу.

Скелетонізований ротор з центральною трафаретною буквою «М» декорований женевськими смугами (Côtes de Genève). Родовані мости, в свою чергу, оброблені в піскоструминній техніці та прикрашені орнаментом, що складається з фірмових букв «М».

Висновок

Годинники Maurice Lacroix Masterpiece Embrace припадуть до смаку жінкам, які цінують ускладнення в механіці і при цьому віддають перевагу дуже витонченому жіночному дизайну.

часы Maurice Lacroix Masterpiece Embrace

Ці два циферблати з перламутру та авантюринового скла не просто прекрасні, але також повністю відповідають останнім тенденціям годинникового мистецтва. Малий секундний лічильник у вигляді сердець, які перебувають у постійному русі, так само, як і ретроградний індикатор дня тижня з любовним посланням надають годиннику якусь химерності та в той же час прихованого смислу.

Виходячи з принципу поєднаності та послідовності колірної схеми, версію Embrace з перламутровим циферблатом забезпечили бежевим шкіряним ремінцем, авантюринову — темно-синім. Що складаються, застібки, як і сам корпус, виконані з нержавіючі стали.

Офіційний прайс становить на сьогодні 182 200 грн.

Технічні характеристики Maurice Lacroix Masterpiece Embrace:

  • Корпус: діаметр 40 мм, товщина 14 мм; нержавіюча сталь; глянцеве та матове полірування; ступінь водозахисту 50 метрів; сапфірове скло з обох сторін.
  • Циферблат: білий перламутр, авантюринове скло.
  • Механізм: автоматичний калібр ML258 (в основі — Sellita SW200, мануфактурний модуль з ускладненнями); 37 каменів; 28,800 нпк/год (4 Гц); 36-годинний запас ходу; центральні годинна та хвилинна стрілки, малий секундний лічильник виконаний у вигляді двох сердець; ретроградний індикатор.
  • Референс: MP6068-SS001-430-1 (темно-синій авантюриновий циферблат), MP6068-SS001-160-1 (білий перламутровий циферблат).
  • Ремінець: бежевий або синій з телячої шкіри; що складається, застібка з нержавіючої сталі.