Спортивна лінійка поповнилася версіями в бронзовому та біколорном корпусах

Автор: Brice Goulard

Пару років назад у Maurice Lacroix представили колекцію Aikon з автоматичними механізмами. Розкішні спортивні годинники в доступному ціновому сегменті миттєво стали популярними, ставши кращим поєднанням дизайну, якості та вартості.

Лінійка вийшла досить різноманітною та включала різні комбінації матеріалів і кольорів. Однак з виходом моделі Aikon Venturer, більш спортивної та надійної, виникла потреба в нових матеріалах і обробці. І незабаром дайверське видання отримало бронзовий та біколорний корпуси, а також свіжі кольори циферблату.

годинник Maurice Lacroix Aikon Venturer

Починаючи з 70-х, в категорії розкішних спортивних годинників правила диктують вже легендарні Royal Oak та Nautilus. Практично не змінивши свій вигляд, вони і зараз визначають канони та стандарти в цій ніші.

Розкішні спортивні годинники знову переживають розквіт популярності, залишаючись при цьому недоступними для більшості в силу малої кількості сталевих моделей. Однак знайшлися бренди, які зуміли створити розкішний годинник за помірною ціною. І Maurice Lacroix в їхньому числі.

Спеціалізуючись на «доступній розкоші», компанія надихнулася моделями 70-х та випустила колекцію Aikon — сталевий годинник з інтегрованим браслетом і текстурованим циферблатом. Чудовий дизайн і відмінне виконання зробили цю лінійку найбільш затребуваною серед усіх колекцій бренду.

годинник Maurice Lacroix Aikon Venturer

Maurice Lacroix Aikon Venturer 2019 року в корпусі з нержавіючої сталі з чорним циферблатом

Роком пізніше в Maurice Lacroix використовували цю концепцію для створення більш надійних годинників. Модель Aikon Venturer випущена для дайверів і шукачів пригод. Подібно Royal Oak Offshore від Audemars Piguet вона стала більш чоловічою та динамічною інтерпретацією культової версії: масивний корпус і зухвалий дизайн чудово виглядали на зап'ясті. Вартість при цьому залишилася в рамках бюджетного сегменту.

годинник Maurice Lacroix Aikon Venturer

Основою стилю Venturer стала модель Aikon Automatic. Компанія взяла її характерні особливості nf представила в новому ключі: 43-міліметровий корпус зберіг форму тонно, але був посилений; до правого флангу пригвинчений модуль заводної головки, а піднятий односпрямований безель з 60-хвилинною дайверською шкалою став відмінною рисою нової моделі. Також Venturer відрізнявся цікавою обробкою: домінуюче матове полірування розбавляли глянцеві акценти.

Таким чином Maurice Lacroix витримали свій фірмовий стиль і при цьому створили більш надійну спортивну модель. Наприклад, шість пар здвоєних перемичок (так званих «пазурів»), впроваджених в дизайнерський код бренду в 2018 році, присутні і в моделі Venturer, але в дещо модифікованому варіанті. Тепер вони стали частиною градації дайверської шкали, відзначаючи 10-хвилинні інтервали.

годинник Maurice Lacroix Aikon Venturer

Вставка безеля виконана з кераміки, стійкої до подряпин, яка відповідає кольору циферблата. У порівнянні з Aikon Automatic ступінь водозахисту Venturer збільшений до 300 метрів.

Aikon Venturer Two-Tone в біколорном корпусі

Одна з відмінних рис розкішного спортивного годинника — химерне поєднання матеріалів і кольорів. Модульна концепція корпусу та браслету дозволяє грати на контрастах і півтонах, створюючи таким чином нові дизайни. Maurice Lacroix витягли максимум з цього метода.

годинник Maurice Lacroix Aikon Venturer

годинник Maurice Lacroix Aikon Venturer

У 2020 році компанія представила біколорну версію Aikon Venturer, виконану з нержавіючої сталі та жовтого золота. Прагнучи залишитися в межах доступного сегменту, бренд відмовився від використання елементів з чистого золота, які подвоїли б підсумкову ціну годинника.

годинник Maurice Lacroix Aikon Venturer

Тому було прийнято рішення вдатися до методу 10-мікронного покриття: безель, «кігті», заводна головка і центральні ланки браслету виконані зі сталі, але покриті жовтим золотом. Таким чином, вартість біколорної версії Venturer трохи перевищує сталеву, але не виходить за межі бюджетного сегменту.

годинник Maurice Lacroix Aikon Venturer

годинник Maurice Lacroix Aikon Venturer

Щоб додати дизайну більшої контрастності, Maurice Lacroix зробили циферблат і керамічний безель Aikon Venturer Two-Tone синіми, а об'ємні годинні маркери та стрілки покрили жовтим золотом.

годинник Maurice Lacroix Aikon Venturer

Нова модель комплектується тільки браслетами (сталевим або біколорним), але вони оснащені системою швидкої заміни EasyChange, що дозволяє доповнити годинник каучуковим ремінцем.

Aikon Venturer Bronze

Aikon Venturer Bronze став другим релізом Maurice Lacroix в 2020 році. Корпус і безель годинника в стилі мілітарі повністю виконані з бронзи, тому з роками можете розраховувати на шляхетну зелену патину. На фото чітко видно різницю між абсолютно новим годинником і трохи ношеним: колір корпусу з золотистого став коричнево-зеленим.

годинник Maurice Lacroix Aikon Venturer

Дуже вдало підібраний колір керамічної вставки безеля: темно-коричневий чудово поєднується з патинованим корпусом, зеленим «променистим» циферблатом, позолоченими стрілками та об'ємними годинними маркерами.

Як і всі моделі Aikon, бронзова версія оснащена практичною системою EasyChange, що дозволяє замінити ремінець самостійно без додаткових інструментів. Годинник комплектується двома ремінцями: зеленим каучуковим і коричневим з телячої шкіри, обидва зі складаною застібкою з бронзи.

годинник Maurice Lacroix Aikon Venturer

Загальні характеристики

Maurice Lacroix Aikon Venturer — це надійний масивний годинник діаметром 43 мм та товщиною 12 мм. Незважаючи на чималий розмір корпус ергономічний та виглядає на зап'ясті більш компактним, ніж може здатися спочатку.

Щоб гарантувати ступінь водозахисту 300 метрів, задня кришка та заводна головка заґвинчуються. Циферблат захищений сапфіровим склом.

годинник Maurice Lacroix Aikon Venturer

В Maurice Lacroix оснастили новий Venturer перевіреним автоматичним механізмом ML 115, сконструйованим на базі Sellita SW 200-1. Калібр забезпечує 38-годинний запас ходу та працює на частоті 4 Гц. Функції: години, хвилини, секунди (коаксіальне розташування) та апертура з датою в положенні «3 години».

годинник Maurice Lacroix Aikon Venturer

Офіційний прайс біколорної версії Maurice Lacroix Aikon Venturer Two-Tone становить 2,700 CHF, а бронзової моделі з двома ремінцями — 2,490 CHF.

Технічні характеристики Maurice Lacroix Aikon Venturer:

  • Корпус: діаметр 43 мм, товщина 12 мм; нержавіюча сталь з покриттям з жовтого золота (біколорна версія), бронза; матовий односпрямований безель з керамічною вставкою; що заґвинчуються, заводна головка та задня кришка; сапфірове скло; ступінь водозахисту 300 м.
  • Циферблат: з ефектом розбіжних променів і об'ємними індексами, стрілки покриті складом Super-Luminova; кольори: зелений (бронзова модель), синій (біколорна).
  • Механізм: автоматичний калібр ML 115 (на базі Sellita SW 200-1); 26 каменів; частота 28,800 напівколивань на годину; 38-годинний запас ходу; години, хвилини, секунди, дата.
  • Браслет: п'ятиланковий, біколорний (нержавіюча сталь, напилення з жовтого золота), складана застібка; два ремінця: зелений каучуковий та коричневий з телячої шкіри (модель з бронзи); обидві версії оснащені системою EasyChange.
  • Референс: AI6058-SY013-430-1 (біколор), AI6058-BRZ01-630-1 (бронза).