Лімітована версія Aikon Chronograph c антрацитовим циферблатом

Автор: Xavier Markl

годинник Maurice Lacroix Aikon Chronograph X Fine Watch Club

Maurice Lacroix Aikon — одна з найбільш успішних колекцій мануфактури з Сеньлежье. Розкішний спортивний годинник з нержавіючої сталі якнайкраще відображає стратегію бренду: запропонувати клієнтам найбільш вигідне поєднання ціни та якості.

Спільно з Fine Watch Club (FWC) компанія Maurice Lacroix випустила лімітовану серію Aikon Chronograph. Про неї ми сьогодні і поговоримо.

Спеціально для цього запуску бренд розробив унікальне колірне поєднання, яке об'єднує тиснений циферблат з антрациту із контрастними лічильниками хронографу в білому кольорі з темно-синіми стрілками.

годинник Maurice Lacroix Aikon Chronograph X Fine Watch Club

Динамічний 44-міліметровий корпус з нержавіючої сталі примітний злегка незграбною формою, фірмовим безелем з шістьма перемичками, поєднанням глянсової та матової поліровок. Кнопки, що загвинчуються, забезпечують корпусу водозахист 200 метрів.

Прозора задня кришка відкриває погляду автоматичний калібр ML112 на базі хронографу Valjoux, надійного як скеля. Поверхня ротора та мостів декорована традиційною женевською смужкою. На сапфірове скло, закріплене сім'ю гвинтами, нанесений напис золотистого кольору: The Fine Watch Club Limited Edition. Калібр працює на частоті 4 Гц та забезпечує запас ходу 48 годин. Функції: години, хвилини, секунди, апертури з датою та днем тижня.

годинник Maurice Lacroix Aikon Chronograph X Fine Watch Club

Maurice Lacroix Aikon Chronograph FWC випускається на сталевому браслеті, а в комплект входить шкіряний ремінець з карбоновим тисненням і блакитною стрічкою. Система швидкої заміни ремінця дозволяє здійснити заміну самостійно та без будь-яких ускладнень. Більш того, для цього вам навіть не знадобляться спеціальні інструменти. Моделі Maurice Lacroix відрізняються найпростішою та зручною системою заміни серед годинників з подібною опцією.

годинник Maurice Lacroix Aikon Chronograph X Fine Watch Club

Maurice Lacroix Aikon Chronograph з антрацитовим циферблатом випущений обмеженим тиражем: всього 24 екземпляри. Офіційний прайс становить 3,065 швейцарських франків (без урахування податків), що вкотре підтверджує унікальне співвідношення ціни та якості годинників від Maurice Lacroix.

Більш детальну інформацію про модель Maurice Lacroix Aikon Chronograph можна знайти на офіційному сайті Marurice Lacroix.

годинник Maurice Lacroix Aikon Chronograph X Fine Watch Club

Технічні характеристики Maurice Lacroix Aikon Chronograph:

  • Корпус: 44 мм, товщина 15 мм, нержавіюча сталь, глянцеве та матове полірування, сапфірове скло, водозахист 200 метрів.
  • Механізм: Calibre ML112 з автопідзаводом на базі Valjoux, частота 4 Гц, 25 каменів, години, хвилини, секунди, індикація дня тижня та дати, хронограф.
  • Ремінець: сталевий браслет і шкіряний ремінець з карбоновим тисненням, застібка-метелик.
  • Лімітована серія: 24 екземпляри.
  • Офіційний прайс на сьогодні 72 500 грн без урахування податків.

Корпус: 44 мм, товщина 15 мм, нержавіюча сталь, глянцеве та матове полірування, сапфірове скло, водозахист 200 метрів.
Механізм: Calibre ML112 з автопідзаводом на базі Valjoux, частота 4 Гц, 25 каменів, години, хвилини, секунди, індикація дня тижня та дати, хронограф.
Ремінець: сталевий браслет і шкіряний ремінець з карбоновим тисненням, застібка-метелик.
Лімітована серія: 24 екземпляри.
Офіційний прайс на сьогодні 72 500 грн без урахування податків.