Модель годинника колекція Aikon від швейцарської компанії Maurice Lacroix представлена мануфактурним автоматичним механізмом «скелетон» в корпусі діаметром 45 мм. Це вдале поєднання власного мануфактурного механізму з чарівним ажурним циферблатом. Виконаний в мрійливому корпусі з чорним PVD-покриттям цей годинник демонструє вражаючий рівень майстерності бренду в годинниковій справі.

Цей детальний огляд годинника включає в себе перші фото новинки, технічні характеристики та вартість.

годинник Maurice Lacroix AIKON Automatic Skeleton Manufacture 45 mm

Коли дві на перший погляд цілком різні деталі зіставляються, результат може виявитися блискучим. Солодкий та кислий, світлий та похмурий, грубий та гладкий – це саме той неймовірний союз, який може дати надалі сліпучий ефект.

І в компанії Maurice Lacroix чітко розуміють ці тонкі грані контрастів. Компанія зі швейцарського кантону Юра – регіон, що асоціюється з годинниковою індустрією, – представляє нову модель годинника, яка майстерно поєднує протилежні по суті деталі з однієї лише тільки метою – зробити чудовий ефект.

Модель недавно була представлена в Женеві разом із новою повністю темної версією AIKON Automatic. Обидві моделі немов звеличують занурений у роздуми колорит ночі і тим самим розширюють надзвичайно успішну колекцію AIKON.

Циферблат

Циферблат невблаганно заворожує, і його хочеться споглядати. П'ять чорних скруглених променів-склепінь розташовуються над численними деталями механізму, які покликані навмисно виконувати функцію статичних нерухомих елементів, забезпечувати жорсткість та стійкість до скручування з метою запобігання механічних деформацій. Ажурна пластина відведена до основної, що дозволяє спостерігати елементи механізму.

годинник Maurice Lacroix AIKON Automatic Skeleton Manufacture 45 mm

Там, де вищезгадані промені-склепіння представлені в зникаючому відтінку чорного, оголені деталі механізму наповнені сірими, срібними та мідними відтінками. Ці останні компоненти хочеться споглядати. Вони сповіщають про свою присутність величним рухом. Відмінність між нерухомою сором'язливою поведінкою променів і яскравим збудженим рухом частин механізму, які переміщаються, піднесена та чудова.

У деяких годинниках-скелетонах можливі труднощі зі зчитуванням часу. Але ця проблема зовсім не має ніякого відношення до даної моделі. Люмінесцентні, з родієвим покриттям годинна та хвилинна стрілки крокують вперед, немов новобранець на військовому марші. Час читається без утруднень.

Блискучі індекси прикріплені до внутрішньої частини сапфірового скла. Аналогічно ім'я компанії та логотип нанесені на нижню частину скла. Ці характерні елементи наповнюють циферблат пронизливої глибиною, збільшуючи привабливість годинникового ракурсу. Невеликий індикатор секундної стрілки розташований вище 6 годин. Він завершує перелік функцій.

Годинник-скелетон чарівний та такий, що захоплює, особливо для людей, досвідчених живою механікою. Фактичний вид відкритого механізму дозволяє милуватися спусковою пружиною, гвинтовим балансом, анкерним колесом, палетою анкера і не тільки. Цей циферблат – джерело зорової насолоди для годинникових цінителів.

КОРПУС

Корпус діаметром 45 мм з чорним PVD-покриттям наповнює годинник воістину сучасним темпераментом. Чорний безель як і раніше виконаний в стилі AIKON з шістьма виразними накладками. І знову Maurice Lacroix вміло поєднує кілька різних видів оздоблень та обробок. Накладки безеля відполіровані в той час, як решта люнета матова. Швейцарський бренд також поєднує поліровані та сатиновані поверхні на ділянках заводної головки. Це велика майстерність – вміти точно розмежовувати два види оздоблень, для реалізації яких необхідні великий досвід і час.

годинник Maurice Lacroix AIKON Automatic Skeleton Manufacture 45 mm

Винятковий комфорт для володаря годинника – це ключовий критерій всіх моделей AIKON. І нова модель не виняток. Ремінець з системою легкої швидкої заміни виконаний з насиченою текстурної чорної шкіри та приємно облягає зап'ястя. Ремінь відчувається надійним і не натирає руку. Між годинником і зап'ястям власника створюється незрівнянний союз ергономічності та зручності, який перевершує за відчуттями багато більш коштовні моделі. Система швидкої легкої установки ременя дозволяє власнику міняти його на інші без використання спеціальних пристосувань.

МЕХАНІЗМ

IKON Automatic Skeleton оснащений мануфактурним калібром ML234. Баланс працює з частотою 18 800 напівколивань на годину (2,5 ГГц), в механізмі 34 каменя. Запас ходу – 52 години. Кожна деталь піддана піскоструминної обробці. Ажурна заводна головка та система коліс декоровані мотивом сонячних променів. Безсумнівно, кожна частка цього механізму блищить ідеально чистим світлом.

AIKON Automatic Skeleton Manufacture оснащується механізмом автопідзавода, що робить годинник оптимальними для повсякденного носіння. У роторі виконано спеціальний отвір, що дозволило світлу проникати крізь значну частину механізму, надаючи годиннику шарм і чарівність.

годинник Maurice Lacroix AIKON Automatic Skeleton Manufacture 45 mm

ВИСНОВОК

Цей годинник розкриває багато елементів механізму, зазвичай прихованих від очей. За лаштунками бачимо внутрішній дух, що викликає чудове видовище. Відкритість механізму знаходиться в протиставленні до прихованої індивідуальності зовнішнього вигляду корпусу з чорним PVD-покриттям. У компанії Maurice Lacroix витратили багато часу та доклали масу зусиль в оформленні корпусу на найвищому рівні. Гармонія сатинованих та ідеально полірованих поверхонь виглядає розкішно. Кожна обробка поверхні відділена від сусідньої, кожна грань корпусу гладка і витончена.

Незважаючи на порівняно помірну ціну виконання корпусу гідно включення навіть, наприклад, в більш дорогу колекцію бренду Masterpiece.

Декорування та ажурне виконання елементів архітектури механізму справляють сильне враження. Зазвичай мануфактурні механізми швейцарської компанії Maurice Lacroix встановлюються тільки в колекцію Masterpiece, підтверджуючи неймовірне співвідношення ціни та якості, яке цей AIKON Automatic Skeleton представляє. За допомогою цієї моделі компанія чітко представила високий рівень «відчутною цінності». Адже кожна деталь виділяє якість та чудово демонструє швейцарську майстерність. Характерно, що в цей привабливий годинник встановлені контрастні деталі, і як наслідок з'являється гармонійний шедевр на радість стильним, модним, ексцентричним натурам.

Технічні характеристики:

  • Модель: Maurice Lacroix AIKON Automatic Skeleton Manufacture 45 mm.
  • Референс: AI6028-PVB01-030-1
  • Корпус: з чорним PVD-покриттям, діаметр 45 мм, сапфірові стекла на передній та задній сторонах корпусу, водозахист 10 АТМ (100 м).
  • Функції: години, хвилини, секундна стрілка.
  • Механізм: мануфактурний калібр ML234 з автопідзаводом, частота 18 800 напівколивань на годину (2,5 ГГц), в механізмі 34 каменя. Запас ходу 52 години.
  • Ремінь: текстурований чорний з телячої шкіри з системою швидкої легкої заміни.
  • Ціна: 5900 швейцарських франків на 28 січня 2019 року.