Хронометри з історичним підтекстом

Автор: Angus Davies

годинники Longines Spirit Collection

В колекцію Spirit від Longines увійшли тристрілочні моделі з датою та хронографи. Кожна версія оснащена кремнієвою пружиною та відзначена сертифікатом COSC. Крім того, хронографи мають дуже цінну перевагу — колонне колесо. Попри вражаючі характеристики та заслужені регалії, у годинників з цієї колекції цілком доступна вартість.

Історія Longines почалася в 1832 році. Компанія розмістилася в Сент-Імье, франкомовному регіоні Юра (тепер кантон Берн), де і знаходиться по цей день. У 1867 році відкрилася перша фабрика, котра складалася з безлічі годинникових майстерень, об'єднаних під одним дахом.

Сьогодні лінійка Longines вражає різноманітністю: жіночі годинники, спортивні, вишукані вантажні. Компанія входить в орбіту конгломерату Swatch Group, що володіє винятковим досвідом в годинниковій справі. Ця співпраця дозволила бренду з Сент-Імье випускати годинники з безпрецедентним поєднанням ціни та якості.

годинники Longines Spirit Collection

Крім того, статус дочірньої компанії Swatch Group відкриває багато дверей, надаючи доступ до конфіденційних розробок усередині конгломерату та можливість використовувати новітні технології, недоступні для невеликих брендів-«одинаків».

Годинники з глибоким змістом і відмінними характеристиками

Завдяки своїй надійності, точності та технологічності годинники та пристрої Longines стали учасниками численних відкриттів. Вони супроводжували дослідників незвіданих земель, перемагали у протидії екстремальним погодним умовам, підкорювали далекі океани, допомагали відкривати нові повітряні маршрути та встановлювати авіаційні рекорди. Дослідники та авіатори в буквальному сенсі довіряли Longines свої життя.

годинники Longines Spirit Collection

Найвідоміші шукачі пригод воліли надійних і точний годинників цієї марки: Амелія Ерхарт, Поль-Еміль Віктор, Елінор Сміт, Говард Хьюз. Великі новатори та підкорювачі повітряних і морських стихій, ці люди не визнавали компромісів, завжди вибираючи найкраще.

Колекція Spirit повертає цю багату спадщину до життя. Зберігши свій «історичний код» і доповнивши його сучасними інноваціями, в Longines створили нові пілотські годинники. Збільшена заводна головка, шкала у фланця, стиль шрифту, ромбоподібні маркери та великі люмінесцентні стрілки — це піонерський спадок авіації.

годинники Longines Spirit Collection

Кілька делікатних штрихів — вони гармонійно вписалися в сучасний дизайн нового годинника. Крім того, особливої уваги Longines приділили обробці деталей: будь то комбіноване полірування корпусу або рельєф циферблата.

Longines Spirit настільки ж елегантні, як і технологічні. Тристрілочні версії оснащені автоматичним калібром L888.4, що працює на частоті 3,5 Гц (25,200 напівколивань на годину), з 64-годинним запасом ходу.

годинники Longines Spirit Collection

Для Longines Spirit Chronograph був обраний калібр L688.4, сконструйований на базі ETA A08.L01. Він оснащений колонним колесом (велика рідкість для недорогих хронографів), працює на частоті 4 Гц (28,800 напівколивань на годину) і забезпечує 60-годинний запас ходу. В положенні «10 годин» розташована, яка заґвинчується, кнопка, призначена для настройки дати.

годинники Longines Spirit Collection

Обидва калібру оснащені кремнієвими пружинами, котрі гарантують виняткову точність та довговічність, і пройшли сертифікацію Офіційного швейцарського інституту тестування хронометрів (COSC).

Передові технології, застосовані в механізмах, доповнюють куполоподібне сапфірове скло з багатошаровим покриттям антивідблиску (з обох сторін), яка загвинчується, заводна головка та задня кришка з гравіюванням, закріплена шістьма ґвинтами. Ступінь водозахисту становить 100 метрів.

годинники Longines Spirit Collection

Тристрілочні версії Longines Spirit з датою випускаються в двох діаметрах — 40 та 42 мм, діаметр хронографів становить 42 мм. Варіанти циферблатів: чорний матовий, зернистий сріблястого кольору та синій з ефектом розбіжних променів. Кожен відзначений п'ятьма фірмовими зірками Longines, які завжди для бренду означало виняткові якість та надійність механізму.

Годинник комплектується браслетом з нержавіючої сталі або шкіряним ремінцем темно-коричневого, світло-коричневого або синього кольорів. Тристрілочна модель з датою також доступна у версії «Prestige» з трьома змінними ремінцями (сталевий браслет, класична шкіра та NATO з коричневої шкіри).

годинники Longines Spirit Collection

Вартість

Офіційний прайс тристрілочної моделі з датою складає 2,050 євро, а хронографу — 2,980 євро. Погодьтеся, перед такою ціною складно встояти.

Longines Spirit — це серія, яка об'єднала багату спадщину бренду з історіями та досягненнями легендарних першовідкривачів, що довірилися колись майстерності цієї швейцарської марки. Spirit — це дух, якій вічно прагне досконалості.

 годинники Longines Spirit Collection