часы Longines Heritage Military 1938

Компанія Longines представила нову інтерпретацію своєї історичної моделі Heritage Military 1938. Цей годинник був вперше випущений в 1938 році і до сьогодення складав частину історичної спадщини марки Longines. Очевидно, недавній успіх перезапуску Heritage Classic з «секторним» циферблатом надихнув компанію на роботу над новими ремейками колись популярних годинників.

Новий Heritage Military представлений лімітованою серією в 1938 примірників під референсом 4092. Оригінал був випущений незадовго до Другої світової війни. Такі великі "військові" годинники в той час виготовляли для ринку Східної Європи, переважно Польщі.

часы Longines Heritage Military 1938

Оригінальний годинник 1938 року випуску (ліворуч) і перевиданий (праворуч)

Як і оригінал Heritage Military 1938 випущений у 43-міліметровому корпусі з нержавіючої сталі під захистом куполоподібного сапфірового скла з покриттям антивідблиску. Скло, по суті, єдина сучасна деталь в дизайні. Інші елементи повністю відповідають духу Heritage Military 1930-х років – скошений безель, ребриста заводна головка (морський їжак), шрифт і навіть цифри з логотипом.

часы Longines Heritage Military 1938

Чорний матовий циферблат легко читається: поліровані стрілки в формі «кийка», арабські цифри кремового кольору з покриттям Super-LumiNova для кращої видимості в умовах поганого освітлення. І великий, і маленький секундний індикатори окантовані орнаментом, що імітує залізничні колії. Безель та вушка під ремінець мають глянцеву поверхню, контрастуючи з матовим поліруванням флангів корпусу.

Важливий момент — це механізм. Ремейк оснастили калібром з ручним заводом, як і у прототипу, що не типово для більшості перезапусків Longines, позаяк більшість оновлених моделей марка випускає з автоматичним калібром.

Новий Longines Heritage Military тисяча дев'ятсот тридцять вісім створений на базі Калібру L507 (частота 3 Гц, 21,600 напівколивань на годину). Це базовий механізм ETA 6498/2, що забезпечує запас ходу 53 години. Калібр ETA Unitas 6498/2 спочатку розроблявся для мисливських кишенькових годинників. Це пояснює його розміри.

часы Longines Heritage Military 1938

Використання такого великого механізму дозволило розмістити секундний індикатор набагато нижче осі. До порівняння, більшість сучасних годинників подібного типу використовують менші за розміром механізми, тому секундні індикатори в них розташовуються набагато вище – ближче до центральної осі.

Longines Heritage Military 1938 випускаються на ремінцях двох видів:

 • шкіряному темно-сірому (антрацитному) з ефектом зістареної шкіри;
 • коричневому шкіряному в стилі НАТО.

Також в комплект входить інструмент для заміни ремінця.

Офіційний на сьогодні прайс Longines Heritage Military 1938: 61 000 ₴

часы Longines Heritage Military 1938

Технічні характеристики:

 • Референс: L2.826.4.53.2.
 • Діаметр: 43 мм.
 • Товщина корпусу: 10 мм.
 • Матеріал корпусу: нержавіюча сталь.
 • Механізм: Calibre L507 (ETA 6498/2), ручний завод.
 • Функції: години, хвилини, секунди.
 • Частота: 21,600 напівколивань на годину (3Гц).
 • Запас ходу: 53 години.
 • Водозахист: 30 метрів.

Годинники надходять у продаж в грудні 2019 року.