Літо – в розпалі! І хто ж, як не представниці кращої половини людства, володіє воістину магічним даром скористатися цим благодатним періодом виключної відкритості. Відкритості в буквальному сенсі слова – коли ледь прикрите нарядами тіло жадібно ловить, які пестять, сонячні промені, а свідомість легко насичується яскравими враженнями, новими мріями та надіями.

Baby-G - жіночі G-Shock

Незалежно від того, фешенебельний це курорт «all inclusive», романтичне побачення під місяцем або, що підбадьорює, ранкова пробіжка, яскравий годинник CASIO Baby-G не просто надійно забезпечить своєчасність будь-яких ваших дій, а й неодмінно відображатиме почуття індивідуального стилю та глибину сприйняття багатогранності життя .

Вишукана елегантність G-MS

Чим ж може порадувати жіночу аудиторію колекція Baby-G цього літа? ;-)

Вважаємо, що найбільш визначною подією поточного сезону стало розширення модельного ряду особливо елегантною повсякденно-міський серії G-MS.

Baby-G - жіночі G-Shock

І це зовсім не випадково, адже інженерам CASIO в черговий раз вдалося зробити маленьке диво, зменшивши діаметр корпусу реально протиударного та надійно водозахищеного MSG-S200-4AER до неймовірних 38,4 мм, а товщину – до 12,3 мм!

Завдяки чому годиннику вдається гранично комфортно та затишно розташуватися навіть на дуже тонкому зап'ясті своєї господині, що знайшло своє ефектне відображення в промо-відео про цю чудову модель.

Погодьтеся, променисті переливи світла на сталевих або позолочених поверхнях годинників, практичний функціонал, включаючи сонячне живлення Tough Solar, а також світло-молочні або м'які пастельні тони циферблату і понад-еластичних поліуретанових ремінців створюють воістину чудовий мікс зовнішньої краси та корисної функціональності.

G-Shock для «неї»

Нещодавно CASIO пішло на зустріч численним запитам тієї частини своїх «G»-шанувальників, зап'ястя якої не відрізняються особливим об'ємом, і запропонувало нову «S Series» – годинник G-Shock зі свідомо «скромними» зовнішніми габаритами.

Baby-G - жіночі G-Shock

Адже черговий справді грандіозний «G»-бум, що виник з появою «шайбової» серії GA, просто зобов'язаний був рано чи пізно, але привести до появи серії GMA, щоб як мінімум задовольнити «годинникові апетити» дівчаток-амазонок, що не згодні приборкати свою вроджену гіперактивність.

Так що, не випадково серії GMA-120 і GMA-130 включають в себе неймовірно широку гаму колірних варіацій на найвишуканіший смак годинникових модниць – від строгих своєї монохромністю GMA-S130-1AER і до пастельно-ніжних і блискучих золотими переливами циферблатів GMA-S120DP .

Baby-G - жіночі G-Shock

Функціонал годинників цих серій включає в себе «базовий набір»: автоматичний календар, світовий час, секундомір, таймер, будильники та підсвічування. Але на додаток до всього серія GMA-130 має в своєму розпорядженні ще «крокомір» і «індикатор рухової активності». Що, погодьтеся, дуже незайва штука для всіх, хто ревно стежить за оптимальними параметрами своєї улюбленої фігури. ;-)

***

Але що там спорт або фігура, коли настільки популярний нині «вуличний стиль» просто та невимушено розриває всі раніше звичні шаблони «правильних» поєднань одягу, аксесуарів, музики, їжі та природно, улюблених годинників.

 

Так що, якщо ви раптом досі так і не обрали собі вірного, невибагливого, завжди надійного і скажено симпатичного «G» або «B» -friend'а, то вважаємо, що ви не тільки ризикуєте, але і, мабуть, навіть десь недолюблюєте себе – єдину і неповторну! ;-)

Так що, ласкаво просимо – welcome to DEKA stores – знайти свій яскравий та надійний, як найкраща подруга, годинник Baby-G. Адже коли, як не влітку, можна в повній мірі і від щирого серця «відірватися по повній» і відчути разом з новими Baby-G всі принади цього неймовірно улюбленого і довгоочікуваного сезону відпусток і подорожей! :-)

Baby-G - жіночі G-Shock