Купити кварцові годинники

У магазині фірми Дека ви завжди зможете знайти величезний вибір кварцових годинників найвідоміших європейських і японських виробників. В наявності є навіть кварцові годинники з десятирічною батареєю - Ви можете забути про проблеми по цій частині. Також ціновий діапазон кварцових годинників в наших магазинах дозволить задовольнити свої смаки будь-якого покупця. Купити кварцові годинники можна, замовивши у нас на сайті або в наших магазинах роздрібної торгівлі. 

Як з'явилися кварцові годинники

За декілька сот років чоловік значно удосконалив звичайні механічні годинники - йому вдалося довести точність ходу +/-5 секунд в добу. Але такі годинники дуже складні у виготовленні і відповідно дуже дорогі. З цієї причини з'явилися кварцові годинники. З появою кварцових технологій високоточні годинники сталі доступний кожному жителеві нашої планети, а якість годинників стала залежати не стільки від майстерності і досвіду лютіше, скільки від точності роботи автоматичних приладів і інструментів. Сьогодні абсолютна більшість годинників, що випускається в світі, є кварцовими. Як вони влаштовані, як працюють кварцові годинники і чому більшість людей дають перевагу саме кварцовому годиннику?

Дуже високу стабільність частоти імпульсів, що виробляються, а значить і високу точність ходу, забезпечує кристал кварцу, із-за якого кварцові годинники і отримали свою назву. Джерелом енергії в цьому годиннику є батарея, вона живить електронний блок і двигун, розрахована на декілька років роботи і позбавляє від необхідності заводити годинник в перебігу всього цього терміну. Кварцові годинники - унікальне поєднання точності ходу і зручності у використанні. 

Іноді замість циферблату із стрілками використовується цифровий дисплей. Такі годинники у нас прийнято називати електронні годинники, проте у всьому світі вони носять назву кварцові годинники з цифровою індикацією. Ця назва підкреслює, що, з одного боку, основою годинників є кварцовий генератор, а з іншою, інформація про час в них відображається у вигляді цифр.