Вперше за всю історію свого існування компанія Zenith створила годинник за мотивами японських коміксів манга, що стали популярним мультсеріалом. Модель під назвою A384 Revival «Lupin The Third» Edition вийшла в рік святкування 50-ої річниці калібру El Primero. Вона повністю повторює кольорову гамму годинника одного з головних героїв (містера Дайсуке Джиген) з коміксів про Люпин.

годинник Zenith А384 Revival «Lupin The Third» Edition

Джига з'являється з годинником Zenith на руці в двох епізодах першого серіалу. Годинник виразно змальований з класичної версії А384, але обраних художником кольорах до моменту виходу «Lupin The Third» в лінійці бренду не було.

Перший перезапуск A384 Revival вийшов в липні минулого року, ставши сучасною версією оригінальної моделі A384 1969 року. Серія "Lupin The Third" Edition також створена за образом і подобою класичної A384, але призначена виключно для ринку Японії та обмежена всього 50 екземплярами.

годинник Zenith А384 Revival «Lupin The Third» Edition

Годинник для настільки особливого випадку відтворений настільки ж особливим способом: за допомогою зворотного інжинірингу. Можна сказати, працювали за старими кресленнями. 37-міліметровий корпус з нержавіючої сталі, чорний матовий циферблат з контрастними сірими лічильниками хронографу та тахіметричну шкалою, стрілки та годинні покажчики, що покриті позолотою, – саме так виглядає лімітована версія A384 Revival.

Годинні покажчики та стрілки заповнені складом Super-LumiNova кремово-бежевого кольору, що дозволило надати дизайну легкий наліт ретро.

годинник Zenith А384 Revival «Lupin The Third» Edition

На прозору задню кришку нанесено зображення пана Джигена, що торкається полів свого капелюха. Крізь зображення відмінно проглядається остання версія калібру El Primero 400. Легендарний механізм хронографу з колонним колесом працює на частоті 5 Гц (36,000 напівколивань на годину) та гарантує запас ходу 50 годин.

годинник Zenith А384 Revival «Lupin The Third» Edition

Лімітована версія Zenith A384 Revival "Lupin The Third" Edition випускається під референсом 03.L384.400 / 27.C815.

Офіційний прайс на сьогодні становить 190 000 грн.
Годинник продається в спеціальній подарунковій коробці.