Автор: Roberta Naas

хронографи El Primero A386

Компанія Phillips розробила в цілому три моделі на честь 50-річного ювілею. Крім ексклюзивної платинової версії в синьому кольорі випущені також золота та сталева моделі лімітованої серії.

Нещодавно розповідалося про продаж годинників Zenith El Primero на женевському аукціоні, проведеному компанією Phillips. Єдиний у своєму роді годинник пішов з молотка за значну суму (250,000 $). Однак це було не одне спільне «дітище» тандему Phillips та Bacs & Russo. Ще два хронографи випущені в рамках цієї колаборації.

хронографи El Primero A386

Годинники лімітованої серії El Primero A386, що випущені брендом Zenith спільно з компанією Phillips

Версія в жовтому золоті обмежена 20 екземплярами. Модель з нержавіючої сталі вийшла в кількості 49 штук. В цілому створено 69 ювілейних ліміток. Цифра ця обрана далеко неспроста. Вона стала відсиланням до 1969 року.

«Неможливо втілити багатющу та прекрасну історію годинників El Primero в одній моделі» – вирішили Аурел Бакс (старший консультант Bacs & Russo) та Алекс Готбі (глава європейського та середньосхідної філії Phillips). Тому як справжні профі в годинниковій справі вони вирішили «повернути час назад»... Уявити себе в містечку Ле-Локло в далекому 1969 році. Побачити світ того часу очима самих дизайнерів мануфактури Zenith.

хронографи El Primero A386

Сталева версія з помаранчевими лічильниками хронографу виглядає вражаюче та дійсно передає дух 1969 року.

Незвичайний відтінок жовтого золота моделі El Primero A386 вигідно відтіняє циферблат глибокого чорного кольору, золоті підрегістри та розмітку тахіметра того ж відтінку.

Вибираючи кольори для версії в сталевому корпусі, команда Phillips черпала натхнення в дизайнах інтер'єрів 60-х років. Відмітна риса першого в історії Zenith El Primero A386 — це регістри (індикатори хронографа), які злегка перекривають один одного. У ювілейній версії вони виконані в яскраво-помаранчевому кольорі, який відтіняє зовнішню шкалу, забарвлену в насичений сірий.

хронографи El Primero A386

Версія в золоті відрізняється глибоким чорним кольором циферблату та ремінцем з натуральної шкіри із строчкою.

Версія в золоті відрізняється глибоким чорним кольором циферблату та ремінцем з натуральної шкіри із строчкою.