Компанія Breitling віддає належне світу мотогонок і водного спорту та випускає нову лімітовану колекцію хронографів Premier B01.

годинник Breitling Premier B01

Новий годинник Premier B01 Chronograph 42 Wheels and Waves Limited Edition названий на честь всесвітнього фестивалю Wheels and Waves, який проходить щороку з червня 2012 року в містечку Биарритц у Франції. Цей фестиваль проходить за участю кращих спортсменів, які представляють такі види спорту як серфінг, мотогонки та скейтбординг. Щороку містечко приймає тисячі охочих побачити гонки та любителів спорту з усього світу.

годинник Breitling Premier B01

Лімітована колекція годинників з нержавіючої сталі буде випущена в кількості 500 екземплярів, а модель годинника з рожевого золота налічуватиме всього 100 штук.

Діаметр годинника в обох версіях становить 42 мм x 13.65 мм. На корпус кожної моделі буде нанесена гравірування компанії Breitling - SPECIAL, що розташовується на лівій стороні корпусу.

годинник Breitling Premier B01

Новий годинник лімітованої колекції Wheels and Waves характеризується унікальним антрацитовим кольором циферблату з золотими годинними індексами, годинною та хвилинною стрілками, а також центральною секундною стрілкою червоного кольору. На білому внутрішньому безеле циферблату нанесена тахіметрична шкала чорного кольору з червоним написом «TACHYMETER».

В годиннику присутні характерні для всіх годинників Breitling два контрастних індикатора чорного кольору – лічильник хвилин хронографу, який знаходиться на позначці «3 години», і малий лічильник секунд, розташований на позначці «9 годин». Годинник оснащений мануфактурним механізмом Caliber 01 – автоматичним механізмом, сертифікованим Швейцарським інститутом офіційного тестування COSC. Механізм видно крізь прозоре віконце на задній кришці корпусу годинника, та працює він на частоті 4 Гц (28 800 нк/г). Запас ходу складає близько 70 годин. Водозахист – 100м/330 футів.

годинник Breitling Premier B01

Обидві версії годинника представлені на коричневому нубуковому ремінці з характерною застібкою. Вартість моделі Breitling Premier B01 Chronograph 42 Wheels and Waves Limited Edition з нержавіючої сталі становить 7 700 швейцарських франків (реф. AB0118A31B1X1), а вартість моделі з рожевого золота (реф. RB0118A31B1X1) – 22 500 швейцарських франків. Модель з нержавіючої сталі також представлена на ремінці зі складною застібкою, і вартість такої моделі (реф. AB0118A31B1X2) становить 8 000 швейцарських франків.