Літо 2020-го року було дійсно спекотним, особливо гарячим видався серпень. І справа не тільки в температурному режимі: від цієї напасті всіх успішно рятують кондиціонери й мохіто. Викид адреналіну, море вражень і гарячі обговорення – результат роботи творчих команд, які представили в серпні свої шедеври. 14-го серпня на Netflix відбулася прем'єра бойовика «Проект "Сила "» («Project Power»), режисерами якого виступили Генрі Джуст та Еріель Шульман, а 26-го серпня в світовий прокат вийшов науково-фантастичний фільм Крістофера Нолана «ДОВІД» («TENET»).

Фільми привернули увагу не тільки кіноманів, але й любителів годинникової справи – всіх, хто цінує та знається на брендових годинниках. Моделі годинників, що мають свою історію, цікаві в багатьох аспектах – як стильний аксесуар на зап'ясті, тема для обговорення, предмет для колекціонування. Завдяки використанню годинників у сценаріях фільмів, що обіцяють стати культовими, творіння годинникових брендів Hamilton і CASIO – частина видовищної пригоди.

Project Power: засікай супергеройство з CASIO

Фільм «Проект "Сила "» – це потужні спецефекти, вражаюча видовищність і динамічність, яка тримає в напрузі глядача. Історія про супергероїв на п'ять хвилин – так у деяких анонсах коротко передали суть того, що відбувається на екрані. Місце розвитку подій – Новий Орлеан, саме там продавці наркотиків починають постачати бажаючим спробувати щось нове особливі капсули з багатообіцяючою назвою «Сила». Суть їхньої дії – не звичний для любителів саморуйнування кайф, а надздібності, на кшталт невидимості або самозагоряння та спалювання всього на своєму шляху.

Коли годинник – це частина пригоди

Максимальна динамічність цього бойовика полягає в обмеженості часу: унікальні здібності після прийняття диво-таблетки можна отримати лише на п'ять хвилин. Не дивно, що час і контроль його перебігу набувають ключового значення. Головні герої, чиї ролі виконали Джозеф Гордон-Левіт і Джеймі Фокс, зголосилися зупинити хаос, який захопив вулиці міста після поширення капсул. Для цього їм доведеться знайти розробників капсул, що перетворюють людей в супергероїв на мізерно малий відрізок часу.

Засікати такі важливі п'ять хвилин персонаж Джозефа Гордона-Левіта буде за допомогою цифрового годинника CASIO B650WD-1A. Він отримав безліч великих планів, коли герой використовує функцію секундоміра. Дана модель із колекції CASIO Vintage також оснащена світлодіодною підсвіткою, індикацією дати, місяця та дня тижня, автоматичним календарем, будильником. Класичний стиль, прямокутний сріблястий пластиковий корпус, сталевий браслет – простота, лаконічність і функціональність даної моделі підійдуть будь-якому супергероєві.

Коли годинник – це частина пригоди

Вагомий TENET на користь Hamilton

Спеціально для фільму «ДОВІД» дизайнери та інженери Hamilton у швейцарській лабораторії Swatch Group розробили ексклюзивний годинник з унікальними характеристиками. Основою для нього послужила модель Khaki Navy BeLOWZERO. Ідея створення нового годинника була продиктована сценарієм фільму: перші обговорення проекту показали, що потрібного кінематографістам у плані функцій варіанту в Hamilton немає.

Коли годинник – це частина пригоди

Інженери й дизайнери американської компанії прийняли виклик і спільно з художниками-постановниками «TENET» реалізували досить сміливий задум. Необхідна режисерам технологія була поєднана з дисплеєм циферблата Khaki Navy BeLOWZERO. Завдяки подальшому випуску лімітованої серії в кількості 888 одиниць долучитися до світу пригод можна вже поза кінотеатром.

Коли годинник – це частина пригоди

Модель виготовлена з легкого титану, кольори її секундної стрілки – синій та червоний – відсилають до ключових кольорів фільму. Число з трьох вісімок теж вибрано невипадково: як і назва фільму, воно читається однаково зліва направо й справа наліво. Таким чином, важливий предмет реквізиту, результат креативу й майстерності профі з різних сфер, буде доступний цінителям – видовищних фільмів, годинникового мистецтва, оригінальних ідей та сміливих рішень.