Автор: Роберта Наас

Годинник Hamilton Khaki Pilot Schott NYC

Годинник Hamilton Khaki Pilot Schott NYC

Сьогодні мало хто знає, що швейцарська нині годинникова компанія Hamilton була заснована в Америці (в 1892 році в Ланкастері, штат Пенсільванія). Зараз бренд належить швейцарському люксовому конгломерату Swatch Group. І не тільки de iure (формально), ще і de facto, тому що виробництво знаходиться на території Швейцарії.

Але про своє коріння в Hamilton не забувають. Не так давно марка об'єдналася з Schott NYC (ню-йоркська компанія, що заснована в 1913 році) для створення ексклюзивних пілотних годинників. Ця колаборація не стала чимось несподіваним, оскільки обидва бренди мають давні взаємини з армією США.

Під час Другої світової війни марка Hamilton займалася виготовленням годинників для пілотів армії США. Тоді компанії довелося навіть призупинити серійне цивільне виробництво, щоб задовольнити потреби армії. У той же самий час Schott NYC поставляли армії шкіряні куртки-бомбери для пілотів.

Обидва бренди націлені на точність та бездоганність при створенні своєї продукції, тому при виробництві використовується переважно ручна робота.

Годинник Hamilton Khaki Pilot Schott NYC

Годинник Hamilton Khaki Pilot Schott NYC: діаметр 46 мм, корпус з нержавіючої сталі, циферблат кольору хакі, шкіряний ремінець Earth Brown від Schott NYC

Дві компанії об'єдналися, щоб представити нам 46-міліметровий Khaki Pilot Schott NYC. Годинник в стилі "стелс-авіації" оснащений автоматичним калібром day-date H-30 (день тижня та дата) з солідним запасом ходу в 80 годин.

На циферблаті кольору хакі розташовані стрілки та цифри, які покриті Super-LumiNova®, що забезпечує підвищену чіткість та видимість буквально з першого погляду навіть в непроглядній темряві.

Годинник Hamilton Khaki Pilot Schott NYC

Ремінець для Hamilton Khaki Pilot Schott NYC

Для виготовлення 1892 ремінців для цієї лімітці компанія Schott NYC відібрала шкіру найвищої якості, віддавши перевагу аніліновій (натуральна високоякісна шкіра з натуральної текстурою) зі шкіри вола. Точно таку ж марка використовує для виготовлення своїх курток-бомберів. Колір ремінця, згідно з Федеральним стандарту 30099, коричнево-землистий (Earth Brown). Спочатку досить жорсткий ремінець швидко набуває форму зап'ястя та з часом повністю "підганяється", як куртка.

Чому лімітована серія розрахована саме на тисячу вісімсот дев'яносто два примірника? Справа в тому, що 1892 рік знаковий для обох компаній: це і рік заснування марки Hamilton, і рік народження Ірвінга Шотта (Irving Schott), який першим використовував в куртках застібку-змійку.

Годинник Hamilton Khaki Pilot Schott NYC

Годинник випускається в ексклюзивному шкіряному футлярі, спеціально створеному компанією Schott NYC для Hamilton. Аксесуар нічим не нагадує стандартний годинниковий кейс, а скоріше схожий на чоловічий тревелер або «купюрник». Він пошитий вручну в традиційній техніці Schott NYC на їхній фабриці в Юніоні, штат Нью-Джерсі.

Усередині шкіряного футляру підкладка з натуральної щільної бавовни в клітинку. Праворуч і ліворуч розташовані відділення для грошей і банківських карт.

Офіційний прайс Hamilton Khaki Pilot Schott NYC на сьогодні: 27, 100 ₴.

Годинник Hamilton Khaki Pilot Schott NYC

Годинники Hamilton Khaki Pilot Schott NYC оснащений автоматичним калібром з індикацією дня тижня та дати

Технічні характеристики Hamilton Khaki Pilot Schott NYC:

  • Матеріал корпусу: нержавіюча сталь.
  • Діаметр: 46 мм.
  • Колір циферблату: зелений хакі.
  • Стрілки: нікелеві з покриттям Super-LumiNova®.
  • Механізм: автоматичний калібр H-30 з індикацією дати та дня тижня та запасом ходу 80 годин.
  • Ремінець: анілінова волова шкіра Top Grain (шкіра з верхнього шару), колір Earth Brown (землисто-коричневий) від Schott NYC.
  • Скло: сапфірове.
  • Водозахист: 200 метрів.