Годинники для шанувальників серфінгу та святкової атмосфери 60-х

Автор: Roberta Naas

Капсульна колекція Breitling Superocean Heritage '57

Годинник Breitling Superocean Heritage '57 Limited Edition на вінтажному шкіряному ремінці

Годинники Superocean Heritage '57: натхненні серфінгом

Якщо ви цікавитеся модою, то знаєте, що капсульні колекції — це відмінний спосіб презентувати невеликі лінійки цікавого продукту без особливого ризику. Однак не так вже й багато годинникових брендів випускають капсульні колекції, за винятком Fendi, де чимало досягли успіху в цьому.

Проте, капсульні колекції набирають популярності, стаючи справжнім трендом. Можливо, тому ніхто не здивувався, коли Breitling випустили нову колекцію годинників Superocean Heritage '57 Capsule, яка оспівує невимушений спосіб життя серфера 50-60-х років.

Капсульна колекція Breitling Superocean Heritage '57

Моделі з нової капсульної колекції Breitling Superocean Heritage '57, в яку увійшла лімітована версія з кольоровим циферблатом

Дизайн нового годинника для серферів бере свої витоки в стилі оригінальних моделей SuperOcean, які вийшли в 1957 році. Колекція Breitling Superocean Heritage '57 Capsule не входить в базову лінійку бренду і випускається обмеженим тиражем. Тим цінніше свіжа інтерпретація культової дайверської моделі.

Годинники капсульної колекції доступні у двох варіантах: чорний або синій циферблат на чорному або коричневому вінтажному ремінці відповідно. Також випущена версія на браслеті з нержавіючої сталі.

Крім того, представлена біколорна модель з нержавіючої сталі та 18-каратного рожевого золота з чорним керамічним двонаправленим безелем. Фактично саме двонаправлений увігнутий рант є ключовою особливістю нової колекції. Виготовлений з ударостійкої кераміки, він в положенні «12 годин» має маркер, покритий люмінесцентним матеріалом.

Капсульна колекція Breitling Superocean Heritage '57

Три версії Breitling Heritage '57 Capsule Collection

Superocean Heritage Automatic 42 Boutique Rainbow Limited Edition

На додаток до основних моделей капсульної колекції компанія випустила бутік-видання Superocean Heritage '57 Limited Edition. Циферблат цієї версії відрізняється яскравими поєднаннями кольорів – зосереджені в положеннях «12-3-6-9 годин» жовтий, блакитний, індиго та червоний плавно переходять один в одного, створюючи відтінки зеленого, синього, фіолетового та помаранчевого. Райдужні годинні маркери та стрілки покриті складом Super-LumiNova®. Настільки плавний колірний перехід і люмінесцентне свічення зробили годинник особливо зручним для зчитування часу в темряві та під водою.

Для тих, хто хоче ще більше колірної гами, раджу окремо придбати ремінець NATO Outerknown ECONYL® з кольорової пряжі, доступний в шести колірних комбінаціях:

 • блакитний з темно-синіми смугами;
 • світло-блакитний з темно-синіми смугами;
 • жовтий з помаранчевими смугами;
 • сірий з чорними смугами;
 • червоний з чорними смугами;
 • зелений з чорними смугами.

Буде випущено всього 250 екземплярів Superocean Heritage Automatic 42 Boutique Rainbow Limited Edition за ціною 4,520$ за модель на шкіряному ремінці та 5,025$ за версію на браслеті.

Капсульна колекція Breitling Superocean Heritage '57

Годинник Breitling Superocean Heritage '57 Limited Edition на чорному вінтажному ремінці з натуральної шкіри

Всі моделі Superocean Heritage '57, в тому числі лімітована серія Boutique Rainbow, оснащені механізмом Breitling Caliber 10 з 42-годинним запасом ходу. Як і всі годинники компанії, ці хронографи сертифіковані COSC, що підтверджує їхню точність та функціональність.

Три версії з нержавіючої сталі на шкіряному ремінці надійдуть в продаж за ціною 4,380$, а біколорна модель на сталевому браслеті коштуватиме 5,690$.

Капсульна колекція Breitling Superocean Heritage '57

Breitling Superocean Heritage '57 також представлений на браслеті-сітці

«Ми звернулися до культури Південної Каліфорнії – розслабленості та безтурботним веселощам під пекучім сонцем, які свого часу визначили цілу епоху. В наших годинниках відображений серфінг 50-60-х років, адже тоді це була не просто дошка і велика хвиля. Чудова музика, дивовижні автомобілі та майже сакральний зв'язок з духом свободи, що кружляв на нескінченних піщаних пляжах і між блакитних хвиль.

Модель Superocean Heritage '57 Limited Edition створена для тих, хто прагне чогось незвичайного, для людей, яким потрібні не просто хороший годинник, але і трохи свята, що завжди з тобою.»

Жорж Керн, генеральний директор Breitling

Капсульна колекція Breitling Superocean Heritage '57

Технічні характеристики Breitling Heritage '57 Capsule Collection:

 • Референс: A10370121B1A1; A10370121B1X1; A10370121B1X2; A10370161C1A1; A10370161C1X1; A10370161C1X2.
 • Механізм: автоматичний Breitling Caliber 10 із сертифікатом COSC; двонаправлений безель на кульковому підшипнику; запас ходу близько 42 годин; частота 28,800 напівколивань на годину (4 Гц); години, хвилини, секунди.
 • Корпус: діаметр 42 мм, нержавіюча сталь; ступінь водозахисту 100 метрів; сапфірове куполоподібне скло, подвійне покриття противідблиску; задня кришка, що загвинчується без гвинтів; два ущільнювача; двонаправлений безель з нержавіючої сталі з чорною або синьою керамікою.
 • Циферблат: чорний або синій, годинні маркери та стрілки покриті люмінесцентним складом Super-LumiNova®.
 • Ремінець: чорний або коричневий вінтажний ремінець з натуральної шкіри із застібкою у формі пряжки або доладною; інтегрований браслет з нержавіючої сталі Ocean Classic із застібкою-метеликом.

Капсульна колекція Breitling Superocean Heritage '57

Технічні характеристики Breitling Heritage '57 Capsule Collection:

Референс: A10370121B1A1; A10370121B1X1; A10370121B1X2; A10370161C1A1; A10370161C1X1; A10370161C1X2.
Механізм: автоматичний Breitling Caliber 10 із сертифікатом COSC; двонаправлений безель на кульковому підшипнику; запас ходу близько 42 годин; частота 28,800 напівколивань на годину (4 Гц); години, хвилини, секунди.
Корпус: діаметр 42 мм, нержавіюча сталь; ступінь водозахисту 100 метрів; сапфірове куполоподібне скло, подвійне покриття противідблиску; задня кришка, що загвинчується без гвинтів; два ущільнювача; двонаправлений безель з нержавіючої сталі з чорною або синьою керамікою.
Циферблат: чорний або синій, годинні маркери та стрілки покриті люмінесцентним складом Super-LumiNova®.
Ремінець: чорний або коричневий вінтажний ремінець з натуральної шкіри із застібкою у формі пряжки або доладною; інтегрований браслет з нержавіючої сталі Ocean Classic із застібкою-метеликом.