Автор: Alistair Gibbons

Чи траплялося вам колись купити вантажний годинник і гадати, який шлях він пройшов, перш ніж потрапити до вас в руки? Я розповім вам саме про такий годинник: про Heuer Autavia Viceroy 1163.

годинник Heuer Autavia Viceroy 1163

У далекому 2001 році у мене відбулася довга та цікава бесіда з фермером на пенсії по імені Джим. Він був родом з Айови, і у нього був годинник Heuer Autavia, які він продавав на eBay. Я, звісно, захотів купити його, але продавець не розглядав варіанта з міжнародною доставкою, тому ми просто мило побалакали про життя.

У нас було мало спільного: я — новоспечений батько, він — пенсіонер, чиї діти давно виросли та покинули рідну домівку. Але ця людина по-справжньому захопила мене! У вже похилому віці вона створила власний сайт, щоб спілкуватися в мережі, та взагалі виявилася гарним малим. Очевидно, я теж йому сподобався, тому що ми змогли домовитися про угоду. Він погодився відправити годинник до мого друга в Ню-Йорку, куди я планував приїхати через кілька тижнів.

Забравши жадану покупку та пропустивши пару стаканчиків в найближчому барі, я відправився додому до Великобританії, щоб показати нове придбання своєму годинникарю. Треба сказати, я був дуже схвильований, тому що купував годинник для свого невеличкого вебсайту колекціонерів. Оцінка фахівця визначає, наскільки вигідною виявилася моя угода. Далі справа за малим: хороший стан годинника, якісні фотографії, і покупець знайдеться дуже швидко.

Модель Heuer Autavia — це одна з найвідоміших вінтажних серій компанії Heuer. Сама назва цього годинника давно стало брендом. Годинник оснастили автоматичним Calibre 12 з хронографом, який в 1960-і змагався за звання кращого механізму нарівні з інноваціями від Zenith та Seiko.

Всі аналогічні моделі, включаючи версії від Breitling та Hamilton, мали загальну відмінну рису: заводна головка розташовувалася з лівого флангу корпусу, тоді як кнопки хронографа знаходилися традиційно справа. Ця особливість мала під собою цілком об'єктивну причину: механізм не був повністю мануфактурним – на верхню частину готового автоматичного модуля з мікроротором був «посаджений» хронограф виробництва Dubois-Depraz.

годинник Heuer Autavia Viceroy 1163

Нестандартна конфігурація дала поштовх вельми креативним підходам до дизайну. Через те, що механізм відрізнявся значною товщиною, корпусу теж довелося «зрости». У той час таких великих корпусів ще ніхто не випускав. Серії Autavia, Monaco, Carrera, Calculator, Montreal, Silverstone та Monza стали першими габаритними моделями на той час.

годинник Heuer Autavia Viceroy 1163

Як використовувати автоматичний хронограф Heuer:
1 - кнопка запуску/зупинки хронографа,
2 - скид хронографа (повернення в нульове положення),
3 - стрілка хронографу та градація 1/5 частки секунди,
4 - 30-хвилинний лічильник хронографу,
5 - 12-годинний лічильник хронографа,
6 - апертура з датою (31 день),
7 - заводна головка для установки та настройки.

Стихією годинників Autavia були автогонки. Їх носили кращі з кращих: Ронні Петерсон, Маріо Андретті, Джо Сіфферт, Грехем Белл. Настільки нестандартний та експресивний дизайн не могли не помітити зірки музики та кінематографа. Легендарні Стів Маккуїн і рок-музикант Мік Джаггер свого часу були прихильниками Heuer Autavia.

годинник Heuer Autavia Viceroy 1163

Одного ранку пролунав телефонний дзвінок. Це був мій годинникар. Він повідомив, що моя Autavia готова, та схвильований я поспішив до майстерні.

Робота, як завжди, була зроблена бездоганно: верхня частина корпусу, начищена до блиску, зберегла незначні сліди зносу, а задня кришка виглядала майже як нова. Не було ніякого сенсу домагатися ідеального полірування – занадто багато сталі втрачається в процесі обробки.

Я подякував майстра за відмінну роботу і поспішив в свою студію. Мені не терпілося зробити перші знімки Autavia Viceroy. Кожен кадр був чудовий: кольору, деталізація, навіть видимий вік годин створював особливий, притаманний тільки вінтажу, шарм. Я склав докладний опис годин, завантажив фото на сайт і пішов спати.

годинник Heuer Autavia Viceroy 1163

Усі наступні дні мої думки були цілком захоплені іншими ретро-моделями, які мені треба було повернути до життя, тому про Autavia я забув. До того дня, коли...

Найобговорюваніший годинник

Через тиждень я отримав електронного листа від одного з користувачів мого сайту. Він цікавився можливістю отримати знижку на Heuer Autavia і, як би мимохідь, цікавився, чи не підробка це.

"Що, вибачте? Підробка???" – Подібного роду питання продовжували сипатися на мою поштову скриньку і, треба сказати, деякі з них несли навіть обвинувальний характер. Він вимагав пояснити, чому ця модель Autavia відрізняється від інших, і навіть звинувачував у тому, що я намагаюся видати за оригінальний Heuer «дещо зібране по запчастинах в підсобці».

І все це відбулося за якісь півгодини... Дуже дивно. Мене відвідала раптова здогадка про особу запитувача. Я був практично впевнений, що це дуже юний парубок, навіть підліток. Нетерплячий, різкий і явно що бажає отримати мій годинник за безцінь.

З роздумів мене вивів сигнал про новий лист. Мені написав колекціонер, який повідомив, що моя Autavia прямо зараз стала об'єктом активних обговорень на одному відомому годинниковому форумі. До слова, воно і понині там, на сайті On The Dash. Я швидко пройшов реєстрацію і почав вивчати «розстановку сил противника». А відбувалося наступне: той самий юнак, який недавно атакував мою поштову скриньку, зробив скрін мого годинника та виклав на форумі з питанням: «А чи не підробка це?»

Розклад мене, м'яко кажучи, не порадував. Я, звісно, знав, що моя Autavia відрізняється від інших моделей її ряду, та й припустити не міг, що почнеться така колотнеча.

Корпус версії Viceroy дійсно має деяку особливість. У стандартній моделі Autavia кнопки хронографа «посаджені» в спеціальні лунки, вирізані в корпусі. В Viceroy теж є лунки, але вони не втоплені в корпусі, а розрізають його наскрізь.

годинник Heuer Autavia Viceroy 1163

На знімку зображена класична Autavia (зліва) та Autavia Viceroy з наскрізними прорізами.

Спільно проаналізувавши всю ретроспективу за той період, ми виявили, що годинник, який я купив у фермера з Айови, унікальний, оскільки його дизайн — це аномалія, що не притаманна іншим годинникам з лінійки Autavia.

Під час диспуту на форумі та за допомогою наступних перевірок у самого Ханса Скрагга (годинникаря компанії Heuer в 1970-х) вдалося з'ясувати, що мені пощастило роздобути щось зовсім особливе. Годинник, який я придбав, був спеціально створений для зйомок в рекламі тютюнової марки Viceroy (звідси ж й друга назва). Це унікальний, навіть легендарний годинник.

Я зміг відшукати зображення тієї рекламної кампанії в інтернеті та прийшов до висновку, що всі моделі з прорізами на корпусі носили назву Viceroy. Більш того, було випущено ще кілька моделей спеціально для маркетингових кампаній.

годинник Heuer Autavia Viceroy 1163

У минулому році TAG Heuer перезапустив серію Viceroy, але годинник, які я знайшов, — це ексклюзивний, рідкісний екземпляр, адже раніше такі моделі не спливали. Та їх і не шукали. Ось така історія.

годинник Heuer Autavia Viceroy 1163

Найбільш мандрівний годинник

З'ясувавши та підтвердивши документально всю історію багатостраждальної Autavia з Айови, я відправив її новому власнику, який знайшовся практично відразу. На цей раз годиннику належало пройти шлях до Лондона.

Кілька років по тому мені подзвонив Ден, новий власник годинника. І у нього були погані новини – його пограбували. Чудова колекція годинників безслідно зникла, і він просив мене скласти оцінку Autavia для страхової компанії. Звісно, я погодився, після чого йому повністю відшкодували суму збитку. Унікальний Heuer зник з моїх радарів. На якийсь час...

годинник Heuer Autavia Viceroy 1163

Ще один рік, наповнений щоденною рутиною та новими вінтажними годинниками, пішов у безвість. Я прогулювався по Лондону, був чудовий сонячний день, і я повільно йшов від річки до Стренду, центральної вулиці міста, минаючи театри, Вест Енд, чудовий Savoy Hotel та один з кращих пабів Лондону — 'The Coal Hole'. Перехожі кудись поспішали, а от мені поспішати було нікуди — до ланчу з колекціонерами годинників ще залишалося досить часу.

Безцільно пробігаючи очима вітрини магазинів, я раптово зупинився, як укопаний. Переді мною був звичайний магазин уживаних годинників, але не він привернув мою увагу. Його вітрина... серед підозріло бездоганних моделей Breitling з 90-х, TAG F1, Rolex Datejust і Omega Seamasters я побачив Heuer Autavia, що скромно стояла позаду. Це не могла бути вона.

годинник Heuer Autavia Viceroy 1163

Але раптом мій погляд зупинився на ремінці цього годинника: гоночному, перфорованому ремені. Кілька років тому, коли Autavia вперше потрапила до мене в руки, я особисто замовив такий ремінець. Зараз подібні далеко не рідкість, але тоді їх було дістати не так просто. Я повинен був поглянути на цей годинник.

Вишколена одягнена з голочки молода людина була вкрай люб'язна, але мені було не до світської бесіди. Невже це дійсно той самий годинник з Айови?

Юнак дістав вінтажний Heuer з вітрини і передав мені у руки... Я нічого не питав. Я давно нічого не питаю в таких ситуаціях – хочу зрозуміти, що вони знають про годинник.

Порада від професіонала: продавці годинників прекрасно розуміють, що, як правило, покупець куди більше знає про годинник, який його цікавить, ніж вони самі. Тому просто слухайте.

Коли кілька років тому я вперше взяв у руки цю Autavia, у неї був один «розпізнавальний знак» – маленька щербинка на акриловому склі між відмітками «1» та «2 години». Я старанно полірував, але позбутися її повністю мені так і не вдалося. Практично непомітну її міг побачити тільки той, хто знав про існування.

годинник Heuer Autavia Viceroy 1163

І вона була там. Звісно, була. І я не зміг стримати посмішку. Поглянувши на юнака, який весь цей час мені щось зосереджено розповідав, я сказав, що купую цей годинник.

Приємно дзвякнув касовий апарат, і ось я вже на вулиці, дбайливо несу знову придбаний годинник і міркую про його дивовижну долю. Я згадую, як Autavia вперше потрапила до мене в руки, перелетівши Атлантику. Як я дбайливо повертав її до життя, а потім відправив новому власнику. Як вона була викрадена... і як знову з'явилася, сподіваюся, тепер назавжди.

Ось така історія.