Oris Dive Control Limited Edition — це високоякісні дизайнерські годинники, які були випущені для професійних дайверів

годинник Oris Dive Control Limited Edition

Годинники представлені в 51-мм корпусі, виготовленому з полегшеного титану 2 класу. Корпус стійкий до подряпин і покритий чорним титановим DLS покриттям (алмазоподібним покриттям).

Відмінність цього годинника – запатентований винахід компанії Oris система Rotation Safety System або RSS, яка гарантує надійне фіксування безеля на весь час занурення під воду. Також безель оснащений кільцевою накладкою з кераміки, стійкої до подряпин і вицвітання.

годинник Oris Dive Control Limited Edition

1. Запуск системи RSS. Утримуйте ободок за окантовку з чорного вулканізованого каучуку та підніміть. Це зніме блокування RSS, і можна буде повертати ободок з хвилинною шкалою з чорної кераміки. По краю буде видно жовте кільце.

годинник Oris Dive Control Limited Edition

2. Установка таймера. Коли стане видно жовте кільце, поверніть ободок проти годинникової стрілки та з'єднайте маркер хвилинної шкали з хвилинною стрілкою годинника (відповідно до часу запланованого занурення).

годинник Oris Dive Control Limited Edition

3. Блокування. Встановлений в потрібній позиції ободок притискайте до корпусу поки не почуєте клацання. Тепер шкала таймера заблокована, і можна починати занурення.

Стрілки, індекси годинника та нульова відмітка на безеле заповнені люмінесцентним покриттям Super LumiNova. Тому що жовтий – один з найбільш видимих кольорів під водою, дизайнери Oris використали жовті деталі з високою контрастністю для позначення критичної інформації.

Oris Dive Control Limited Edition забезпечують повну водонепроникність до 100 бар (1000 метрів, 3300 футів). Інженери Oris при проведенні тестування Dive Control Limited Edition піддавали годинник тиску в 125 бар, щоб переконатися, що він буде справно функціонувати навіть в найскладніших умовах.

Щоб гарантувати глибину кожного наступного занурення, годинник оснащений автоматичним гелієвим клапаном. Атоми гелію, будучи менше атомів кисню, можуть проникати в годинник і нашкодити перед повторним зануренням. Для запобігання цьому годинник оснащений запобіжним випускним клапаном, який випускає ці частинки.

Oris Dive Control оснащений швейцарським автоматичним механізмом Oris Calibre 774 (заснованим на механізмі Sellita SW500). Механізм забезпечує запас ходу в 48 годин.

годинник Oris Dive Control Limited Edition

Також особливістю даного механізму можна назвати наявність хронографу, здатного заміряти відрізки до 60 хвилин.

Ремінець оснащений титанової, що розкладається, кліпсою, яка виконана в тому ж кольорі, що і ремінець годинника, з чорним покриттям DLC та системою швидкої зміни ремінця. Професійний дайверський годинник комплектуються водостійкою презентаційною скринькою з додатковим каучуковим ремінцем і професійним інструментом для його зміни.

Oris Dive Control Limited Edition — лімітована серія з 500 примірників. Його ціна — 4850 CHF (швейцарських франків).