Сучасна версія культового авіаційного годинника

Годинник Longines Avigation Watch Type A-7 1935

Годинник Longines Avigation Watch Type A-7 1935, що вийшов у 2020 році, став відсиланням до історичного виданню, створеного для ВПС США в 1935 році. Модель оснащена однокнопковим хронографом і функцією дати. Циферблат має двокомпаксну розкладку, стрілки виконані в кафедральному стилі, а орнамент chemindefer обрамляє лічильники й зовнішній периметр циферблату.

Сучасне видання отримало вбудований механізм хронографа з колонним колесом, але при цьому відрізняється більш ніж скромною вартістю — всього 2,500 фунтів стерлінгів.

Компанія Longines володіє неймовірним вмінням створювати красиві хронографи за привабливими цінами. Ще в 2013 році вона випустила однокнопковий хронограф з колонним колесом (реф. L2.776.4.21.3) та білим лакованим циферблатом. Модель, яка стала сучасним прочитанням видання 1913 року, була приголомшливо красива й продавалася за вельми скромну суму в 2,850 фунтів стерлінгів. Я побачив цей годинник сім років тому, але так і не зміг забути його чудовий дизайн і вражаючі характеристики.

Годинник Longines Avigation Watch Type A-7 1935

Ближче до кінця 2015 року Longines представила ще один однокнопковий хронограф з колонним колесом — L2.800.4.23.2, на створення якого марку надихнула модель 1920-х років. Однак на цей раз були обрані традиційні вушка під ремінець, на відміну від версії 2013 року, в якій вони були виконані в «дротовому» стилі.

При цьому обидві моделі мали схожі овукомпаксні циферблати з датою в положенні «6 годин». Згідно з моїми записами, вартість моделі зразка 2015 року на момент випуску становила 3,150 $.

Годинник Longines Avigation Watch Type A-7 1935

Тепер швейцарська компанія з Сент-Ім'є випустила годинник Longines Avigation Watch Type A-7 на основі прототипу 1935 року, створеного спеціально для ВВС США. Це знову однокнопковий хронограф з двокомпаксним циферблатом, зсунутим вправо, подібно моделі 1935 року. Стрілки також виконані в кафедральному стилі, а циферблат і лічильники обрамлені орнаментом chemindefer.

Всі вищезгадані моделі оснащені калібром L788.2. Це інтегрований механізм хронографу з колонним колесом, що, як правило, зустрічається в більш дорогих годинниках. Незважаючи на загальну тенденцію до подорожчання, новий годинник Longines коштує так само недорого — 2,500 фунтів стерлінгів.

Дизайн і характеристики годинника Avigation Watch Type A-7 1935

З початку 20 століття Longines асоціюється зі світом авіації та її героями. Модель Avigation Watch Type A-7 1935 стала даниною поваги кращим авіаційним годинникам, які в далекому 1935 році були створені за спеціальним замовленням ВВС США. Маркування «Type A-7» міг отримати тільки годинник, точність, довговічність та естетика якого відповідали суворим вимогам американської армії.

Годинник Longines Avigation Watch Type A-7 1935

Подібно оригінальної моделі, нова версія Longines Avigation Watch Type A-7 1935 володіє чорним циферблатом, зміщеним вправо на 40°. Таке розташування рятувало пілотів від необхідності знімати руку зі штурвалу, щоб поглянути на годинник.

Збільшена заводна головка з рифленням у положенні «12 годин» полегшувала маніпуляції з хронографом навіть в рукавичках. Включення, зупинка й скидання здійснювалися простим натисканням кнопки. І сучасна модель Longines Avigation Watch Type A-7 1935 має ті ж перевагами.

Корпус діаметром 41 мм виконаний з нержавіючої сталі та оснащений механізмом хронографу з колонним колесом (L788.2), розробленим спеціально для Lоngines.

Подібно історичному прототипу, сучасне видання володіє матовим чорним циферблатом з великими арабськими цифрами, оточеним орнаментом chemindefer (так зване «залізничне полотно»). Поєднуючись з витонченими стрілками в кафедральному стилі, які покритими складом Super-LumiNova®, всі елементи забезпечують чудову читаність.

Годинник Longines Avigation Watch Type A-7 1935

Новий Longines Avigation WatchType A-7 1935 з коричневим шкіряним ремінцем став чудовим доповненням до перевидання 2016 року зі білим лакованим циферблатом.