Автор: Jiaxian Su (SJX)

Фредерик Арно назначен генеральным директором TAG Heuer

Фредерік Арно приєднався до компанії TAG Heuer в 2017 році, а 1 червня 2020 року набрав посаду генерального директора. Він змінив Стефана Бьянчі, який залишив свій пост, щоб очолити підрозділ LVMH Watch and Jewellery, rjnhbq охоплює три годинникових бренди групи, включаючи Hublot та Zenith, а також невеликі ювелірні марки Chaumet та Fred. Смію припустити, що в майбутньому пан Арно стане частиною керівного складу цього підрозділу.

Найбільший ювелірний бренд LVMH Bulgari зберіг свій автономний статус. Його генеральний директор Жан-Крістоф Бабен, який, за чутками, змагається з Бьянчі, буде підкорятися іншій людині в LVMH — керуючому директору групи Антоніо Беллоні. Ймовірно, американська ювелірна компанія Tiffany & Co., яку купує LVMH, також збереже свою незалежність.

Фредерик Арно назначен генеральным директором TAG Heuer

Цифровий лідер

Пан Арно, четвертий та наймолодший син Бернара Арно, засновника й власника контрольного пакету акцій LVMH, прийшов у бізнес вже зі значним резюме. 25-річний молодик закінчив престижну французьку Політехнічну школу за фахом «Обчислювальна та прикладна математика», а також пройшов стажування в McKinsey та Facebook.

Фредерік Арно починав свою кар'єру в якості керівника відділу смарт-годинників, коли компанія тільки стартувала нарощувати обороти в цьому сегменті. У 2018 році був підвищений до директора зі стратегії та цифрових технологій, на цій посаді він керував розробкою серії Connected Watch останнього покоління.

Фредерик Арно назначен генеральным директором TAG Heuer

Нова модель TAG Heuer Connected Golf зі спеціально розробленим для гольфістів додатком для смартфона,

В TAG Heuer пану Арно належить діяти в сильній та досвідченій команді, яка склалася за останні кілька місяців. Зокрема, він співпрацюватиме з Керол Форестье-Касапі, талановитою конструкторкою механізмів, яка увійшла до компанії Richemont 20 років тому.

Фредерик Арно назначен генеральным директором TAG Heuer

На попередній роботі пані Форестьє-Касапі керувала розробкою механізмів для Cartier, а також Piaget та Panerai, які входять до складу групи. Вона займалася створення найбільш екзотичних і складних калібрів Richemont за останні 15 років. Величезний послужний список зробив її особливо цінним «придбанням» TAG Heuer, де взяли курс на підкорення нових вершин.

TAG Heuer під керівництвом Фредеріка Арно продовжить удосконалювати свої ключові серії Carrera, Monaco та Aquaracer, а також зміцнювати позиції в цифровому сегменті за допомогою третього покоління годинників Connected.

Фредерик Арно назначен генеральным директором TAG Heuer