Незалежна сімейна компанія EPOS займає стійку позицію як на внутрішньому годинниковому ринку Швейцарії, так і в глобальному світовому масштабі. Годинники доступні в інтернет-магазинах і європейських спеціалізованих торгових мережах. Безперечна перевага годинників EPOS SPORTIVE в тому, що їх не носять масово. Тобто, людина з годинником EPOS на зап'ясті може претендувати на естетичну розбірливість та відносну індивідуальність у виборі годинника.

EPOS SPORTIVE 3441 DIVER

Продукція EPOS – це елегантні та повсякденні годинники з впізнаваним стилем. Поряд з повсякденними моделями присутні також спортивні колекції та, як і в кожній поважаючій себе годинниковій компанії, пропонуються моделі для професійного дайвінгу.

Такі моделі, хоч і несуть в своїй зовнішності відбиток характерного для компанії дизайну, все ж мають власний стиль. До такого роду моделей і відносяться новинки, які поповнили дайверську колекцію EPOS SPORTIVE 3441 DIVER, якій властивий привабливий та, треба сказати, дуже успішний дизайн.

Відмітна риса колекції – спосіб приєднання сталевого браслета (ремінця) до корпусу годинника. На корпусі є так звані «вушка», до яких браслет кріпиться таким чином, що створюється враження, що ці самі «вушка» і є початок браслету. Іншими словами, браслет як би інтегрований в корпус годинника. Саме цей прийом задає тон, однак і не визначає його цілком, залишаючи інші стилістичні визначальні решті деталей.

 

EPOS SPORTIVE 3441 DIVER

Корпусу з нержавіючої сталі дизайнери додали округлу форму; його усічені масивні «вушка» одночасно і початок браслету. Це створює ефект цілісності, і однаково гармонійно модель виглядає як на сталевому браслеті, так і на «рідному» ремінці з каучуку. Фіксують браслет або ремінець гвинти, що знаходяться на зовнішніх сторонах «вушок». Справа, по лінії позиції «3 години», розташована заводна коронка з вигравіруваною літерою «Е». Ближче до краю рифлену поверхню коронки оперізує яскраво-жовте кільце, що сполучається із жовтими ж акцентами на циферблаті.

EPOS SPORTIVE 3441 DIVER

EPOS SPORTIVE 3441 DIVER

EPOS SPORTIVE 3441 DIVER

EPOS SPORTIVE 3441 DIVER

На протилежному боці кола корпусу встановлений гелевий клапан, який оберігає механізм годинника від декомпресії, вирівнюючи тиск.

Сталеве поліроване мереживо безеля, що обрамляє корпус, яскраво контрастує з матовими його деталями, і це поєднання надає моделі витончену елегантність.

Зворотний бік корпусу містить символічний рельєфний малюнок, де ім'я компанії як би занурене в хвилі – це своєрідна данина напрямку, так обтічна кришка створює враження медальйона, символу, такого талісману на вдачу.

EPOS SPORTIVE 3441 DIVER

По лінії окружності на кришці викарбувано основну технічну інформацію по моделі. Кришка загвинчується.

Безель, шо односторонньо обертається, повертається з приємним опором і чіткими клацаннями – за рахунок зазубрених країв ним приємно та легко управляти навіть мокрими руками, перебуваючи під водою.

Вставка безеля виконана з кераміки, на матовій її поверхні індекси, цифрові 10-хвилинні позначки та 15-мінтуная шкала, виконані в тривимірному форматі, рельєфні та дуже помітні. Це, безумовно, дуже важливо для дайвера, якому необхідно контролювати швидкість занурення та мінімізувати ризик виникнення декомпенсації.

EPOS SPORTIVE 3441 DIVER

У позиції «12 годин" знаходиться маркер у вигляді перевернутого трикутника з точкою, заповненої люмінесцентної масою так, що візуально визначити положення безеля в темряві не складе труднощів.

На зовнішній кромці циферблату – хвилинна шкала, маркована хвилинними поділами та арабськими цифрами з інтервалом в п'ять хвилин. Індекси перших п'ятнадцяти хвилин виділені жовтим, вся решта – білим.

Годинну індексацію представляють довгі та широкі штрихи індексів, а також арабськими цифрами – 12, 6 і 9. На місці позиції «3 години» цифра відсутня, оскільки її місце зайняло прямокутне віконце з індикацією дати, проте дизайнери залишили мініатюрний штрих під стать іншим, щоб не вибиватися із загального стилю. Годинникові маркери, так само як і стрілки, також щедро залиті речовииною, яка світеться, для полегшення зчитування часових свідчень в умовах глибини, такій скупій на яскраве світло.

EPOS SPORTIVE 3441 DIVER

Виробник помістив в серці корпусу автоматичний механізм ETA 2824, який працює злагоджено та бездоганно. Циферблат закритий сапфіровим склом.

Отже, Epos Sportive 3441 Diver, безперечно, виразно спортивний годинник. І тим не менш, не дивлячись на таку професійну спрямованість, що позначила конкретне призначення – дайвінг, цей годинник може бути універсальним супутником. Завдяки витонченим контурах корпусу, аж ніяк не масивної конструкції та не таким вже значним розмірам.

Ймовірно, ви уникнете поєднувати цю модель з елементами гардеробу класичного стилю, проте в більш вільній інтерпретації look'а годинник виступить в ролі дуже ефектного аксесуару.

Для замовленнями доступні чотири варіанти: в синьому чи чорному кольорі, на синьому або чорному каучуковому ремінці або на трирядному браслеті з нержавіючої сталі. Чорний циферблат має дуже гарну текстуру, яку отримали шляхом піскоструминної обробці поверхні диска. Синій варіант декорований сатинування в стилі «сонячні промені».

 

EPOS SPORTIVE 3441 DIVER

EPOS SPORTIVE 3441 DIVER

Характеристики EPOS SPORTIVE 3441 DIVER:

 • автоматичний годинниковий механізм ETA 2824, запас ходу – 38 годин;
 • сталевий корпус, керамічний безель синього/чорного кольору;
 • опукле сапфірове скло з покриттям антивідблиску, стійке до подряпин;
 • кришка корпусу з нержавіючої сталі;
 • колір циферблату: темно-сірий/синій;
 • індексація: арабські цифри, індекси;
 • індикація дати;
 • трирядний браслет з нержавіючої сталі/каучуковий ремінець (чорного або синього кольору);
 • діаметр корпусу: 43 мм;
 • товщина корпусу: 14,5 мм;
 • водозахист: 50 ATM.

EPOS SPORTIVE 3441 DIVER