Елегантний ретро-стиль годинників Zeppelin

Виробництво стильних витончених виконаних у досконалій манері ретро-вишуканості наручних годинників Zeppelin, разом з годинниками брендів Junkers та Maximilian, належить німецькій компанії POINTtec. Його історія почалася недалеко від Мюнхена, столиці Баварії, в мальовничому селі Ismaning. Саме тут, на березі річки Ізар в оточенні пишних лугів Вільгельм Бірки, заснувала його в 1987 році POINTtec. У цих буколічних околицях, наповнених нехитрої мелодією природи, вже понад тридцять років виробляють високоякісні годинники, і на циферблаті кожного з них гордо значиться: «ЗРОБЛЕНО У НІМЕЧЧИНІ».

Компанія мала намір запропонувати воістину європейську альтернативу безликим масовим продуктам, які в той час буквально затопили ринок годинників. Завдяки своїй концепції молода компанія незабаром змогла успішно позиціонувати себе на німецькому ринку, а також завоювати міжнародну репутацію.

Елегантний ретро-стиль годинників Zeppelin

З самого початку виробник пообіцяв, що збирається створювати годинники, які будуть виділятися завдяки їхньому унікальному дизайну, відмінному співвідношенню ціни, високої якості та продуктивності. Саме звідси бере початок філософія компанії.

Елегантний ретро-стиль годинників Zeppelin

Торгові марки Junkers, Zeppelin, Maximilian München та Rosenthal (фарфор і предмети домашнього вжитку), що належать POINTtec, – це втілення новаторського духу, інновацій, традиційної майстерності, високої якості, та, що важливо, виробник гарантує тривалий термін служби. Ці цінності стимулюють компанію в сьогоденні та є запорукою на майбутнє.

У корпусах годинників б'ються тільки якісні механізми. Компанія довіряє таким постачальникам точності часу в механічної оболонці, як: ETA, Sellita, Seiko, Miyota. Кварцові механізми поставляє в тому числі Ronda.

... Граф Фердинанд Адольф Хайнріх Август фон Цепелін і сьогодні відомий як талановитий інженер і винахідник. Саме він був будівельником перших в світі дирижаблів. Взявши участь в польоті на повітряній кулі, Цепелін вирішив побудувати апарат, який був би не таким залежним від напрямку вітру та більш керованим. 25 квітня 1874 року зробив у своєму щоденнику запис, де поділився ідеєю створення дирижаблю.

Саме ця людина та його незвичайний інженерний талант надихнули POINTtec...

Елегантний ретро-стиль годинників Zeppelin

Збірка першого дирижабля Zeppelin почалася в плавучому складальному комплексі на Боденському озері в 1899 році. Дирижаблі відразу ж стали символом нового століття: значні, розкішні, неймовірні. Це дійсно чарівне видовище, коли сліпуче білий гігант м'яко піднімається у повітря, велично пливе над ландшафтом, залишаючи далеко позаду буденність повсякденному житті...

Політ з Zeppelin – це подорож по вищому розряду. Наприклад, палуба «Гінденбурга» містила їдальню, лаунж-зону, кімнату для читання та письма, передбачала променади на борту, а частування подавали на вишуканій порцеляні.

Вершина Емпайр Стейт Білдінг повинна була стати док-станцією для Zeppelin. Вісімдесят шостий поверх планували використовувати в якості залу вильоту та митної станції. Однак проект зазнав невдачі.

До 1914 року на дирижаблях «Цепелін» було скоєно понад півтори тисячі круїзів, в яких отримали враження від подорожі близько 35 тисяч пасажирів.

Елегантний ретро-стиль годинників Zeppelin

Zeppelin виробляють і сьогодні, правда, тепер ці дирижаблі набагато менше своїх величезних попередників (довжина дирижабля становить 75 м, а в комфортабельній пасажирської гондолі, в залежності від конфігурації, можна розмістити 12 або 14 пасажирів).

Елегантний ретро-стиль годинників Zeppelin

...Такий довгий вступ, що передує основній темі, ми помістили до статті далеко не випадково. Дуже важливо було, щоб ви перейнялися вражаючою атмосферою цих колосальних апаратів, їхньої безтурботної неспішності, плавності, приголомшливих габаритів і форми, їхнім розкоші та презентабельності... Навіщо? А ви погляньте на будь-який годинник Zeppelin – на будь-яку модель. Як в мультиплікаційному фільмі з його олівцевої графікою, коли глядач бачить, як поступово з'являються деталі, навколо витонченого циферблата вимальовується фігура імпозантного джентльмена або елегантної леді, багатий одяг, світла палуба гондоли, де невимушено прогулюються світські пари, а через прочинені вікна видно, як далеко внизу в легкому серпанку томно пропливає величезне місто...

Елегантний ретро-стиль годинників Zeppelin

Матеріали Zeppelin

Циферблат захищає хезаліт (акрилове скла), мінеральне або сапфірове скло.

У порівнянні з сапфіром і мінеральним склом відносно легкий та ударостійкий хезаліт дуже слабко протистоїть подряпин. Разом з тим цей матеріал досить успішно піддається поліровці, так що подряпини можна «вивести». За рахунок структури хезаліту простіше надати більшою мірою опуклу куполоподібну форму, і це виглядає дуже ефектно.

Така висота куполу не пройде у випадку з загартованим твердим мінеральним склом: під тиском воно досить легко тріскається. А подвійне скло з сапфіра збільшить роздрібну ціну як мінімум на 200 євро. Саме тому для створення ретро-дизайну виробник використовує оригінальні історичні матеріали.

Використовуються також спеціальні куполоподібні стекла, власне сапфірові стекла – якщо використовується сапфір, на зворотному боці корпусу нанесена відповідне гравірування. Чим більше опуклу форму має скло, тим воно, відповідно, дорожче. Sapphire Crystal встановлений в годинниках Zeppelin з цінником понад 750 €.

Елегантний ретро-стиль годинників Zeppelin

Для ремінців виробник використовує шкіру: свинячу і телячу, ягнячу, буйволову, кінську, а також шкіру алігатора. Інформація про типі шкіри видрукувана на зворотному боці кожного ремінця. Країна походження ремінців – Німеччина («handmade in Germany») або Італія («fato a mano»). Незалежно від типу шкіри для певних ремінців використовується візерунок для тиснення (наприклад, малюнок крокодилової шкіри для ремінців, зроблених з телячої шкіри).

Також в якості матеріалу для ремінців Zeppelin використовується каучук.

Сталеві браслети виконані в стилі міланського плетіння.

Корпуси годинників виготовлені з якісної нержавіючої сталі 316L. Відмітка про що також присутня на корпусі разом з інформацією про рівень водозахистуі. Сталь 316L гіпоалергенна та використовується в тому числі для виробництва медичних інструментів.

Для додання стали коричневого або чорного відтінків, а також тону рожевого або жовтого золота використовується IP- та PVD-покриття. Нагадаємо, що косметика впливає на таке покриття, тому виробник рекомендує уникати контакту годинника з косметичною продукцією. Крім того, виробник відзначає, що потемніння покриття з плином часу – абсолютно природне явище.

Основний матеріал циферблатів – латунь. За малюнком і текстурою розрізняють гальванічні, гільйошовані, штамповані та зернисті (піскоструминна обробка). А також скелетонізовані моделі.

Доповнення Zeppelin

Представлені колекції включають крім усього іншого серії зі спеціалізованими вимірювачами.

Тахіметр обчислює швидкість пересування на підставі часу, витраченого на дорогу. Так, серія Los Angeles має подвійну тахіметричну шкалу.

Шкала телеметрії дає можливість визначити відстань від спостерігача до видимого події, яку можна бачити та чути (наприклад, блискавки або залпу феєрверку), використовуючи різницю в швидкості світла та звуку.

Пульсометр, як нескладно здогадатися, - простий інструмент для вимірювання частоти серцевих скорочень. Використовуючи пульсометр, пульс не потрібно розраховувати протягом однієї хвилини або множити на 15 секунд.

Елегантний ретро-стиль годинників Zeppelin

Моделі, що дозволяють визначати фази Місяця, несуть на собі магічний відбиток загадкового супутника. Кожен день ви можете спостерігати мінливу форму освітленій (сонячної) частини Місяця так само, якщо б ви дивилися на нього зі свого вікна.

Фаза Місяця повторюється в середньому кожні 29,53 дня. Тому періодичність фаз зсувається в середньому майже на один день за кожний наступний місяць (адже Місячний рік дорівнює 354 дням). Їх ви обов'язково побачите на своєму годиннику.

Елегантний ретро-стиль годинників Zeppelin

Цифровий код Zeppelin

Перша цифра вказує на бренд компанії POINTtec. Це абсолютно точно Zeppelin, якщо перша цифра 7 або 8. Друга цифра вказує на тип корпусу та серію:

 • 0 - Hindenburg,
 • 1 - Rome,
 • 2 - Night Cruise,
 • 3 - Flatline,
 • 4 - Princess of the Sky,
 • 5 - Nordstern,
 • 6 - 100 Years Zeppelin, Graf Zeppelin, Los Angeles, Zeppelin Luna.

Третя цифра вказує на механізм:

 • 1 - ETA Valjoux, автоматичний кварцовий хронограф Miyota,
 • 2 - автоматичний хронограф Seiko,
 • 4 - Ronda, кварцові трехстрелочнікі та хронографи з другим часовим поясом,
 • 5 - ETA, Miyota Automatic,
 • 6 - резерв потужності Miyota, скелетонізвані моделі,
 • 7 - Ronda, Miyota (хронограф),
 • 8 - Ronda (хронограф),
 • 9 - хронограф ETA GMT, Ronda (з хронометром)

Четверта цифра показує гендерну приналежність серії. Якщо цифра парна – серія для джентльменів, якщо непарна – годинник призначений для леді.

Остання цифра позначає колір циферблата.

Note!

Під час налаштування автоматичних годинників не встановлюйте дату в проміжок між 20 та 3 годинами! У цей період спрацьовує функція зміни дати, і, якщо протягом цього часу буде скоригована дата, важіль дати може бути виштовхнутий з механізму.

Елегантний ретро-стиль годинників Zeppelin

Superluminova для Zeppelin

Після підзарядки матеріал, який світиться, здатний випромінювати світло до 8-ми годин. Superluminova не радіоактивний або токсичний та має, в залежності від сили «заряду»таі активації, різний час випромінювання. Процес зарядки та розрядки може повторюватися так часто, як потрібно.

Варіації використання Superluminova:

 • в темряві світяться тільки стрілки,
 • світяться заповнені матеріалом стрілки та індекси,
 • світиться весь циферблат.

Абревіатура SL в описі продукту показує, чи використовується в моделі Superluminova.

Елегантний ретро-стиль годинників Zeppelin

Подорож у світ Zeppelin

Круїз на дирижаблях Zeppelin відносили до мистецтва ексклюзивної подорожі. Сьогодні цей круїз триває разом з колекціями годинників, і кожна з них пропонує чудову технічну витонченість та елегантність, непідвладну часу...

100 Years Zeppelin ED.1, 100 Jahre Zeppelin ED.2

Спеціальне видання поєднує в собі як класичні елегантні елементи, такі як опуклі циферблати і куполоподібні скла, так і сучасні акценти. Всі годинники цієї ювілейної колекції забезпечені високоякісними механічними та кварцовими механізмами.

Елегантний ретро-стиль годинників Zeppelin

Другий випуск ювілейної серії додав в колекцію кілька привабливих нових моделей. Незалежно від того, перед вами кварцовий хронограф або автоматичний механізм з функцією дати, в сталевий або рожево-золотий корпус обрамлений циферблат, годинник в новій версії 100 Jahre Zeppelin уособлює справжню шляхетність, індивідуальність та стиль.

LZ126 Los Angeles

Zeppelin LZ 126 був першим пасажирським дирижаблем, який використовувався для польотів на великі відстані. Перша Леді США Грейс Кулідж назвала Zeppelin «ангелом відносин між Німеччиною та США». За 81 годину дирижабль подолав відстань між Фрідріхсхафеном та Нью-Йорком. Тоді, в 1924 році, це було дуже високою швидкістю.

Елегантний ретро-стиль годинників Zeppelin

Серія присвячена цієї чудовій події, оскільки вона включає в себе як технічну майстерність, так і стильну елегантність – причому в даному випадку мова йде як про дирижаблі, так і про моделі серії :)

В серію включені автоматичні хронографи з калібром SII NE88, кварцові хронографи, оснащені 6S21 Miyota, і ще одна кварцова модель під управлінням механізму Ronda 6203.

LZ127 Graf Zeppelin

Серія присвячена власне графу Фердинанду фон Цепелін, чиє ім'я та робота невіддільні від легендарних дирижаблів Цепелін, його життю та пристрасті до повітроплавання.

Елегантний ретро-стиль годинників Zeppelin

Z 127 ZEPPELIN були найважливішим та найуспішним видом дирижаблів Zeppelin. Вони володіли такими розмірами, які ніхто потім не повторив. Між 1900 та 1938 роками компанія Zeppelin GmbH побудувала більше ста дирижаблів в 27 різних варіантах. Найбільший – LZ 129 – побудований в 1938 році, мав 245 м в довжину, 41,2 м в діаметрі та обсяг 200 000 м3. Чотири двигуна Daimler disel потужністю 4200 к.с. переміщали дирижабль з максимальною швидкістю 135 км/год, а подолана відстань дорівнювала 12 000 кілометрів – до Японії, Північної та Південної Америки, з пасажирами, поштою та вантажем на борту.

Серія відрізняється високим ступенем читанності показань.

У серію включені кварцові хронографи з механізмом Miyota 6S21 та моделі з автоматичним механізмом ETA 2826-2.

Zeppelin Chronometer Glashuette Observatory

Годинники відповідають німецькому стандарту DIN 8319, про що свідчить відповідний сертифікат хронометра обсерваторії Glashütte. Вони пройшли випробування по п'яти позиціях в п'ятнадцятиденній серії тестів.

Випробування проводяться при температурі 8, 23 і 38 градусів за Цельсієм і при вологості 50%. Замір робиться кожні 24 години. На десятий день тесту активуються будь-які можливі ускладнення. Допустиме відхилення від точного часу не повинне перевищувати 5-ти секунд за добу (допускається варіювання від 2-х до 5-ти секунд). Годинник повинен заслужити право називатися хронометром!

Елегантний ретро-стиль годинників Zeppelin

Лінійка включає три автоматичних хронометри. Дві ідентичні моделі з відмінностями в дизайні (контрастна палітра циферблату, колір ремінця) оснащені механізмом ETA Valjoux 7753 та ускладнені функцією хронографа. І стильний хронометр з великими годинними мітками (арабські цифри) без функції хронографу, але з індикацією дати, в якому відраховує секунди механізм ETA калібру 2826-2.

LZ 129 Hindenburg (ED.1, Moonphase)

Серія Hindenburg випромінює неповторний ретро-шарм з його витонченими циферблатами та ефектно опуклими стеклами.

В першій версії представлені:

 • моделі з індикатором запасу хода (автоматичний калібр 9132),
 • тристрілочні моделі з індикацією дати (автоматичний калібр 9015),
 • сім кварцових хронографів (Ronda 5030.D),
 • п'ять кварцових тристрілочника (Ronda 515).

Палітра циферблатів включає білий, чорний, бежевий, коричневий та сріблястий кольори, поліровані корпуси сяють сріблястим відтінком сталі та відтінком рожевого золота. Різноманітність текстур і кольорів ремінців також вражає (всі моделі цієї версії виключно на шкіряних ремінцях).

Випуск з індикацією місячних фаз представлений в наступних кольорах: сріблястий, темно-синій, чорний, а також жовте та рожеве золото. Власне, саме в ці відтінки одягається ніч, показуючи магію Місяця.

Елегантний ретро-стиль годинників Zeppelin

Моделі цієї лінійки оснащені кварцовим механізмом Ronda калібру 706B.

Над циферблатами обох версій серії Hindenburg явним окресленим рельєфом підносяться стекла з хезаліту. Саме цей матеріал дозволяє досягти максимально опуклого купола.

LZ120 Rome & LZ120 Rome Lady

LZ120 Rome – це легка усмішка середземноморського сонця, дотик до м'якого, чаруючого стилю італійської життя.

Елегантний ретро-стиль годинників Zeppelin

Елегантні моделі з класичним філігранним дизайном виконані в теплих тонах.

Серія представлена 13-ма чоловічими моделями та п'ятьма – жіночими.

Елегантний ретро-стиль годинників Zeppelin

Жіноча лінійка – це п'ять варіацій однієї моделі. Годинники оснащені кварцовим механізмом Ronda 6004.D (індикація дати, відокремлений секундний індикатор). Бежевий, сріблястий, темно-синій або антрацитовий циферблат, корпус в світінні рожевого золота або металевого сталевого блиску, шкіряні ремінці та витончений браслет міланського плетіння...

Моделі для джентльменів оснащені як автоматичними (ETA 2824-2 / SW 200, Sellita SW 290, Sellita SW 280), так і кварцовими механізмами (ETA G10.962EO, Ronda 6004.D).

Nordstern

Колекція Zeppelin NORDSTERN створена в пам'ять про авантюрну подорож знаменитого дирижаблю LZ 127 Graf Zeppelin на Північний полюс в 1931 році. Завдяки своїй винятковій естетиці, білосніжним та нічним синім циферблатам, колекція змушує зовсім по-новому переосмислити красу полярних пейзажів.

Елегантний ретро-стиль годинників Zeppelin

Годинники оснащені надійними кварцовими механізмами Ronda (калібри 505.24H, 6203.B, 5030.D, 6004.DВ).

Flatline

Серія Flatline – це 14 харизматичних моделей з автоматичним механізмом. Моделі оснащені калібром 9132 (функція індикації дати та резерву ходу) та 82S5 (моделі з оголеним колесом балансу).

Елегантний ретро-стиль годинників Zeppelin

...Елегантний корпус прекрасно прилягає до зап'ястя. Витонченість прозирає в кожній лінії дизайну. Естетичні новації у вигляді шкали-індикатора резерву ходу, найтонші індекси, гострі промені стрілок, відкрите серце, що проглядається наскрізь, роблять кожну модель особливою. Вічна шляхетна класика.

Grace lady

На борті дирижаблю, який вчинив подорож навколо світу, перебувала британська журналістка леді Грейс Маргарита Летбридж. Вона стала першою жінкою, яка облетіла світ на дирижаблі. Ця чудова колекція присвячена відважній леді: екстравагантний аксесуар з геометричним рельєфним малюнком як елегантна прикраса для героїчної, але витонченої та жіночною представниці прекрасної статі.

Елегантний ретро-стиль годинників Zeppelin

Швейцарський кварцовий механізм ETA F06.111, сяючі кристали Swarovski на циферблаті, рожеве золото та сріблясті відблиски стали – дивовижні годинники з жіночим характером.

Night Cruise

Майстерна чорна елегантність, яка ефектно відображає захоплюючі враження від нічного круїзу в Цепеліні. Покриття, яке світиться, на стрілках і покажчиках мерехтить в темряві таємничим синім кольором. Це ідеальний аксесуар для вашої особистої пригоди.

Елегантний ретро-стиль годинників Zeppelin

У серії три моделі:

 • модель з автоматичним механізмом Citizen, модифікованим POINTtec, калібр W9100 (індикатор запасу ходу та дати)
 • дві моделі з кварцовим механізмом ETA G10.211 (з функцією хронографа).

Princess of the Sky

У святкуванні 100-річного ювілею ZEPPELIN компанія POINTtec розробила цей незвичайний дизайн жіночої моделі, який відроджує вишуканий гламур золотих двадцятих років минулого століття. Унікальна концепція деяких моделей серії PRINCESS OF THE SKY дозволяє носити годинник як на зап'ясті, так і на шиї в якості кулона.

Керує рухом часу автоматичний механізм 8N24.

Елегантний ретро-стиль годинників Zeppelin

Розкішний скелетонізованний циферблат прикрашений вишуканим чудовим ажуром. Однозначно, це фантастичний вибір для будь-якої модної дами.

Viktoria Luise Lady

Zeppelin LZ11 була названа на честь прусської принцеси Вікторії Луїзи (1892-1980), єдиної дочки останнього німецького кайзера. Чарівна принцеса стала також джерелом натхнення для цих незвичайних жіночих годинників.

Елегантний ретро-стиль годинників Zeppelin

Елегантний тонкий корпус, спокуслива мереживна та перламутрова інкрустація перетворюють годинник в мініатюрний твір мистецтва, який підкреслює жіночність їхньої власниці.

Серце цієї незвичайної моделі – кварцовий механізм Ronda 1069 (з малим секундним лічильником).

Zeppelin Luna

Ще одна жіноча колекція включає 12 моделей з кварцовим механізмом Ronda. Залежно від додаткових функцій моделі оснащені калібром 6004.D (індикація дати, малий секундний лічильник) та 706B (три стрілки, індикація дати й місячних фаз).

Погодьтеся, дуже жіночі та витончені годинники.

Елегантний ретро-стиль годинників Zeppelin