Ефективний рік - годинники TAG Heuer

Перша половина року пройшла для TAG Heuer більш ніж успішно. Натхненні дизайнери та інженери порадували шанувальників новими моделями з властивими бренду величним блиском, витонченої елегантністю та, звичайно, вишукано реалізованими інноваціями.

Діамантові розсипи для TAG HEUER LINK

Оригінальні TAG Heuer Link були представлені в 2016 році. Тепер ж ми бачимо цю модель в чудовій оновленої версії – більш розкішною, поданої з тим шляхетним шиком, який властивий діамантам. На відміну від попередніх годинників в цій моделі безель та три перших ланки браслету усипані діамантами.

Ефективний рік - годинники TAG Heuer

Значний розмір (41 мм) синього перламутрового циферблату гарантує стовідсоткову читаність показань. Цікаве дизайнерське рішення являє собою безель: на підставу в формі подушки поміщено накладне кільце, усипане діамантами. При цьому корпус позбавлений чітких граней: його кути згладжені, і це надає лініям м'якість, а сама модель виглядає більш компактно.

Ефективний рік - годинники TAG Heuer

Впізнавані риси колекції – S-подібна форма ланок браслету, виконаного зі сталі. Браслет приєднаний до корпусу особливим чином – відсутність кріплень утворює гнучку ергономічну конструкцію. Поліровані елементи браслету забезпечують відчуття комфортного облягання зап'ястя: шкіра відчуває надзвичайно гладкий метал, оброблений до блиску з двох сторін. Кожна деталь моделі продумана до дрібниць.

Прозора кришка корпусу з сапфірового скла дозволяє побачити роботу автоматичного механізму Caliber 5.

Якщо комусь здасться, ніби з діамантами на браслеті перебір, то цей годинник доступний і в версії з помірною концентрацією розкоші: перламутр в малюнку циферблата замінений на сатинування в стилі «сонячні промені», а діамантами усипаний тільки безель.

Ефективний рік - годинники TAG Heuer

Технічні характеристики TAG HEUER LINK:

 • Годинниковий механізм: автоматичний, TAG Heuer Calibre 5 швейцарського виробництва, діаметр: 22 мм (11½ '' '), 25 або 26 каменів в залежності від виконання, частота балансу: 28 800 напівколивань в годину (4 Гц), запас ходу: 38 годин , швидке коригування дати,
 • корпус: полірована сталь, обробка, що чергується, нерухомий безель, інкрустований 54 діамантами VS діаметром 1,8 мм (1,08 карата),
 • сталева задня кришка, яка загвинчується, з обробкою, що чергується, з сапфіровим склом,
 • плоске сапфірове скло з покриттям антивідблиску,
 • циферблат: перламутровий синій/матовий синій циферблат з візерунком «сонячні промені»,
 • індексація: накладні поліровані гранновані індекси з родієвим покриттям і білим люмінофором Superluminova®,
 • поліровані грановані годинна та хвилинна стрілки з родієвим покриттям і білим люмінофором Superluminova®, полірована центральна стрілка з родієвим покриттям,
 • сталевий браслет з ланками S-подібної форми і обробкою, яка чергється (з діамантами або без),
 • сталева браслетна застібка, що розкладається, з обробкою, яка чергується, і запобіжними кнопками подвійного блокування,
 • діаметр корпусу: 41 мм,
 • водозахист: 10 АТМ.

TAG HEUER MONACO GULF до золотого ювілею

Випуск спеціальної серії TAG Heuer Monaco Gulf уособлює довгий міцний зв'язок годинникового бренду з шаленим світом автогонок. Це тривале партнерство довжиною в півстоліття тепер засвідчено чудовими годиниками, для яких характерна відповідна естетична динаміка, властива божевільній швидкості.

Ефективний рік - годинники TAG Heuer

Колись в кінокартині «Ле-Ман» під час керування Porsche 917, пофарбованим у кольори палітри Gulf Oil, Стів Маккуїн продемонстрував на зап'ясті TAG Heuer Monaco 1133B Caliber 11. З цього моменту годинник став частиною історії.

Ефективний рік - годинники TAG Heuer

Партнерство TAG Heuer та Gulf не просто припіднесло Світу годинник-легенду. Воно назавжди змінило годинникову індустрію. Тоді в 1969 році поява TAG Heuer Monaco з їхним квадратним корпусом, оснащеним першим в світі автоматичним хронографом, зробило справжню сенсацію. Причому сенсацію в рівних частинах поділили як технічні підвалини, так і естетичні канони годинникової справи.

І зараз, через 50 років після того, як на гоночних автомобілях були прокреслені оранжево-блакитні смуги Gulf Racing, TAG Heuer презентує нову спеціальну серію годинників TAG Heuer Monaco Gulf.

Ефективний рік - годинники TAG Heuer

Ефективний рік - годинники TAG Heuer

Сатинований синій циферблат розкреслений символічними помаранчево-блакитними смугами Gulf Oil. Цілісний образ гоночного годинника доповнює перфорований синій ремінець з телячої шкіри з помаранчевим рядком.

Технічні характеристики TAG HEUER MONACO GULF

 • Годинниковий механізм: автоматичний, TAG Heuer Calibre 11 швейцарського виробництва, діаметр: 30 мм (13 '' ') – 59 каменів, частота балансу: 28 800 напівколивань на годину (4 Гц), запас ходу: близько 40 годин, швидке коригування датою,
 • сталевий корпус і нерухомий безель з обробкою, що чергується,
 • опукле сапфірове скло зі скошеними гранями,
 • матовий синій циферблат з сатинування в стилі «сонячні промені»,
 • накладні поліровані грановані індекси з родієвим покриттям і білим люмінофором Superluminova®,
 • поліровані грановані годинна та хвилинна стрілки з родієвим покриттям червоного кольору та з білим люмінофором Superluminova®, червона лакована центральна стрілка,
 • синій ремінець зі шкіри теляти з помаранчевої підкладкою,
 • полірована сталева розкладна застібка із запобіжними кнопками подвійного блокування,
 • діаметр корпусу: 39 мм,
 • водозахист: 10 АТМ.

TAG HEUER MONACO: легенда від Bamford Watch Department

Зовсім інакше виглядає ще одна безпрецедентна версія TAG HEUER MONACO. На цей раз естетичним облагороджуванням моделі займалася англійська компанія Bamford Watch Department – лідер в області персоналізації годинників рівня luxury.

Ефективний рік - годинники TAG Heuer

Кожна модель, за яку береться компанія, перетворюється в ексклюзив, а її дизайнерські розробки характеризуються сміливою зухвалістю та інноваціями. Іншими словами, Bamford Watch Department займається стильним тюнінгом годинників.

Ефективний рік - годинники TAG Heuer

Нові TAG Heuer Monaco – це надміцний карбоновий корпус, вугільно-чорний циферблат з контрастними темно-блакитними плямами лічильників хронографа та такого ж відтінку хвилинної шкалою. За рахунок такого нестандартного дизайнерського рішення годинник виглядає ультрасучасно.

Знакова версія годинників відрізняється якраз оцими вкрапленнями кольору блакитної хвилі, матеріалом корпусу, а також люмінесцентними індексами лічильників хронографа та віконця ідентифікації дати. Циферблат прикрашає гравірування з фірмовим знаком Джорджа Бемфорда. На нижньому боці корпусу присутній напис «Monaco Bamford». Образ годинника завершує розкішний ремінець зі шкіри алігатора чорного кольору.

Ефективний рік - годинники TAG Heuer

Ефективний рік - годинники TAG Heuer

Ефективний рік - годинники TAG Heuer

В цієї амбітної моделі вдалося втілити чудовий альянс технічної майстерності TAG Heuer та креативності Bamford Watch Department, що провокує.

Космічний стиль Carrera Heuer 01 і Aquaracer Caliber 5 Automatic

У 2016 році TAG Heuer отримує статус стратегічного партнера та офіційного хронометриста Місячної програми Китаю (CLEP), спрямованої на відкриття нових космічних горизонтів. Разом з партнером TAG Heuer втілює своє бачення дослідження космосу. У випадку годинникової компанії це випуск двох спеціальних серій, які були продемонстровані на виставці Baselworld. До речі, тематична експозиція TAG Heuer включала копію ракети CZ-5, робота-дослідника та навіть космічну капсулу, що дало можливість публіці перейнятися світом високих технологій CLEP.

Ефективний рік - годинники TAG Heuer

Унікальний дизайн TAG Heuer Carrera Heuer 01 CLEP будується на зображенні темної сторони Місяця – та ж абсолютна темрява від циферблата до ремінця. У хронографі б'ється унікальний високотехнологічний механізм The Heuer 01. Тираж моделі сильно обмежений – всього 100 примірників. Про ексклюзивність моделі свідчить гравірування «Офіційні годинник CLEP», розташоване в нижній частині корпусу годинника (на задній кришці), та унікальний серійний номер.

Ефективний рік - годинники TAG Heuer

Ефективний рік - годинники TAG Heuer

Ефективний рік - годинники TAG Heuer

Технічні характеристики TAG Heuer Carrera Heuer 01

 • Автоматичний годинниковий механізм TAG Heuer Calibre Heuer 01 швейцарського виробництва, діаметр: 29,3 мм (13 '' ') – 39 каменів, частота балансу: 28 800 напівколивань в годину (4 Гц), запас ходу: 50 годин; з включеним хронографом: 40 годин, швидке коригування дати,
 • матове сталеве корпусне кільце, матовий чорний керамічний безель з сірої тахиметрічною шкалою, поліровані та матові сталеві вушка,
 • матова та полірована сталева задня кришка з сапфіровим склом,
 • стійке до подряпин опукле сапфірове скло з двостороннім покриттям антивідблиску,
 • сталеві кнопки хронографа: з червоною (в положенні «2 години») та жовтої смужками ( «4 години»),
 • сталева заводна головка з чорною смугою,
 • накладні поліровані та матові індекси з білими люмінесцентними вставками,
 • поліровані та піддані піскоструминної обробці годинна та хвилинна стрілки з люмінесцентними вставками,
 • полірована стрілка поточних секунд і стрілки хронографа,
 • перфорований ремінець з чорного каучуку зі сталевою браслетною застібкою з обробкою, що чернується, і запобіжними кнопками подвійного блокування,
 • діаметр корпусу: 43 мм,
 • водозахист: 10 АТМ.

Інша космічна модель, TAG Heuer Aquaracer Caliber 5, являє собою механічний годинник, створений за всіма традиціями TAG Heuer Aquaracer. Сталевий корпус діаметром 43 мм, керамічний безель, що обертається в одному напрямку, водозахист до 300 м, висока стійкість до тиску. Це гідні відмітні знаки годинника, чий творець тісно пов'язаний з Космосом. Причому TAG Heuer – поки єдиний міжнародний партнер китайської аерокосмічної промисловості.

Ефективний рік - годинники TAG Heuer

До речі, а ви знали, що в 1962 році TAG Heuer разом з американським астронавтом Джоном Гленном подолала кордони атмосфери Землі? Пілот тричі облетів навколо нашої планети з легендарним секундоміром TAG Heuer 2915A.

Ефективний рік - годинники TAG Heuer

Ефективний рік - годинники TAG Heuer

Технічні характеристики TAG Heuer Aquaracer Caliber 5

 • Автоматичний годинниковий механізм TAG Heuer Calibre 5 швейцарського виробництва, діаметр: 22 мм (11½ '' ') – 26 каменів, частота балансу: 28 800 напівколивань в годину (4 Гц), запас ходу: 38 годин, швидке коригування датою,
  сталевий корпус з багатошаровим PVD-покриттям,
 • чорний керамічний безель, який обертається в одному напрямку, з 60-хвилинної шкалою,
 • заводна головка, що загвинчується, з полірованої сталі з PVD-покриттям,
 • задня кришка, що загвинчується, зі сталі з багатошаровим покриттям з оригінальною вигравіруваним написом OFFICIAL CLEP WATCH та зображенням Місяця,
 • плоске сапфірове скло з покриттям антивідблиску,
 • чорний опаловий циферблат із зображенням Місяця на позначці «9 годин»,
 • поліровані фацетовані накладні годинні позначки з родієвим напиленням і лаковим покриттям чорного кольору,
 • поліровані фацетовані стрілки з родієвим напиленням і лаковим покриттям чорного (годинна, хвилинна) і червоного (секундна) кольору,
 • розташований під кутом покажчик дати із збільшувальною лупою на позначці «3 години»,
 • чорний текстильний ремінець з чорної каучукової підкладкою,
 • застібка, що розкладається, із сталі з чорним багатошаровим PVD-покриттям з подвійними запобіжними кнопками,
 • діаметр 43 мм,
 • водозахист: 300 метрів.

Модний вінтаж TAG HEUER CARRERA CALIBRE 16

Легендарна колекція TAG Heuer Carrera передбачувано відзначила свій 55-річний ювілей, а саме: випустила дві версії стильних спортивних хронографів. У моделях органічно поєднані потужність механізму Caliber 16 та нетривіальний дизайн, в якому проглядаються вантажні нотки нарівні з життєствердним ритмом сьогоднішнього дня.

Ефективний рік - годинники TAG Heuer

Моделі доступні в двох кольорах: чорному або синьому. Червоні штрихи та контрастні лічильники вказують на безпосередній зв'язок колекції з автоспортом. Взагалі, час створення цього дизайну йде далеко в 1970-ті.

Ефективний рік - годинники TAG Heuer

Ефективний рік - годинники TAG Heuer

Естетика в дизайнерському рішенні – на одному рівні з ергономікою: кожен штрих лічильника зобов'язаний забезпечувати максимальну читанівть. Контрастні лінії можна пояснити: в автоспорті кожна мить несе в собі ризик для життя. Керамічний безель з тахиметрічною шкалою завершує образ моделі. Погодьтеся, до звання легендарного хронометра автогонок нові моделі приєдналися обгрунтовано. Таким чином пристрасть компанії до світу автогонок поповнилася ще двома символами спадщини TAG Heuer.

Ефективний рік - годинники TAG Heuer

Ефективний рік - годинники TAG Heuer

Ефективний рік - годинники TAG Heuer

Технічні характеристики TAG HEUER CARRERA CALIBRE 16

 • Автоматичний механізм TAG Heuer Calibre 16 швейцарського виробництва, діаметр: 30,4 мм (13¼ '' ') – 25 каменів, частота балансу: 28 800 напівколивань в годину (4 Гц), запас ходу: близько 42 годин, швидкt коригування дати,
  полірований сталевий корпус,
 • полірований нерухомий безель з чорної кераміки з тахиметрічною шкалою,
 • сталева задня кришка, яка загвинчується, з обробкою, що чергується, та із спеціальною печаткою,
 • опукле сапфірове скло зі скошеними гранями та двостороннім покриттям антивідблиску,
 • чорний опаловий циферблат,
 • накладні індекси з родієвим покриттям, що чергується обробкою та бежевим люмінофором Superluminova®, 
 • поліровані грановані годинна і хвилинна стрілки з родієвим покриттям і бежевим люмінофором Superluminova®,
  червона лакована центральна стрілка,
 • ремінець з перфорованої чорної шкіри з червоною елегантною прострочкою / сталевий браслет синього кольору, призначений для максимального комфорту,
 • сталева браслетна застібка з обробкою, що чергується, та запобіжними кнопками подвійного блокування,
 • діаметр: 41 мм,
 • водозахист: 10 АТМ.

Сертифікат якості для TAG HEUER CARRERA CHRONOGRAPH TOURBILLON

Ще одна модель виступила своєрідною вітальною листівкою для шанувальників колекції до ювілею. Це хронограф TAG Heuer Carrera Chronograph Tourbillon, що вийшов обмеженим тиражем в кількості всього 155 екземплярів.

Ефективний рік - годинники TAG Heuer

До речі, це перший хронограф, який удостоївся сертифікату «Tête de Vipère», що свідчить про виняткову якість і унікальність годинника. До слова, цей відмітний знак Безансонской обсерваторії, що є експертом у визначенні точності та якості, отримали всього 500 моделей, починаючи з 2006 року. Крім якості та точності цей відмітний знак говорить про відповідність технічним стандартам і професіоналізм виробника. Отримання такого сертифікату передує шістнадцять днів випробувань в п'яти різних положеннях і в трьох температурних градаціях.

Сучасна версія знаменитої моделі ускладнена чудовим турбійоном і годинниковим механізмом з хронографом, розробленим і виготовленим на заводі TAG Heuer.

Механізм поміщений в керамічний корпус глибоко синього кольору. Цей ж відтінок дизайнери додали механізму та корпусному кільцю. Полірування та піскоструминна обробка покрили виріб благородним елегантним блиском.

Ефективний рік - годинники TAG Heuer

Ефективний рік - годинники TAG Heuer

Ефективний рік - годинники TAG Heuer

Крізь сапфірове скло можна розгледіти емблему у вигляді голови гадюки, розміщену на пластині в нижній частині корпусу («Tête de Vipère» перекладається як «голова гадюки»).

Технічні характеристики TAG HEUER CARRERA CHRONOGRAPH TOURBILLON

 • Автоматичний годинниковий механізм Heuer 02T, діаметр: 32 мм, частота: 28 800 напівколивань в годину (4 Гц), 33 камені, запас ходу 65 годин,
 • корпус: кераміка синього кольору,
 • сапфірове скло з покриттям антивідблиску,
 • індексація: родієві індекси з покриттям SuperLuminova,
 • чорний ремінець з шкіри алігатора з каучукової підкладкою та синьою прострочкою,
 • діаметр: 45 мм
 • водозахист: 10 АТМ,
 • тираж: 155 прим.

Жага пригод TAG HEUER CARRERA CHRONOGRAPH GMT

І нарешті ще один хронограф, вперше ускладнений функцією GMT, побачив світло до 55-річного ювілею своєї колекції. Одночасне відображення часу в двох різних часових поясах стане в нагоді тим, хто пускається в пригоди, гнаний жагою подорожей.

Ефективний рік - годинники TAG Heuer

Дизайнерська ДНК нової моделі датується ще 1963-м роком – саме звідти родом компоновка лічильників «3-6-9».

Елегантний мануфактурний годинниковий механізм проглядається крізь скелетонізований циферблат. Синій сегмент контрастно виділяється на чорному фону, а лічильник другого часового поясу додає вишукану симетрію в чорно-синю палітру.

Модель доступна на каучуковому ремінці або сталевому браслеті.

Ефективний рік - годинники TAG Heuer

Смілива, але вишукана модель – яскравий приклад переваги знаменитої авангардної техніки TAG HEUER.

Ефективний рік - годинники TAG Heuer

Технічні характеристики TAG HEUER CARRERA CHRONOGRAPH GMT

 • Автоматичний годинниковий механізм Heuer 02 Automatic Chronograph з функцією GMT, інтегрований хронограф з вертикальною передачею та колонних колесом, балансова частота: 4 Гц, запас ходу: 75 годин,
 • корпус: нержавіюча сталь, керамічний безель з 24-годинною шкалою, сапфірове скло з обох сторін,
 • задня кришка з сапфіровим склом,
 • сапфірове скло з покриттям антивідблиску,
 • каучуковий ремінець або сталевий браслет,
 • діаметр 45 мм,
 • водозахист 10 АТМ.

TAG HEUER AQUARACER LADY отримали CALIBRE 9

Зовнішній вигляд і високі технології – тут це поєднання також актуально. В цьому році компанія випустила нову версію популярної жіночої моделі. Цього разу Aquaracer Lady отримала автоматичний механізм Caliber 9, захищений водонепроникністю 300 м.

Ефективний рік - годинники TAG Heuer

Центральними відмітними ознаками є гранований односпрямований безель з 12-ма гранями та 6-ма полірованими кріпленнями, а також стрілки та покажчики з білим покриттям Superluminova для ідеальної читанності показань в умовах занурення.

Витончена модель в сталевому корпусі доступна в двох версіях: з чорним або білим перламутровим циферблатом. Другий варіант більш розкішний – роль годинних міток в ньому грають діаманти.

Ефективний рік - годинники TAG Heuer

Ефективний рік - годинники TAG Heuer

Технічні характеристики TAG HEUER AQUARACER LADY CALIBRE 9

 • Автоматичний калібр Sellita SW1000 швейцарського виробництва, діаметр: 20,6 мм (9''') – 18 каменів, частота балансу: 28 800 напівколивань на годину (4 Гц), запас ходу: близько 40 годин, швидке коригування дати,
  сталевий корпус,
 • 60-хвилинна шкала на обертовому в одному напрямку сталевому безеле,
 • задня кришка зі сталі, яка загвинчується,
 • плоске сапфірове скло з покриттям антивідблиску,
 • збільшувальне скло,
 • Білий/чорний перламутровий циферблат із смужками,
 • годинна та хвилинна стрілки з білим люмінесцентним покриттям Superluminova®,
 • 3-рядний сталевий браслет,
 • сталева застібка, що розкладається, із запобіжними кнопками подвійного блокування та системою збільшення довжини,
  діаметр 32 мм,
 • водозахист: 30 АТМ.

На честь нового сезону Формули-1

TAG Heuer і Aston Martin тепер не тільки партнери. Годинникова компанія удостоїлася носити горде звання офіційного хронометриста команди Aston Martin Red Bull Racing Formula One, яка отримала нове ім'я – Aston Martin Red Bull Racing-TAG Heuer RB14. Саме нового етапу надійного партнерства і присвячений спеціальний випуск моделі TAG Heuer Connected Modular 45 Aston Martin Red Bull Racing Special Edition, яка розділила колірну палітру з британською командою.

Вперше модель з сімейства Connected Modular 45 отримала позначку «Swiss made», оскільки більша половина вартості комплектуючих приходиться на Швейцарію.

Ефективний рік - годинники TAG Heuer

Новинка упакована в корпус з титану, та її начинка реально вражає: GMT, підключення до GPS і платіжній системі NFC, зв'язок зі смартфоном на базі Google Android Wear 4.4 та iOS 9 і вище, додаток TAG Heuer Companion, акселерометр, гіроскоп, датчик нахилу та інш. Встановлено змінний модуль, який при бажанні може бути замінений на класичну механіку з сертифікатом COSC. В цьому випадку годинник перетворяться в звичайний трехстрелочнік або хронограф, з турбійоном або без нього. Модульна концепція не обмежується корпусом, а поширюється також на ремінець, його вушки та застібку.

Годинники спеціальної серії відносяться до класу люкс і поставляються в ексклюзивному темно-синьому футлярі з додатковим ремінцем з чорного каучуку.

Так само, як і британська команда, годинники втілюють собою унікальність інженерного майстерності та перманентного прагнення до інновацій та продуктивності.

Ефективний рік - годинники TAG Heuer

Технічні характеристики TAG Heuer Connected Modular Aston Martin 45 Red Bull Racing

 • Знімний модуль: діаметр 45 мм, товщина 13,75 мм, вага 62,5 г,
 • кріплення з сріблястого матового титану Grade 5 з обробкою, що чергується,
 • підданий піскоструминної обробці виступ безеля з титану з чорним карбідним покриттям і захистом від відбитків пальців,
 • безель з сатинованої сталі,
 • гравіровані цифри та напис «TAG Heuer Connected» з чорним лаковим покриттям,
 • нанесений методом лазерного гравірування напис «Swiss Made» на виступі безеля в положенні «6 годин»,
 • багатофункціональна кнопка з сатинованій сталі з покритою чорним карбідом смугою в положенні «3 години»,
 • торець кнопки з матовим рельєфним логотипом TAG Heuer в чорному обрамленні і тонким шаром прозорого полімерного матеріалу для захисту,
 • стійке до подряпин сапфірове скло товщиною 2,5 мм,
 • задня кришка: Титан Grade 5 з піскоструминної обробкою,
 • нанесені методом хімічного гравіювання написи «Intel inside», «TAG Heuer», маркування EAC та CE,
 • нанесені методом лазерного гравірування маркування водозахисту до 50 метрів, серійний номер і артикул,
 • мікрофон в положенні «3 години», сенсор ближньої локації в положенні «6 годин» на задній кришці,
 • ремінець зі спеціальної матової телячої шкіри темно-синього кольору з червоною прострочкою та чорної каучукової підкладкою; змінний каучуковий ремінець чорного кольору з перфорацією,
 • застібка, яка розгладається, з матового титану Grade 5 та запобіжними кнопками подвійного блокування,
 • діаметр: 45 мм.
 • водозахист 5 ATM.

***

В якості логічного завершення даного огляду хочеться згадати про таку гучну подію в світі автогонок, як повернення до Швейцарії Формули Е після 60-літньої заборони. Саме в Цюріху відбувся 10-й етап Чемпіонату FIA Формула E, організованого за участю TAG Heuer. Ця футуристична подія носить воістину історичне значення, враховуючи тривалу перерву більш ніж в півстоліття. Неймовірно, але по всій вирогідності для Швейцарії розпочалася нова ера.

TAG Heuer виступила офіційним партнером і хронометрістом змагання. Кожна частка секунди, кожну мить, непідвладну нічому, що не озброєно підрахунком, було відстежено якомога точніше, наближаючи тим самим переможця до незаперечної перемоги.

Ефективний рік - годинники TAG Heuer

Сліпучий дизайн, ультрасучасні технології, турбота про екологію – ось складові цього дійсно авангардного виду спорту. А ось TAG Heuer пішла куди далі технологій та естетичних витребеньок. Складається враження, що любов до автоспорту не просто надихає компанію на те, щоб йти вперед і вгору, вигадуючи нові механізми та малюючи оновлений дизайн. Ні, автоспорт і TAG Heuer являють собою настільки міцний та нероздільний симбіоз, що здається, ніби ця гармонія прописана в самому ДНК бренду. Недарма вона знайшла своє відображення в багатьох моделях годинників.

Ось і тепер хочеться сподіватися, що повернення Формули Е в Швейцарію явить Світу нові серії та колекції від неповторною TAG Heuer. Слідкуйте за новинками!

Ефективний рік - годинники TAG Heuer