Годинники RAYMOND WEIL: Calibre RW1212 Skeleton

Представивши в 2017-му році перший годинниковий механізм власного виробництва Calibre RW1212 – результат багаторічної співпраці з давнім партнером швейцарською компанією Sellita – в RAYMOND WEIL вирішили не зупинятися на розпочатому тріумфі. Адже дорога по шляху інновацій – це неодмінно вдосконалення, творення, неминучий прогрес. І тепер компанія з гордістю представляє наступний рівень Calibre RW1212, вдосконалений його зовнішній вигляд, – безперечний доказ того, що RAYMOND WEIL має намір і далі рухатися тільки вперед, перманентно розвиваючи виробництво власних механізмів.

Ефектний дизайн оголеного механізму відповідає характерній для RAYMOND WEIL сміливості, з якою його дизайнери та інженери формують зовнішній вигляд майбутніх моделей. Тут естетична витонченість тісно переплітається з майстерним мистецтвом. І що є ця гармонія, як не унікальна філософія свободи?Складний механізм декорований філігранним перлинним зерненням. Відкритий баланс коливається над позицією «6 годин». Він робить 28 800 напівколивань на годину та має запас ходу 38 годин. Ротор прикрашений гравіюванням з логотипом RW.

Коли майбутній механізм існував ще тільки в вигляді ескізу на папері, елементи, що знаходяться в безпосередній до нього близькості, були перепроектовані таким чином, щоб максимально зменшити їхні розміри. Щоб на контрасті показати, наскільки елегантним може бути годинниковий механізм, і дозволити заглянути в його ювелірну механічну глибину, дати відчути характер вправного виконання...

Компанія RAYMOND WEIL представила три ексклюзивні моделі зі своїм механізмом. Ці чоловічі годинники, які голосно доповнили флагманську колекцію Freelancer.

Екстравагантна чорна модель – ідеальне втілення міського стилю. На полірований безель годинника нанесено чорне PVD покриття. В елегантний чорний колір занурені видима частина циферблату, мости, основні елементи механізму, і заводна коронка, і навіть шкіряний ремінець з рельєфним карбоновим мотивом. І цю глибоку темряву, що обволікає, ефектно відтіняє мерехтливий блиск рожевого золота на стрілках і великих накладних індексах.

 

Годинники RAYMOND WEIL: Calibre RW1212 Skeleton

Годинники RAYMOND WEIL: Calibre RW1212 Skeleton

Годинники RAYMOND WEIL: Calibre RW1212 Skeleton

Це дуже яскрава модель зі своєю невичерпною харизмою. Ймовірно, в ній немає явної брутальності і нахабства, але, подивіться, наскільки сильно цей оптимістичний дизайн засліплює силою мужності – елегантною, потужною та чуттєвою.

Годинники RAYMOND WEIL: Calibre RW1212 Skeleton

Контрастна модель на коричневому шкіряному ремінці – уособлена розкіш дизайну, яка відтіняє багатством виконання і вишуканості матеріалів. Оправа корпусу, як і заводна коронка, що  загвинчується, на цей раз покриті рожевим золотом. Це художнє рішення складає вельми органічну гармонію з контурами стрілок і блиском накладних індексів. Чудово вироблена теляча шкіра ремінця дуже вдало підходить під чорно-золоту палітру. В цілому модель впевнено демонструє дорослу солідну мужність, пронизану тонкою естетикою класичного стилю.

Годинники RAYMOND WEIL: Calibre RW1212 Skeleton

Годинники RAYMOND WEIL: Calibre RW1212 Skeleton

Годинники RAYMOND WEIL: Calibre RW1212 Skeleton

Інновації та вишукана елегантність – відмінна риса цієї моделі. Безумовно, це годинник імпозантного джентльмена з гламурним лоском, властивим сучасності.

Годинники RAYMOND WEIL: Calibre RW1212 Skeleton

Срібляста модель, з корпусом і браслетом з нержавіючої сталі, могла б програти двом іншим в плані легкості зчитування показань часу, якби дизайнери не зробили цікавий хід, побудований на контрасті. Рельєфні накладні індекси з рожево-золотих перетворюються в темно-сині, так само як і контури стрілок. І цей яскравий акцент на біло-сріблястому світінні металу кардинально змінює картинку моделі.

Годинники RAYMOND WEIL: Calibre RW1212 Skeleton

Годинники RAYMOND WEIL: Calibre RW1212 Skeleton

Зчитуванність показників часто слабке місце скелетонізованних годинників, проте тільки не в цьому випадку. Простий, але хитрий крок з наголосом на протилежності, на виділення великих деталей (індексів), на кольорову окантовку стрілок, покликану тут не тільки прикрасити, а й зробити помітніше, вдало вирішив питання з візуальним сприйняттям часу.

Ця рішуча модель дуже точно відповідає вимогам тих, хто шанує ідеї космополітизму в їхньої сьогоднішньої інтерпретації. Добротний сталевий браслет, красномовні годинні мітки, гострі лінії стрілок, сміливо відкритий механізм в блискучому білому сталевому ореолі – чудовий вибір на всі часи.

Технічні характеристики RAYMOND WEIL Freelancer Calibre RW1212 Skeleton Men's Automatic

 • Колекція: Freelancer
 • механічний годинниковий механізм з автопідзаводом RW1212 власного виробництва, скелетонізованний; запас ходу 38 годин, частота коливань балансу – 28 800 пк/год (4 Гц); висота калібру: 5,47 мм,
 • корпус: полірована нержавіюча сталь, з PVD покриттям чорного кольору / покриттям з рожевого золота,
 • задня кришка: яка загвинчується, з сапфіровим склом,
 • скло: сапфірове, з двостороннім покриттям антивідблиску,
 • скелетонізованний циферблат чорного або сріблястого кольору,
 • великі накладні індекси синього кольору або відтінку рожевого золота з наконечниками із складу Super-Luminova®, який світиться,
 • стрілки з люмінесцентним покриттям білого кольору Super-Luminova® по центру,
 • заводна коронка: сталева, що загвинчується, з логотипом «RW», сріблястого кольору або з PVD покриттям чорного кольору / покриттям з рожевого золота,
 • сталевий браслет / ремінець з телячої шкіри чорного кольору або коричневого кольору,
 • складна застібка з нержавіючої сталі з подвійною системою захисту від натискання,
 • діаметр корпусу: 43 мм,
 • товщина корпусу: 10,6 мм,
 • водозахист: 10 ATM.

Годинники RAYMOND WEIL: Calibre RW1212 Skeleton

В унікальних захоплюючих новинках RAYMOND WEIL віртуозно (як, втім, все, що було створено компанією раніше) об'єднує ювелірну складність механізму з помітним гламуром його дизайну. Вкотре цієї фантастичної компанії вдалося майстерно зіграти на балансі моди та функціональності, сміливо продемонструвавши шанувальникам марки витончену розкіш пристрою оголеного механізму – механізму власного виробництва.

І якщо імперію RAYMOND WEIL надихають музика та мистецтво, то Freelancer Calibre RW1212 Skeleton – це ретельно продумана симфонія, геніальний масляний живопис, артистичний танець; те, що змусило інших майстрів вдосконалюватися протягом століть, і те, що зробила RAYMOND WEIL за менш ніж половину цього періоду.