Зміст

 1. Вступ
 2. Годинник LONGINES L2.257.4.97.0
 3. Годинник MAURICE LACROIX AI6028-SS001-030-1
 4. Годинник RADO 01.734.0100.3.016
 5. Годинник BREITLING UB013410/BH57/123U
 6. Годинник ZENITH 16.9200.670/03.MI001
 7. Підсумки

Говорити про швейцарські годинники і легко, і складно водночас. Легко тому, що це, як правило, точні, надійні, інноваційні, з великою історією та цікавими ускладненнями пристрої. Є, що відзначити. Важко тому, що надбагато людей знають про швейцарські годинники все, ну або думають, що знають все, або просто говорять, що знають все. Десь так.

Але сьогодні наше завдання – це не вступати у важкі та безглузді суперечки про втрачені десь у віках події годинникового мистецтва або про конкретне авторство того чи іншого ускладнення. Ні. Наше завдання сьогодні – розібратися, чому в цьому 2020-й році покупці у більшості вибрали собі або на подарунок саме ці швейцарські годинники.
Всього-то.

Поїхали – перед нами п'ятірка вибраних покупцями швейцарських годинників 2020 року.

Годинник LONGINES L2.257.4.97.0

Годинник LONGINES L2.257.4.97.0

 

Основні параметри:

 • Діаметр:   29 мм
 • Скло:    сапфіровае
 • Водостійкість:    30 метрів
 • Механізм:    механічний, L595/592

докладніше

У виборі цього годинника ніхто не сумнівався – найпопулярніший формат швейцарських годинників. Коли нам говорять про аксесуар із центру західної Європи, перевірений часом і попитом покупців, то в голові відразу виникає образ чогось класичного, з круглим циферблатом, традиційною індикацією, механічним калібром, швидше за все на шкіряному тисненими ремінці. І ось – явний представник вже тут.

Особливо радує, що це жіночий годинник. Розміри корпусу й діаманти на місці годинних міток говорять самі за себе. Вибір цього аксесуару представницями прекрасної половини, особливо факт появи його серед ТОП-5 цього року, показують, що надійність ще має значення.

 

Годинник MAURICE LACROIX AI6028-SS001-030-1

Годинник MAURICE LACROIX AI6028-SS001-030-1

 

Основні параметри:

 • Діаметр:    45 мм
 • Скло:    сапфірове
 • Водостійкість:    100 метрів
 • Механізм:    механічний, ML234

докладніше

Той випадок, коли вже і сам час не дуже-то і потрібний. Недоліком скелетонів вважається знижена читаність циферблату, але ж, тиць-гриць, подивіться, як круто! Це ж справжній Aikon, та ще й з відкритим серцем!

Можемо посперечатися, що ви вже зустрічали людей, зачаровано застиглих у своєму спогляданні вічної, спійманої у сталевий корпус течії часу. Не заважайте їхній нірвані – це ж дійсно насолода, того варта.

Легко можна зрозуміти, чому скелетон Maurice Lacroix потрапив до нашого ТОП-5 швейцарських годинників – дуже харизматичне дизайнерськи-конструкторське рішення.

 

Годинник RADO 01.734.0100.3.016

Годинник RADO 01.734.0100.3.016

 

Основні параметри:

 • Діаметр:    40 мм
 • Скло:    сапфірове
 • Водостійкість:    50 метрів
 • Механізм:   механічний

докладніше

Хто сказав, що справжня Швейцарія не може виглядати суперсучасною? Компанія Радо і раніше доводила помилковість цієї думки, і зараз в черговий раз випустила годинник, який гіпнотизує своїм унікальним поєднанням механіки, новітніх технологій та ультрамодного дизайну.

Особливий шик для особливих цінителів – ми не забуваємо нагадувати про унікальні особливості високотехнологічної кераміки, застосованої тут і для виробництва корпусу, і для, що не часто буває, створення браслету. Приємний на дотик, теплий, ніби живий, що протистоїть випадковим подряпинам, матеріал давно завоював серця покупців. Це той випадок, коли затерта начебто фраза відображає своє вихідне значення.

І як завжди у Радо – обов'язково потрібно додати трохи сюрреалізму на циферблат.

 

 

Годинник BREITLING UB013410/BH57/123U

Годинник BREITLING UB013410/BH57/123U

 

Основні параметри:

 • Діаметр:    42 мм
 • Скло:    сапфірове
 • Водостійкість:    200 метрів
 • Механізм:    механічний, Breitling 01

докладніше

Хто знайомий з історією Breitling, відразу впізнає годинник цього бренду. Більш ніж столітня історія залишає свій відбиток на усьому. З одного боку не можна сказати, що ця модель виділилася чимось незвичайним для марки, а з іншого боку? А з іншого боку вийшло дуже цікаве поєднання світло-сірого кольору циферблата й браслета з рожевим золотом безеля та вставок. Цікаве спостереження – цей сірий колір в залежності від освітлення приймає дуже своєрідні відтінки.

А в іншому це такий знайомий, улюблений шанувальниками Брайтлінг: механіка, хронограф, хронометр (звісно), водозахист 200 м і запас ходу 70 годин, що важливо в умовах малорухомого локдауна ;).

І не кажіть нам, що хлопці не люблять рожеве золото. Статистика продажів стверджує протилежне.

 

Годинник ZENITH 16.9200.670/03.MI001

Годинник ZENITH 16.9200.670/03.MI001

 

Основні параметри:

 • Діаметр:    36 мм
 • Скло:    сапфірове
 • Водостійкість:    100 метрів
 • Механізм:    механічний, Elite 670 SK

докладніше

І звісно, неймовірний, дивовижний, чудовий, фантастичний зоряний Зеніт. Скільки та скількох брендів вже було моделей із круглим перламутровим циферблатом і діамантами? Хто міг навіть припустити, що можна на тлі такої кількості конкурентів відразу одним махом заткнути їх всіх за пояс? При тому, на перший погляд, не зробивши нічого особливого. Досконалість – вона така.

І це ми з вами ще не заглядали під циферблат або задню кришку корпусу з начебто простої нержавіючої сталі. Якщо жінка купує собі годинник з механічним, а не кварцовим механізмом, то це дуже багато про неї говорить: вона дивиться не тільки на зовнішнє, а цінує ще й суть і внутрішній світ людини, події, аксесуару... А тут не просто механіка, а калібр Elite 670. Саме так – Калібр із великої літери.

***

Ніщо ніколи не замінить харизму швейцарських годинників. Ну, принаймні, на горизонті ще не видно такого сміливця. Японські виробники намагалися вплинути на це, але потім просто зайняли свою нішу та отримали свого відданого шанувальника. Все на користь покупця – конкуренція.

Швейцарський годинник на руці людини – це як маркування найвищого ґатунку. Відразу зрозуміло, що до неї не бажано підкочувати з пропозицією «врубити по пивку на лавочці в парку» або «доїхати до лазні на розбитій маршрутці». Краще відразу таксі, мінімум елітний сорт пива в поважному пабі та не лазню, а басейн у фітнес-клубі. ;)

А який швейцарський годинник до якої конкретно ситуації краще підійде, вам точно підкажуть експерти Торгової мережі ДЕКА.