Зміст

 1. Вступ.
 2. ЧАСЫ ATLANTIC 62341.41.61.
 3. ЧАСЫ RAYMOND WEIL 5485-STC-20001.
 4. ЧАСЫ EPOS 3434.183.24.34.25.
 5. ЧАСЫ MAURICE LACROIX EL1094-PVP01-350-1.
 6. ЧАСЫ LONGINES L4.512.4.97.6.
 7. Підсумок.

Рік за роком пролітають століття, епоха змінює епоху, але «класика годинникового жанру» продовжує свято шанувати свої давні традиції.

Переважно кругла форма, традиційно білий або чорний циферблат, сталевий або позолочений корпус, спочатку шкіряний ремінець, а пізніше браслет або каучук – все це основні атрибути наручних годинників, які претендують на звання класичних. Звісно, в еру тотального достатку та промислового перевиробництва питання моди все більш потужно накладають свій відбиток на всі сфери нашого життя.

Але сьогодні ми хочемо запропонувати вашій увазі ДЕКА-ТОП-5 чоловічих і жіночих моделей 2019 року, яким вдалося відстояти традиційні класичні годинникові мотиви та уникнути багатоликих і спокусливих обіймів мінливої моди.

 

ГОДИННИК ATLANTIC 62341.41.61

ЧАСЫ ATLANTIC 62341.41.61

 

Основні параметри:

 • Діаметр: 40 мм
 • Скло: сапфірове
 • Водозахист: 30 метрів
 • Механізм: кварцовий

P.S. До речі, велика кількість позитивних відгуків про цю модель на її сторінці на сайті ТМ ДЕКА, на наш погляд, також більш ніж об'єктивне свідчення її заслуженою популярністю. ;-)

докладніше

Вашій увазі чудово читабельна класична модель Atlantic з колекції Sealine, яка ідеально поєднується як зі строгими діловими костюмами для офіційних зустрічей, так і з яскравими брендовими T-shirt під час курортного відпочинку.
 
Корпус моделі, виготовленої з протиалергійної нержавіючої сталі, стійкої до корозії та інших зовнішніх факторів, увінчаний прославленим своєю твердістю сапфіровим склом. На циферблаті іскристого чорного кольору розташовані годинні індекси, що, саме як і годинна та хвилинна стрілки, покриті тонким шаром люмінесцентного складу, що дозволяє визначити час навіть у повній темряві. Ну, і нарешті, індикатор дати, розташований навпроти мітки «3 години», завжди вчасно підкаже власнику годинника яке сьогодні число.
 
Та все це, а також 24 місяці міжнародної гарантії та більш ніж прийнятна ціна роблять цю модель від популярного швейцарського годинникового бренду Atlantic гідним призером ДЕКА-ТОП Classic.

 

ГОДИННИК RAYMOND WEIL 5485-STC-20001

ЧАСЫ RAYMOND WEIL 5485-STC-20001

 

Основні параметри:

 • Діаметр: 39 мм
 • Скло: сапфірове
 • Водозахист: 50 метрів
 • Механізм: кварцовий

докладніше

Не менш стильний в своїй простоті чоловічий наручний годинник RAYMOND WEIL з колекції Toccata – ще один відмінний приклад годинника на кожен день незалежно від того, де ви збираєтеся його провести – в ультра-сучасному офісі, на корпоративному тренінгу або навіть в залі засідань ВРУ. ;-)
 
Класичний круглий силует моделі милозвучно поєднується з тисненим «під алігатора» натуральним шкіряним ремінцем, а шляхетний чорний циферблат виразно підкреслює витонченість дзеркально полірованих стрілок і лаконічність сріблястих годинних індексів.
 
Всі моделі цієї елегантної та непідвладної часу колекції RAYMOND WEIL відображають художній та музичний дух, закладений в саму основу престижного годинникового бренду. Дотримуючись творчим дорогам великих композиторів, годинник з колекції Toccata виразно демонструє мистецтво майстрів бренду, які поважають традиції та спадщина, що передаються з покоління в покоління в цій незалежній сімейної швейцарської компанії.

 

ГОДИННИК EPOS 3434.183.24.34.25

ЧАСЫ EPOS 3434.183.24.34.25

 

Основні параметри:

 • Діаметр:    43,5 мм
 • Скло:    сапфірове
 • Водозахист:    100 метрів
 • Механізм:    з ручним заводом, ETA Unitas 6497

докладніше

Почнемо з того, що цей чудовий EPOS Passion Semi-Skeleton LE є лімітованим виданням, обмеженим тиражем в 999 примірниками.
 
Завдяки сміливому дизайнерському рішенню розмістити в топовій частині циферблату відкрите погляду таїнство роботи «пульсуючого серця» механічного годинника, досвідченим майстрам вдалося створити сповнений класичних рис годинниковий шедевр на базі одного з найвідоміших та найнадійніших годинникових калібрів з ручним заводом.
 
Корпус з нержавіючої сталі з рожевим PVD-покриттям шляхетно обрамляє чорно-золотистого відтінку циферблат з ідентичного тону арабськими годинниковими індексами та витончено окресленими годиною та хвилинною стрілками, покритими тонким шаром люмінесцентного покриття.
 
Зворотний бік годинника має, що надійно загвинчується, водозахищену прозору задню кришку, яка відкриває погляду справжніх цінителів механіки чудово декорований годинниковий механізм з гравірованими мостами та воронованими гвинтами.
 
Виходячи з відгуків наших Клієнтів і того факту, що ця неординарна модель настільки впевнено пробилася в наш річний ДЕКА-ТОП, вельми висока ймовірність того, що всього кілька примірників EPOS Passion Semi-Skeleton, які залишилися у нас, зможуть знайти своїх господарів, не чекаючи початку приємного передріздвяного клопоту. ;-)

 

ГОДИННИК MAURICE LACROIX EL1094-PVP01-350-1

ЧАСЫ MAURICE LACROIX EL1094-PVP01-350-1

 

Основні параметри

 • Діаметр:    30 мм
 • Скло:    сапфірове
 • Водозахист:    50 метрів
 • Механізм:    кварцовий

докладніше

А от ця блискуча лауреаткіня нашого рейтингу – модель з популярної колекції Eliros від престижного швейцарського бренду Maurice Lacroix.
 
Перше, що кидається в очі при погляді на цю сповнену класики модель, – синяво-чорний рельєфний циферблат, витончено інкрустований вісьмома діамантами та аплікацією з римських цифр, який увінчаний відполірованими до дзеркального блиску золотистими стрілками з алмазним огранюванням.
 
Її злегка збільшений, як для класичних жіночих годинників, круглий корпус з нержавіючої сталі з золотим глянсово-сатинований PVD-покриттям, приховує в собі точний та надійний кварцовий механізм з індикатором числа місяця, що не вимагає регулярних налаштувань та спеціального догляду. А, що гармонійно доповнює модель, шкіряний ремінь з легкознімним кріпленням відзначений стилізованим лого у вигляді накладної сатинованої літери «M», яка нагадує ще раз про назву бренду.
 
На наш досвідчений погляд таке поєднання благородного класичного стилю та легкої грайливості в дизайні помітно освіжає цю неординарну жіночу модель Maurice Lacroix, виправдовуючи таким чином іноді дуже сміливі очікування шанувальниць годинникового мистецтва.

 

ГОДИННИК LONGINES L4.512.4.97.6

ЧАСЫ LONGINES L4.512.4.97.6

 

 

Основні параметри:

 • Діаметр:    29 мм
 • Скло:    сапфірове
 • Водозахист:    30 метрів
 • Механізм:    кварцовий, L420

докладніше

Фінальним акордом нашої топ-вистави виявилося надвитончене втілення найстаріших традицій всесвітньо відомого швейцарського годинникового бренду зі знаменитим крилатим лого. Впевнені, що багато хто з вас досить легко впізнали в сім описі творця шляхетний годинникових шедеврів бренд Longines. ;-)
 
Заснований майже понад двісті років тому володар унікальної колекції призів і нагород найпрестижніших конкурсів та хронометричних змагань Longines на початку 2019 року випустив уже 50-ти мільйонний екземпляр своїх  годинників!
 
Трепетну увагу до найдрібніших деталей, що використовуються, і до найвищої якості годинникових механізмів, помножене на витончений та виразний дизайн, в особливій мірі притаманне жіночим колекціям Longines.
 
Легендарний найтонший корпус жіночого годинника колекції La Grande Classique de Longines немов ширяє над неймовірно гнучкими ланками сріблястого сталевого браслета, який наче струмує по зап'ястку. А дванадцять найчистіших діамантів благородно виблискують на, що іскриться глибокою синявою, циферблаті, який приховує під собою ультратонкий та надточний кварцовий механізм.
 
Немає нічого дивного в тому, що, володіючи такою виразною естетичною привабливістю, цей безумовний бестселер від прославленого бренду Longines вже багато років прикрашає зап'ястя та радує погляд щасливих любительок елегантних дорогих годинників по всьому світу.

 

***

Вишукано вивірені та непідвладні часу елементи класичного дизайну, найякісніші матеріали та годинникові механізми – це ключові особливості годинникі, надзвичайно цінуються тими, хто шукає в житті максимальну гармонію з собою та своїм часом.

Ну, а цей і наступні за ним інші тематичні ДЕКА-ТОПи – це скромний подарунок від нас, годинникових експертів компанії ДЕКА, для вас, наших шановних Клієнтів, що як ніхто інший реально цінують власний час і поважають професійний підхід до улюбленої справи.

Отже, до скорого, дорогі друзі!

Вишукано вивірені та непідвладні часу елементи класичного дизайну, найякісніші матеріали та годинникові механізми – це ключові особливості годинникі, надзвичайно цінуються тими, хто шукає в житті максимальну гармонію з собою та своїм часом.

Ну, а цей і наступні за ним інші тематичні ДЕКА-ТОПи – це скромний подарунок від нас, годинникових експертів компанії ДЕКА, для вас, наших шановних Клієнтів, що як ніхто інший реально цінують власний час і поважають професійний підхід до улюбленої справи.

Отже, до скорого, дорогі друзі!