Зміст

 1. Вступ.
 2. ГОДИННИК ZENITH 95.9002.9004/78.R584.
 3. ГОДИННИК BREITLING AB0118A6/CA20/1019P.
 4. ГОДИННИК MAURICE LACROIX AI6028-SS001-030-1.
 5. ГОДИННИК ЧАСЫ LONGINES L4.523.0.97.6.
 6. ГОДИННИК CASIO GWR-B1000-1A1ER.
 7. Підсумок.

Вважаємо, що немає в годинниковому бізнесі такого бренду, який рано чи пізно не шукав би можливості піднятися на якісно новий рівень та вразити шанувальників годинників власними моделями High-рівня. Ті, що володіють унікальними механізмами або високотехнологічними матеріалами, з сверхавангардним дизайном або з усім цим exclusive-набором відразу, ну, і звісно, з пов'язаною з цим гідною High-ціною.

Природно, успіх в такій справі – річ вельми непередбачувана, і лаври істинного «піонера» та справжнього «новатора» годинникової галузі заслужити, а тим більше утримати довгий час ой як не просто. Глибоке історичне коріння, напрацьовані роками технології та висока культура виробництва за замовчуванням додають авторитету будь-якого бренду, але часом і досить молодим годинниковим компаніям вдається досить ефектно «вистрілювати» High-шедеврами.

Отже, Вашій увазі найкраща п'ятірка ДЕКА-ТОП High-level годинників 2019 року, яку ми виділили серед тисяч претендентів, професійно оцінивши бездоганне поєднання технічних і художніх компонентів годинникового мистецтва, помножене на найвищу якість виконання. Звісно, складно не помітити, що і ціна цих моделей більш ніж «хороша», але хіба буває інакше, шановні друзі, коли мова заходить про товари класу «люкс»? ;-)

 

ГОДИННИК ZENITH 95.9002.9004/78.R584

ГОДИННИК ZENITH 95.9002.9004/78.R584

 

Основні параметри:

 • Діаметр:    44 мм
 • Скло:    сапфірове
 • Водозажист:    100 метрів
 • Механізм:    автоматичний, El Primero 9004

докладніше

На наш погляд нова модель з колекції DEFY найвідомішого швейцарського годинникового бренду Zenith чудово передає основні риси його традиційно-новаторського підходу при розробці сучасних люксових годинників – естетично привабливих, експлуатаційно надійних і ще таких, які сверхточно відлічують час.

Революційний годинник Defy El Primero 21 завдяки мануфактурному механізму з двома вузлами спуску, що хитаються з різною частотою (5 і 50 герц), відкрили для компанії Zenith двері в нову еру виробництва механічних хронографів з точністю вимірювання до 1/100 частки секунди.

Сатиновано-полірований титановий корпус годинника містить в собі елегантну багаторівневу конструкцію механізму, що складається з 293 деталей (!), Яка чудово проглядається з обох сторін крізь сапфірові стекла, що захищають практично відсутній циферблат і ажурний зіркоподібний ротор автопідзаводу. При цьому зазвичай кілька утруднена на будь-яких хронографах-скелетон читабельність показань часу в цьому годиннику залишається достатньо високою при будь-якій освітленості. Це стало можливим завдяки світлому люмінесцентному складу, нанесеному на стрілки та годинні мітки моделі.

Сповнений динамізму та технічно досконалий хронограф-скелетон Zenith Defy El Primero 21 ефектно підносить повсякденну міську елегантність на принципово новий емоційно-естетичний рівень, безумовно привертаючи до себе увагу справжніх цінителів високого годинникового мистецтва.

Що, по суті, і дозволило йому очолити ДЕКА-ТОП High-level цього року.

 

ГОДИННИК BREITLING AB0118A6/CA20/1019P

ГОДИННИК BREITLING AB0118A6/CA20/1019P

 

Основні параметри:

 • Діаметр:    42 мм
 • Скло:    сапфірове, з двостороннім антивідблиском
 • Водозахист:    100 метрів
 • Механізм:    автоматичний, В01

докладніше

Тепер вашій увазі чудовий хронограф з колекції Premier від не менш відомої швейцарської компанії Breitling, до цих пір заслужено володіє титулом «винахідник сучасного наручного хронографа».

За словами генерального директора Breitling Жоржа Керна: «Перша сучасна колекція Breitling дає бренду можливість трохи відсторонитися від нашого швидко мінливого світу, додавши в годинник цієї колекції трохи спокою та тиші, таких необхідних нині кожному з нас».

Не оминули увагою цю колекцію і ми, присвятивши цього літа однієї зі спеціальних версій її флагмана окрему статтю: «КОМПАНІЯ BREITLING ПРЕДСТАВЛЯЄ ГОДИННИК PREMIER B01 CHRONOGRAPH 42 WHEELS AND WAVES LIMITED EDITION НА ФЕСТИВАЛІ WHEELS AND WAVES».

Перше, що кидається в очі при погляді на цю модель, це те, що на відміну від обожнюваних шанувальниками авіації культових хронографів Chrononat і Navitimer хронограф Premier B01 Chronograph 42 наділений більш плавними обрисами корпусу та полірованим безелем, що не захаращені будь-якими обчислювальними шкалами. Але для того, щоб хронограф з колонним колесом і збільшеним до 70 годин запасом ходу все ж не служив чисто декоративною прикрасою, дизайнери акуратно нанесли тахіметричну шкалу по самому краю синьо-бірюзового циферблату, зберігши таким чином традиційну для більшості годинників Breitling хронографічну багатофункціональність. ;-)

Володіючи різними колірними варіаціями виконання циферблату, ця модель відрізняється все ще трендовим в останні роки у годинникарів синім відтінком в поєднанні з «panda-style» -лічильниками поточних секунд і хвилин хронографа, які виконані в темно-сірій гамі.

Точність і акуратність, якими славляться механізми годинників Breitling, надійно захищені куполоподібним сапфіровим склом з антивідблиском, який додає певного ретро-шарму. Як, до речі, і присутній на циферблаті напис «Premier». Адже саме годинник Premier 1940-х років випуску був першим годинником Breitling із зазначенням назви колекції на циферблаті. Ну, а мінімальної кількості люмінесцентного складу на годинних і хвилинних стрілках буде цілком достатньо, щоб прочитувати значення часу навіть при поганому освітленні.

Елегантність у повсякденному житті» – це саме те, що пропонує колекція Premier тим, хто шукає гідний та виразний годинник. І це було не характерно раніше для інших моделей Breitling. Не сумніваємося і ми, що оснащений мануфактурним калібром хронограф Premier B01 Chronograph 42 змусить будь-якого, хто вважав годинник Breitling лише надійним і перевіреним часом «інструментом для пілотів», поглянути на цей відомий та престижний бренд по-новому.
 

 

ГОДИННИК MAURICE LACROIX AI6028-SS001-030-1

ГОДИННИК MAURICE LACROIX AI6028-SS001-030-1

 

Основні параметри

 • Діаметр:    45 мм
 • Скло:    сапфірове з двостороннім антивідблиском
 • Водозахист:    100 метрів
 • Механізм:   автоматичний, мануфактурний ML234

докладніше

Знайомтеся, AIKON AUTOMATIC SKELETON0 – «одномануфактурний брат» переможця престижного міжнародного конкурсу інноваційно-концептуального дизайну Red Dot Design Award 2019!

І як тепер розуміємо, мабуть, ну зовсім не випадково на самому початку 2019 року (практично напередодні появи моделі у продажу) на сайті ТМ ДЕКА з'явилася спеціальна глибоко деталізована оглядова стаття «MAURICE LACROIX AIKON AUTOMATIC SKELETON MANUFACTURE».

Щоб не переказувати її зміст, ми мабуть нагадаємо лише про те, що перший годинник MAURICE LACROIX з «відкритим» механізмом був випущений в 1993 році в колекції CALYPSO, а в 2007 році використання цього неординарного скелетон-стилю було активно продовжено вже в годинниках топ-колекції MASTERPIECE.

Нинішній дебют скелетона MAURICE LACROIX тепер вже в найпопулярнішою колекції бренду IKON був відзначений відразу декількома важливими для бренду подіями:
• вперше в історії бренду мануфактурний калібр MAURICE LACROIX був встановлений не в годинник виключно люксової колекції MASTERPIECE;
• для реалізації цього ажурно-естетичного ускладнення майстри компанії спеціально виготовили новий мануфактурний автоматичний калібр ML234 та збільшили корпус годинника до значних 45 мм.
• найрізноманітніша та високотехнологічна обробка поверхонь (піскоструминна, зерніння, DLC-покриття, сатинування та інш.) як корпусу, так і всіх деталей сверхажурного механізму годинника.

Ну, і наостанок, вторячи тріумфу AIKON AUTOMATIC SKELETON на Red Dot Design Award 2019, за численними відгуками від провідних годинникових експертів міжнародного годинникового ринку (ABTW, Worldtempus, Watchonista і інш.) годинник AIKON AUTOMATIC SKELETON був визнаний одним з найпривабливіших скелетон зі спортивним дизайном сезону 2018-2019 як з позицій естетико-технічної досконалості, так і щодо його ціни.

 

ГОДИННИК LONGINES L4.523.0.97.6

ГОДИННИК LONGINES L4.523.0.97.6

 

Основні параметри

 • Діаметр:    29 мм
 • Скло:    сапфірове
 • Водозахист:    30 метрів
 • Механізм:    кварцовий, L420

докладніше

Як би не намагалися годинникарі, розробляючи революційні годинникові механізми та матеріали з унікальними властивостями, але в жіночій категорії High-level все це глибоко другорядне. Що засліплює або злегка приглушене сяйво безлічі діамантів – ось це головний козир в боротьбі годинникарів будь-якого бренду за палаючі жагою краси та пристрасного бажання жіночі серця.

І кому, як не зберігачу майже двовікової традицій справжнього годинникового мистецтва, народженого з ювелірних традицій кращих європейських майстрів, знати про секрети створення неперевершено привабливих ювелірно-годинникових шедеврів.

Одного тільки погляду на цю сліпуче-вишукану модель La Grande Classique de Longines достатньо, щоб в чуттєвої жіночої душі виникло бажання доторкнутися до неї та відчути її хвилясту сталевим блиском прохолоду на своєму зап'ясті. А потім з ледь прихованим закохується поглядом ловити іскри брильянтового сяйва, які супроводжують легкі в своєї витонченість рухи руки.

Ні багато ні мало, а 32 діаманта буквально огортають безель найтоншого корпусу годинника, немов ширяє над гнучкими ланками витончено, що примикає, браслету, а ще 12 з них в якості годинної розмітки прикрашають собою, що іскриться синявою, циферблат. Ультратонкий кварцовий механізм, який ховається під ним, здатний довгі роки невтомно та бездоганно відраховувати час, абсолютно не вимагаючи будь-якого втручання зовні.

Не знаємо як ви, шановні читачі, але ми просто впевнені, що ця сяюча сліпучою красою модель з легко впізнаваними «крильцями» від легендарного швейцарського бренду Longines позбавить спокою ще не одне жіноче серце та змусить з потроєною енергією працювати чимало по-справжньому закоханих чоловіків. :-)

 

ГОДИННИК CASIO GWR-B1000-1A1ER

ГОДИННИК CASIO GWR-B1000-1A1ER

 

Основні параметри:

 • Діаметр:    46 мм
 • Скло:    сапфірове
 • Водозахист:    200 метрів
 • Механізм:    кварцовий, Tough Movement

докладніше

G-SHOCK – МОНОКОК (MONOCOQUE)!

Так, ось така крутезна G-круть тріумфально замикає наш ДЕКА-ТОП High-level! Адже жарти жартами, але японський бренд CASIO завжди знав, чим порадувати шанувальників найнеординарніших годинників.

Позаяк лаври чарівників механічного годинникового світу ніколи не хвилювали засновників бренду братів Кашіо, то починаючи з 1974 року більшу частину своєї невгамовної енергії та винахідницького таланту вони присвятили створенню мегафункціональних і надійних кварцових годинників. Апофеозом їхніх титанічних зусиль в цієї нелегкої справі стали розробка та випуск годинників G-SHOCK, що заділалися з тих давніх пір еталоном найударостійкіших наручних кварцових годинників у світі.

За більш ніж 35 років існування колекції цих легендарних невбиваних годинників яких тільки механізмів, конструкцій і матеріалів CASIO не застосовувала. І хоча розробка найпрогресивніших матеріалів і технологій – це аж ніяк не дешеве задоволення, але воно того варте, коли на кону стоїть заслужена репутація та високий престиж бренду.

І вже так склалося, що в останні роки нас майже не дивує той факт, що найтоповіши моделі CASIO вже легко балансують в ціновому діапазоні близько $ 1000 та навіть $1К+.

Але на це є дуже вагомі причини, оскільки останні новинки G-SHOCK PREMIUM демонструють все більш очевидний перехід бренду до якісно нової SMART-карбонової ери.

Ось і лауреат нашого рейтингу GWR-B1000 наділений найсучаснішими технологіями: енергоефективною системою сонячного живлення (Solar Power), комунікативною (Bluetooth® Smart), управління функціями (Smart Access) та синхронізації часу (Multiband 6 і Smartphone Link). І це не кажучи вже про «дрібниці», як-то: водозахист 200 метрів, сапфірове скло, автопідсвітка, fly-back хронограф, ламінований карбоновий безель та ішн.

Звісно, не можна назвати CASIO винахідником особливо надійної конструкції годинникового корпусу типу «монокок» – це, коли корпус не має задньої кришки, а механізм годинника вставляється зверху та «запечатується» склом. Але «вишенькою на торті» цієї моделі є саме така конструкція корпусу, виготовленого з надлегкого та міцного карбону, і названа інженерами бренду Carbon Monocoque. Завдяки чому з вагою всього в 72 грами вона на сьогодні найлегша з моделей топової авіа-колекції Gravitymaster!

Так що, шановні друзі, якщо ви ще не визначилися зі своїм найнадійнішим, але в добавок ще й одним з найпрестижніших серед G-SHOCK'ов, то на нашу експертної думки CASIO GWR-B1000 – це «саме те» – THE BEST OF THE BEST OF THE BEST! :-)

 

***

Розкішний, престижний та зухвало дорогий наручний годинник як ніякий інший атрибут повсякденного життя сучасної людини здатний багато розповісти про свого власника лише своїм зовнішнім виглядом. Комфортно та надійно обхоплюючи зап'ястя, він, наче вірний та надійний друг, мить за миттю нерозлучно слідує поруч і готовому безвідмовно відповісти як мінімум на пару вельми характерних для нашого життя питань: «Коли?» Та «Вже?». ;-)

Безумовно, що покупка годинника High-класу – це завжди сверхпам'ятна та хвилююча подія в житті будь-якої людини. Якщо це станеться в миттєвому пориві або через довгі місяці скрупульозного пошуку, раціонального вибору, тривалих роздумів і, нарешті, рішення «Беру!», Ми, годинникові експерти ТМ ДЕКА, завжди готові приділити максимум нашої уваги та надати підтримку в придбанні годинника гідного рівню ваших бажань .

Welcome to DEKA watch stores!

Нинішній дебют скелетона MAURICE LACROIX тепер вже в найпопулярнішою колекції бренду IKON був відзначений відразу декількома важливими для бренду подіями:

• вперше в історії бренду мануфактурний калібр MAURICE LACROIX був встановлений не в годинник виключно люксової колекції MASTERPIECE;
• для реалізації цього ажурно-естетичного ускладнення майстри компанії спеціально виготовили новий мануфактурний автоматичний калібр ML234 та збільшили корпус годинника до значних 45 мм.
• найрізноманітніша та високотехнологічна обробка поверхонь (піскоструминна, зерніння, DLC-покриття, сатинування та інш.) як корпусу, так і всіх деталей сверхажурного механізму годинника.

Ну, і наостанок, вторячи тріумфу AIKON AUTOMATIC SKELETON на Red Dot Design Award 2019, за численними відгуками від провідних годинникових експертів міжнародного годинникового ринку (ABTW, Worldtempus, Watchonista і інш.) годинник AIKON AUTOMATIC SKELETON був визнаний одним з найпривабливіших скелетон зі спортивним дизайном сезону 2018-2019 як з позицій естетико-технічної досконалості, так і щодо його ціни