Зміст

 1. Вступ.
 2. ГОДИННИК CASIO EFR-S107L-1AVUEF.
 3. ГОДИННИК ATLANTIC 62455.41.51.
 4. ГОДИННИК LONGINES L3.759.4.96.6.
 5. ГОДИННИК MAURICE LACROIX AI6008-SS001-430-1.
 6. ГОДИННИК RAYMOND WEIL 2785-SC5-20001.
 7. Підсумок.

Черговий з передноворічної серії ДЕКА-ТОП'ів ми вирішили присвятити на наш погляд найбільш виразним чоловічим моделям наручних годинників, що заблищали на годинниковому небосхилі сезону 2018-2019.

Як завжди, він складається з моделей відомих і вельми популярних у нас брендів різноманітної цінової категорії. Адже при виборі годинника, який в буквальному сенсі повинний реально радувати вас своїм виглядом «з ранку до вечора» і причому не один рік, питання ціни повинне найменше впливати на об'єктивну оцінку привабливості для вас його зовнішніх рис і реальних, а не вигаданих переваг. Під ключовими перевагами ми перш за все розуміємо:

 • автоматичний або кварцовий, але від надійного годинникового виробника механізм;
 • як мінімум мінеральне, але все ж краще, щоб це було сапфірове скло;
 • нехай і не дайверський, але достатній для поверхневого плавання водозахист;
 • довговічний корпус з нержавіючої сталі або титану.

Що ж стосується трендових аспектів, які щорічно вельми жваво обговорюються окремими фахівцями, то ми вирішили не надто розвивати цю часом помітно заангажовану тему. Ну, крім одного з них, як вважаємо, вельми помітного. Але про нього ми розповімо вам наприкінці нашого ДЕКА-ТОП Men's 2019. Хоча чомусь впевнені, що багато хто з вас і без нашої участі зверне увагу на цей модний останні роки тренд. ;-)

 

ГОДИННИК CASIO EFR-S107L-1AVUEF

ЧАСЫ CASIO EFR-S107L-1AVUEF

 

Основні параметри:

 • Діаметр:    42,5 мм
 • Скло:    сапфірове
 • Водозахист:    100 метрів
 • Механізм:    кварцовий

докладніше

Відомий світовий лідер у виробництві якісних, відносно недорогих і переважно багатофункціональних годинників японський бренд CASIO цього літа досить несподівано запропонував своїм шанувальникам парочку дуже витончених моделей як в естетичному, так і в буквальному сенсі.

А справа вся в тому, що в однієї з його головних колекцій, EDIFICE, з'явилася модель EFR-S107 з оригінально «інкрустованими» гвинтами, сатинованим безелем і корпусом, що має товщину всього в 8,3 мм! Виготовлений традиційно для цієї лінійки з нержавіючої став годинник EFR-S107D-1A, укомплектований сталевим браслетом, і EFR-S107L-1A, що має шкіряний ремінь, стали таким чином найтоншими моделями з будь-коли випущених в рамках цієї, що завжди тяжіє до спорту, колекції. Тому наш заслужений респект майстрам CASIO, які зуміли за такої витонченої "товщині" корпусу все ж забезпечити характерний для всіх годинників EDIFICE водозахист 100 метрів, що легко дозволяє пірнати в них навіть з аквалангом. :-)

Крім того, приємно відзначити і той факт, що оригінально металізований циферблат з вирізом для індикації числа місяця захищає не мінеральне, як у переважної більшості моделей CASIO, а сапфірове скло з покриттям антивідблиску. Під ним на фоні темного циферблату вельми виразно виділяються окремі годині мітки та секундна стрілка, пофарбовані в бірюзову тональність, а також чітко контрастує люмінесцентне покриття як на позначках, так і на годинної та хвилинної стрілках, що гарантує легке зчитування показань часу навіть в непроглядній темряві.

Таким чином, на наш експертний погляд, всім тим, хто перш за все шукає в годиннику елементи непомітною елегантності та практичної технологічності, варто все ж звернути увагу на досить скромного за ціною, але вельми практичного новачка – CASIO EFR-S107. ;-)

 

ГОДИННИК ATLANTIC 62455.41.51

ЧАСЫ ATLANTIC 62455.41.51

 

Основні параметри:

 • Діаметр:    44 мм
 • Скло:    сапфірове
 • Водозахист:    50 метрів
 • Механізм:    кварцовий, ETA G10.212

докладніше

Тепер, шановні друзі, хочемо представити Вашій увазі чудово читабельну модель хронографа Atlantic, яка легко поєднується як зі строгими діловими костюмами для офіційних зустрічей, так і з яскравими брендовими T-shirt під час курортного відпочинку.

Масивний корпус і надійний браслет годинника Atlantic 62455.41.51 виготовлені з антиалергійної нержавіючої сталі, стійкої до корозії та впливу інших несприятливих зовнішніх факторів. На циферблаті глибокого синього кольору розташовані додаткові лічильники хронографа та годинні індекси, що, як годинна і хвилинна стрілки, щедро покриті люмінесцентним складом SuperLumiNova, що дозволяє визначати час навіть у повній темряві. Ну, і нарешті, індикатор числа місяця, розташований в нижній правій частині циферблату, який вчасно підкаже власнику годинника яке ж сьогодні число.

Чесно зізнаємося, але при підборі фіналістів ДЕКА-ТОП Sport 2019 цей хронограф більш ніж явно «напрошувався» зайняти своє гідне місце в категорії кращих спортивних годинників, але порадившись з жіночою частиною нашого великого та дружного колективу, ми все ж прислухалися до їхньої чуттєвої поради та включили цього елегантного красеня саме в ДЕКА-ТОП кращих чоловічих моделей 2019 року. :-)

Все вище перераховане, а також 24-місячна міжнародна гарантія та цілком прийнятна як для годинника 100% швейцарського походження ціна роблять цей хронограф від популярного годинникового бренду Atlantic безумовним лауреатом ДЕКА-ТОП Men's 2019.
 

 

ГОДИННИК LONGINES L3.759.4.96.6

ЧАСЫ LONGINES L3.759.4.96.6

 

Основні параметри

 • Діаметр:    41 мм
 • Скло:    сапфірове, з антивідблиском всередені
 • Водозахист:    300 метрів
 • Механізм:   Кварцовий, L157

докладніше

Для нас, часових експертів, давно не секрет, що годинник колекції Conquest від швейцарської годинникової легенди Longines зримо втілює в собі квінтесенцію спортивної елегантності бренду, помножену на чоловічу силу та цілеспрямованість в підкоренні найвищих вершин як в спорті, так і інших сферах життя.

При розробці загальної концепції, що характеризує зовнішній вигляд моделей цієї колекції, особлива увага приділялася естетиці безеля, формі заводної головки та ланок браслета. У підсумку кожна з моделей Longines Conquest – це тонке поєднання функціональності та елегантності, що включає найвисокоякісніші матеріали та технічні характеристики, що відповідають вимогам найвибагливіших шанувальників марки.

Втілена в глянцево-сатинованому корпусі з нержавіючої сталі модель LONGINES L3.759.4.96.6 має, що переливається на світлі, синій циферблат, виконаний в техніці Sunray. Широкі та дзеркально відполіровані годинна і хвилинна стрілки в поєднанні з чітко окресленими годинними мітками надають годиннику сверхелегантний в своїй простоті подачі свідчень часу вигляд.

Володіючи понаддостойним поваги водозахистом, цей кварцовий годинник LONGINES точно підкаже котра година та гарантовано залучить належну увагу людей, які тонко відчувають вишукану силу, що випромінюється коштовними речами як при відвідуванні наймодніших молодіжних вечірок, так і під час престижних перегонів, перебуваючи на трибунах в оточенні солідних джентльменів.

P.S. Ну, і природно, не можемо не поділитися з вами одним з відгуків про цю модель, люб'язно наданим нашим шановним клієнтом:

СЕРГІЙ, 15.04.2019 15:23:41 Дуже задоволений годинником! Точний, надійний, практичний! Ношу близько півроку. За цей час трошки з'явились подряпини на браслеті. Тому взявши ремінець шкіряний з каучуком, що дуже зручне. Окремо вдячний продавцю Софії в Тернопілі за сервіс. Грамотно все показала, розповіла, ремінчік поставила!

 

ГОДИННИК MAURICE LACROIX AI6008-SS001-430-1

ЧАСЫ MAURICE LACROIX AI6008-SS001-430-1

 

Основні параметри

 • Діаметр:    42 мм
 • Скло:    сапфірове
 • Водозахист:    200 метрів
 • Механізм:    автоматичний, ML115

докладніше

Мрія будь-якого годинникового бренду – створювати такі моделі годинників, зовнішній вигляд яких навіть при побіжному погляді на них без будь-яких пояснювальних написів говорить: «Я культова річ». І справа зовсім не в мегацені або надвідомої компанії, а в харизматичності та цілісності візуального образу, втіленого в реальному годинниковому бестселері.

І судячи з того, який інтерес у публіки в останні роки викликає оновлена та перейменована в 2016 році в AIKON популярна в 1990-х колекція Calypso, престижному швейцарському часовому бренду Maurice Lacroix мабуть вдалося створити щось подібне легендарним Nautilus (Patek Philippe), Reverso (Jaeger -LeCoultre), Royal Oak (Audemars Piguet) і ще кільком визнаним іконам годинникового світу.

Виконаний в популярному нині 42-мм діаметрі корпус з нержавіючої сталі має настільки виразно-витончений вигляд, що навіть офіційні фото AIKON не здатні відобразити в повній мірі, наскільки прекрасно він змодельований, виготовлений та майстерно оброблений. Дійсно, лише побачивши годинник наживо, можна оцінити чудову, але не показну естетику переважної кількості сатинованих поверхонь, змішану з тонкими полірованими елементами, що відразу кидаються в очі, на характерних шести пар виступів і бічній стороні, яка підноситься над корпусом ранта. На відміну від перших моделей AIKON з кварцовими механізмами, ця модель нарешті облагороджена автоматичним калібром ML115 з запасом ходу 38 годин, про що, до речі, мріяла значна аудиторія шанувальників Maurice Lacroix, і на що вже встигли відреагувати позитивними відгуками багато годинникових експерти.

Не можна обійти увагою і синій циферблат AIKON Automatic, який має текстуру Clou de Paris, що створює глибину тривимірної основи для як би ширяючої над ним подовжених годинних міток і вузьких годинної та хвилинної стрілок з родієвим покриттям і заповнених люмінесцентною SuperLumiNova. Крім відмінної читаності в темряві та водозахисту 200 метрів годинник має ще й фірмову систему заміни ремінця на сталевий браслет без використання інструментів, що, погодьтеся, важливо для людей, які вельми успішно балансують між спортивно-діловими ритмами сучасного життя.

Так що, шановні друзі, якщо ви не проти того, щоб справити враження, можете не сумніватися, що Maurice Lacroix AIKON Automatic вас не підведе, адже навіть на наш експертний погляд вельми не просто буде знайти настільки елегантний наручний годинник з елементами розкоші, та ще і за подібну ціну. ;-)

 

ГОДИННИК RAYMOND WEIL 2785-SC5-20001

ЧАСЫ RAYMOND WEIL 2785-SC5-20001

 

Основні параметри:

 • Діаметр:    42 мм
 • Скло:    сапфірове
 • Водозахист:    100 метрів
 • Механізм:    автоматичний, RW1212

докладніше

Годинник колекції FREELANCER від престижного швейцарського годинникового бренду RAYMOND WEIL, вперше представлений годинниковій публіці в 2007 році, був покликаний уособлювати собою волелюбний людський дух, що вільний самостійно вибирати свій неповторний шлях розвитку та будувати своє майбутнє відповідно до своїх життєвих принципів.

Славна історія та «тик-такийний» магнетизм класичних механічних годинників був інтерпретований під впливом сучасного урбаністичного духу в наручний годинник FREELANCER з гармонійним і унікальним дизайном.

Слідуючи сучасним тенденціям, скелетон RAYMOND WEIL 2785 має 42-міліметровий майстерно виконаний сталевий корпус, головне завдання якого найбільш ефектно продемонструвати ажурну красу мануфактурного калібру RW1212, розробленого талановитими годинникарями компанії та запущеного у виробництво в 2017 році.

Саме Caliber RW1212 – доказ постійного розвитку та досягнень бренду в області створення мануфактурних механізмів. Команда відділу R & D компанії RAYMOND WEIL перекомпонувала та скоротила в обсязі всі елементи, складові практично «з нуля» спроектований механізм, включно зі скелетонізаціей та гравіюванням ротору для збільшення його «прозорості» і надання цьому ексклюзивному калібру ще більшої глибини та характерного вигляду.

Спочатку вибравши позиціонування на «6 годин» видимого колеса балансу в якості джерела його естетичної досконалості, інженери компанії бездоганно «добудували» архітектурний ансамбль з необхідних елементів годинникового механізму, попутно врахувавши необхідність їхньої високохудожньої обробки. Що, власне, в першу чергу і відкривається погляду будь-якого, хто зануриться в процес пильного споглядання бездоганності виконання численних, часто мікроскопічних деталей та чіткої злагодженості роботи всіх вузлів калібру RW1212.

Але ми б були поганими експертами, якби не згадали і про інших винесених в преамбулу статті «ключових параметрах» цього розкішного чоловічого годинника. До честі творців RAYMOND WEIL 2785 – вони гідно подбали про все, включаючи наявність люмінесцентного покриття на стрілках і годинних мітках моделі, і навіть про таке слабо сумісний з витонченою естетикою скелетонів параметр як водозахист, наділивши його надійною 100 метровою водонепроникністю. Так що, шановні друзі, дуже сподіваємося, що, зустрівши в салонах-магазинах ДЕКА цього лауреата ДЕКА-ТОП Men's, ви не зможете обійти його своєю увагою та обов'язково оціните-приміряєте наживо. ;-)

 

***

Може для вас, шановні друзі, це і буде трохи дивно, але навіть нам, годинниковим експертам, доводиться часто звіряти наші особисті відчуття з думками найбільш авторитетних годинникових фахівців, які присвятили цьому бізнесу багато років. Тому ми прекрасно розуміємо, як не просто при такому широкому та різноманітному годинниковому асортименті зробити свій особистий і при цьому максимально «правильний» вибір. Але при цьому все ж сподіваємося, що в описах лауреатів ДЕКА-ТОП Men's 2019 нам вдалося розкрити найбільш важливе з тих моментів, на які в процесі вибору необхідно звертати першочергову увагу.

Зовнішня привабливість моделей, якісні та безпечні матеріали, надійні механізми та експлуатаційні характеристики, а також накопичений роками досвід у виробництві, продажу та сервісному обслуговуванні – це сукупність на наш погляд саме тих факторів, послідовно зваживши які варто приймати остаточне рішення про покупку.

Ні, ми зовсім не проти імпульсивних спонтанних покупок, коли між вами та якимись з наших годинників раптом спалахує «любов з першого погляду». Адже в магазинах ДЕКА, де пропонують лише оригінальні та якісні годинники від кращих світових виробників, це буває досить часто, тому що по-справжньому закохатися в наручний годинник можна тільки вживу, коли прийшов, поміряв, полюбив! :-)

P.S. Стривайте. Ми мало не забули розповісти вам про один з поточних годинникових трендів, що наклало свій відбиток на більшу частину фіналістів ДЕКА-ТОП Men's 2019. Ну звичайно ж, це вірно помічені нами, а також, впевнені, і вами чудові відтінки синього кольору на циферблатах годинників ATLANTIC , LONGINES та Maurice Lacroix. ;-)