Немає кращого подарунка на Новий рік чи Різдво, ніж час! Так, так, трошечки зайвого часу ще нікому не зашкодило. А час, укладений в рамці дорогого корпусу елітного годинника, цінується подвійно!

ДЕКА — час під ялинкою

Сьогодні ми визначимося з подарунком на Новий рік – для себе чи для того хлопця.

Як вибрати подарунок-годинник і не прогадати? По-перше, згадайте правило «Трьох го» - годинників у пристойній людині, незалежно від її статі, має бути не менше трьох. Один – під офісний дрес-код, інший – для душі, третій – для улюбленого захоплення (якщо пристойна людина – чоловік) або для душі-2 (якщо пристойна людина – дівчина, нехай навіть і не дуже пристойна). Все, пригнулися, тапки від всіх панянок на нашу адресу пролетіли, жартуємо розбираємося далі.

Для початку треба визначитися, що замовляти в листі Дідові Морозу – годинник кварцовий або механічний? Механічний годинник вийде фольклорному зимовому персонажу дорожче, а з іншого боку хороший кварцовий годинник нітрохи не гірше за свій аналог з механічним серцем. Просто механіка – це не конвеєрне, а штучне виробництво, але функціональність кварцових часто більше та коштують вони крапельку дешевше. Тут без 100 грамів не розберешся – новатор ви або консерватор, механіка або кварц, to be or not to be. Шекспірівські пристрасті!

Тепер про захоплення

Водонепроникний годинник – найкращий подарунок дайверу, снорклінгисту та єноту-полоскуну. Той, що пізнав глибини басейнів і океанів, розуміє різницю між водозахистом і водоспротивом, а тому щиро зрадіє, якщо знайде під ялинкою годинник з високим ступенем вологозахисту (до 1000 метрів).

ДЕКА — час під ялинкою

Якщо ж знахідка в різдвяному панчосі такого годинника чревата ельфам хуком зліва, то можна припустити, що в подарунок спортсмену-військовому-мандрівникові-мисливцеві краще піднести протиударний годинник. Такі годинники найчастіше зроблені з титану або особливого пластику плюс мінеральне скло з високими показниками міцності.

Але вишенька на торті – це подарований Снігуронькою годинник з хронографом. ХЗ – Хронограф – це, Залік! Ніхто крім фізкультурників не знає навіщо потрібен хронограф, АЛЕ! Це круто виглядає, круто звучить та навіть при розкритому корпусі заворожує. Годинникарі називають хронограф «впорядкований хаос». Дуже круто. Круто. Так.

З годинником для душі визначилися, не втрачаємо час і визначаємося – золото, сталь або кераміка? Керамічний годинник, начебто, справа новаторська і незвична. Але у нього є 4 вагомі аргументи на користь того, щоб стати новорічним подарунком: зносостійкість, гіпоалергенність, легкість та комфортний температурний режим.

Сталевий аргумент на користь годинника зі сталі – 316L. Це найкраща в світі низьковуглецева сталь з підвищеною в'язкістю, а значить, стійкістю до пошкоджень. Інертність сталі захищає корпус і деталі механізму годинника від окислення та «старіння».

ДЕКА — час під ялинкою

А годинник із золота – це дорого-багато. І до того ж красиво та престижно. До речі, золотий годинник залишається донині своєрідною споживчої інвестицією.

На годиннику у нас дванадцять без п'яти!
Новий рік вже, напевно, в дорозі!

А нам ще треба встигнути зрозуміти, який браслет підібрати до годинника, який фарш і який стрічкою перев'язати !!! Знаєте, скористайтеся-ка спеціальними помічниками, швидше відправляйте лист Діду Морозу та ставте вже шампанське в лід!