Черная пятница 2018

Якщо ви не понеділкофоб, а типовий п'ятницьофіл, то прийміть наші привітання: Real Black Friday 2018 зовсім вже скоро – 23 листопада. Відчуваєте, як підтискає час? Знамениті знижки до 90% на бренди отримують в чорну п'ятницю зазвичай тільки перші покупці цього дня, тому прасуємо шнурки, одягаємо жовту майку лідера та збираємо гранично максимальну інформацію про свої бажаньки, щоб на ранковому старті «зробити» всіх, хто посмів покласти погляд на те, що у вас цілий рік лежало в скарбничці бажань!

Нижче – інструкція для чайників-шопоголіків (без образ, Бро!)

Перше – таймінг. Починається чорна п'ятниця о 23:59 четверга, 23 листопада, за київським часом. Різниця в часових поясах у нас з Нью-Йорком – плюс 7 годин. Це легкий натяк. До речі, ще й на те, що існує ризик проспати реальну розпродаж.

Друге – життєва мудрість. Не ведіться на банальні розводи, коли ціна на товар незадовго до НП піднімається-піднімається, щоб потім різко опуститися до передподнятого рівня. Експерти відзначають, що найчастіше так чинять магазини, що торгують одягом або взуттям. І якщо мережевики ще дотримуються якоїсь знижочної етики, то магазини «самі по собі» малюють доп'ятничні ціни на предмети гардеробу без докорів сумління. Ви, звичайно, можете спробувати зловити їх на лукавстві, але доки почервоніти авторів такого хитрого маркетингового ходу не могло змусити ніщо.

Третє – досвідчені ловці знижок знають, що найскладніші черги будуть біля торгових стендів з косметикою: тисячі жінок в передчутті прекрасних цін на прекрасне – це не просто страшно, це ще й небезпечно! Тому що красивою повинна залишитися тільки одна – та, якій дістанеться все найкраще, найдешеве та... абсолютно непотрібне! Пробники та зразки з вітрини, зразки косметики, які не користувалися популярністю цілий рік, а то і майже прострочене ... Подруги, будьте пильні та не дозвольте позначці % зіпсувати вам задоволення та зовнішність!

Ще одна популярна категорія покупок, на яку очікується бум 23 листопада – Lamborghini, духи :-). І, до речі, фішка тут часто зустрічається та сама, що і з елітними автомобілями – магазин пропонує реальні знижки, але замовчує, що за вигідною ціною продається тільки кілька екземплярів товару, упс.

Тому четверте - філософське: «Досвідчений чоловік та примножить, економлячи». До дружини це теж відноситься, до слова. Пропонуємо ЧП-2018 присвятити покупці давно бажаного годинника! Да, на цей товар перевірені бренди, наприклад: Hugo Boss, Emporio Armani, Michael Kors, DKNY та інші не будуть заздалегідь накручувати ціни, там не буває прострочення, і це та мрія, яку дуже зручно купувати онлайн!

На відміну від багатьох гаджетів, які будуть продані 23 листопада, саме брендові годинники мають гарантію – будь то бренд елітний або ж демократичний такий, наприклад, як CASIO. Ось на прикладі останнього і проведемо першу калькуляцію. Японці давно роблять ставку на бюджетность та практичність. І якщо милий жіночий годинник з Країни Вранішнього Сонця зараз коштує на сайті стільки, то в Чорну П'ятницю ця цифра стає настільки малою, що її доведеться розглядати через мікроскоп.

Трохи інший ціновий діапазон – це знамениті та брутальні DIESEL. До речі, кілька років тому саме під маркою Diesel були випущені найбільший наручний годинник-хронометр в світі. Діаметр Grand Daddy – 66 мм, і в корпусі вміщуються відразу 4 незалежних кварцових механізми, відображаючі 4 часових пояси.

Ну що? Переконливо? Чи ви вже на низькому старті?

Тому п'яте – завершальне: саме час купувати ЧАС!

Черная пятница 2018

X