Годинники для чоловіків − двоє на всі випадки життя

У ідеальній ситуації кожному чоловікові необхідно мати мінімум двоє наручних годинників: одні класичні на кожен день, та інші – спортивні наручні годинники, які розраховані на заняття спортом і активним відпочинком. Розділення годинників по цілях не випадково, оскільки всі наручні годинники розрізняються своїми технічними характеристиками.

Чоловічі годинники в Україні

Спортивні чоловічі годинники

Наприклад, всі спортивні чоловічі наручні годинники виробляються в більш товщому корпусі, ніж класичні, і зазвичай з бічним захистом заводної головки – захист від дій ззовні. Оскільки такі годинники розраховані на підвищені навантаження, то як ремінці або браслети використовуються титан, сталь, каучук або ж шкіру, але із спеціальним водовідштовхувальним просоченням. Спортивний годинник повинен бути в першу чергу функціональним та практичним, і виглядає він тому масивніше на фоні спортивного дизайну.

Класичні чоловічі годинники

Класичні повсякденні наручні годинники виглядають елегантніше, маючи більш тонкий корпус, який є водостійким до випадкового попадання води. Годинники можуть бути на браслеті, або ж на шкіряному ремінці. Чоловічі годинники розрізняється також за розміром і формою або матеріалом, з якого вони зроблені. Вибір ж годинника залежить від особистих вподобань.

Купити чоловічі годинники

На офіційному сайті компанії ДЕКА Ви можете вибрати та купити як класичні, так і спортивні чоловічі годинники. В нашому інтернет-магазині годинників представлений широкий асортимент чоловічіх наручних годинників. Також Ви можете купити чоловічі годинники в наших філіалах роздрібної торгівлі в багатьох містах України.

Переглянути асортимент в магазині »