Перший автоматичний наручний годинник із карбоновим браслетом

Zenith Defy Classic Carbon став черговим свідченням прагнення швейцарської марки до впровадження інновацій. Цей годинник – перша автоматична модель, оснащена інтегрованим браслетом з вуглецевого волокна.

Годинник Zenith Defy Classic Carbon

У компанії Zenith, заснованої в 1865 році, багата спадщина та видатні досягнення в годинниковому мистецтві. Однак такий поважний вік не став перешкодою на шляху до інновацій.

У 1969 році марка представила один з перших хронографів з автопідзаводом, який отримав назву El Primero. Механізм працював із вражаючою частотою 36,000 напівколивань на годину (5 Гц), чого в той час не вдавалося досягти більшості годинникових брендів.

Годинник Zenith Defy Classic Carbon

Не так давно, в 2017 році, Zenith представила калібр ZO 342, в якому відмовилася від використання вельми поширеного швейцарського важільного спуску. Ультрасучасний механізм оснастили осцилятором складної форми, виготовленим із кремнієвої пластини. Працюючи на частоті 15 Гц, новий калібр забезпечив чудову точність, стабільну швидкість та при цьому споживав менше енергії.

Годинник Zenith Defy Classic Carbon

Незважаючи на солідний вік бренду, він продовжує впроваджувати інновації. Більш того, Zenith знову здивував годинникову індустрію, представивши нещодавно модель Zenith Defy Classic Carbon. У той час, як інші компанії випускають годинники в корпусах із вуглеволокна (карбону), Zenith створює першу повністю карбонову автоматичну модель (і корпус, і браслет).

Годинник Zenith Defy Classic Carbon

Волокна вуглецю поміщують до спеціальної форми та змішують з епоксидною смолою, нагрівають, а потім дають охолонути. В результаті виходить однорідний фрагмент матеріалу, який піддається подальшій обробці. Оскільки вуглецеві волокна розташовані хаотично, кожен вироблений за допомогою цієї технології елемент унікальний. Таким чином, всі моделі годинників Zenith Defy Classic Carbon (і корпус, і браслет) мають свою неповторну індивідуальність.

Ще одна перевага цього матеріалу — його легкість. Загальна вага нової моделі (з урахуванням браслету) становить всього 65 грамів.

Годинник Zenith Defy Classic Carbon

Для тих, хто все ж віддає перевагу шкірі, компанія пропонує альтернативу — ремінець з ефектом кордури, укомплектований складаною застібкою з карбону й титану. Також в Zenith додали Defy Classic Carbon ще більшої привабливості, оснастивши його скелетонізованим циферблатом.

Докладніше про новий годинник

Компанія Zenith неодноразово проявляла свою майстерність в рамках колекції Defy, використовуючи інноваційні та незвичайні матеріали. Цими новаторськими моделями компанія демонструвала власне бачення майбутнього годинникової індустрії.

Defy Classic Carbon — інноваційне видання, корпус та інтегрований браслет якого виконані з вуглецевого волокна. Цей матеріал цінується за рідкісне поєднання легкості та міцності, а також за його футуристичний вигляд.

Годинник Zenith Defy Classic Carbon

Але незважаючи на всі переваги, вуглеволокно не так вже й часто використовувалося в годинниковому виробництві. А одна ж деталь і зовсім залишилася поза увагою годинникових майстрів — це браслет. До сих пір браслети були лише декоровані карбоном — пластини композиту клеїли до металевої основі. Безумовно, були винятки у вигляді браслетів з цільного карбону, проте ними оснащували тільки годинники з ускладненнями, що випускаються дуже обмеженим тиражем.

Годинник Zenith Defy Classic Carbon

Автоматична модель Defy Classic Carbon від Zenith оснащена ергономічним і естетичним браслетом із цільного карбону. Цей реліз став безпрецедентним технічним досягненням і прикладом першокласного сміливого дизайну.

Годинник Zenith Defy Classic Carbon

Виробництво браслета з вуглеволокна поставило перед мануфактурою принципово нові технічні завдання і, смію зауважити, компанія впоралася блискуче. Вага корпусу й браслету з титановою застібкою Defy Classic Carbon складає всього 65 грамів, що практично вдвічі менше аналогічної моделі Defy Classic з титану (також на браслеті). При цьому нам відомо, що титан значно легше таких традиційних металів, як нержавіюча сталь і золото.

Годинник Zenith Defy Classic Carbon

При всій своїй зовнішній помітності і футуристичності матеріал корпусу й браслету нового Defy Classic Carbon неймовірно приємний на дотик. А мала, ідеально розподілена вага робить цей годинник майже невідчутним на руці.

Що ж, якщо раніше Zenith задавала стандарти точності механізму, то з виходом нової моделі компанія встановила новий еталон технологічності.