Вступ
Беар Гріллс: тепер і в AIR!
Беар Гріллс: нове забарвлення для нашої серії MASTER!
Беар Гріллс: Never Give Up!
Серії NAVY SEAL ORIGINAL 3000 EVO та NAVY SEAL FOUNDATION 3050
Pacific Diver 3120 Series. Поєднання матеріалів: нержавіюча сталь та Carbonox™
***

 

Вже традиційний початок для будь-якого вступу про незвичайний та важкий 2020, хоча вже й минулий, рік у випадку з Luminox знаходить зовсім інший сенс. Можна навіть сказати, принципово інший.

  • Перше: вірусний рік почався для цього бренду з призову Беара Гріллса «Never Give Up» (Ніколи не здавайся) – симптоматично, чи не так?
  • Друге: тепер дивіться, в той час, коли чимало людей продовжують скиглити, скаржачись на долю й озираючись жалібно по сторонам, Люмінокс оголошує: «Tough Times Make Tough People» (Важкі часи створюють крутих людей).

Шах і мат вам, проблеми.

Часы Luminox – новинки 2021

Неважко здогадатися, який годинник повинний бути на руці таких ось крутих людей. Сьогодні ми представляємо варіанти, що взяті з най що ні на є найновіших годинників Luminox для 2021 року.

І до речі, кожен зацікавлений може отримати обрану нову модель одним із перших, обговоривши умови й замовивши її через контактний телефон Торгової мережі ДЕКА вже зараз.

Беар Гріллс: тепер і в AIR!

Успішна серія 3760 Bear Grylls Survival розширюється до AIR!

Часы Luminox – новинки 2021, модель XB.3761

З цим годинником XB.3761, якщо раптом вас на повітряній кулі занесе до невідомий країн, ви дізнаєтеся точний час, просто запитавши назву столиці у місцевих жителів, якщо, звісно, вони вас не з'їдять :). Та навіть в цьому випадку ваш годинник точно виживе й буде довго служити вождю племені! :))

Часы Luminox – новинки 2021, модель XB.3761

Адже не просто так корпус годинника виконаний з карбону й нержавіючої сталі, а циферблат захищений сапфіровим склом вищого класу з покриттям антивідблиску. Яскраві сонячні промені жарких країн або відблиски від, наприклад, крижаного панцира моря не завадять вам розглянути арабські цифри та індекси розмітки часу.

Це досить великий годинник (діаметр 45, товщина 14, довжина 54 мм) та відчутно важкий (114 г). Він сподобається тим, хто любить серйозні, добре помітні пристрої на своєму широкому засмаглому зап'ясті.

Часы Luminox – новинки 2021, модель XB.3761

Звичайно ж, в конструкції застосовані тритієве підсвічування стрілок та індексів, відображення дати, обертовий двонаправлений безель з Carbonox+ із алюмінієвим кільцем, світовий час (три часових пояси). Забезпечується водостійкість 200 метрів або 20 атмосфер.

Часы Luminox – новинки 2021, модель XB.3762

Варто згадати про помаранчеві відмітки, стрілку другого поясу й голівку. На чорному тлі вони добре помітні, як і належить в годиннику для виживання.

Ремінь з міцного матеріалу Cordura. Але якщо ви віддаєте перевагу годиннику на металевому браслеті, то ваша модель – XB.3762.

Часы Luminox – новинки 2021, модель XB.3762

Беар Гріллс: нове забарвлення для нашої серії MASTER!

Легко зрозуміти, як буває сумно будь-кому в екстремальних умовах одиночного виживання. Або випадково, за волею долі, або свідомо хто завів  себе у жорсткий «природний відбір», коли всі 24 години доби можна спертися тільки на свої досвід, знання та кмітливість. Коли дуже часто хочеться перекинутися живим словом, ну хоч би з ким-небудь, ну от, наприклад, із годинником на руці... :). Особливо, якщо він так співчутливо дивиться на тебе округленими очима чарівною жовтої панди.

Luminox так і називає цю серію – «panda-eye» (око панди). Завжди є з ким поспілкуватися в одиночній подорожі :).

Часы Luminox – новинки 2021, модель XB.3745

Відмінність нового XB.3745 2021 року саме в цьому активному жовтому циферблаті.

В іншому це все та ж найнадійніша, перевірена тяжкими випробуваннями серія 3740: 45х45х14 мм; полікарбонат, зміцнений карбоном; кріплення – ремінець (гума-силікон); вологозахист 300 WR (всі необхідні для цього конструктивні рішення); функціональність – хронограф, дата, компас на ремінці. Нічого не забули? Для педантів – вага 98 г, зрозуміло, тритієве підсвічування, сапфірове скло з антивідблиском.

Часы Luminox – новинки 2021, модель XB.3745

Часы Luminox – новинки 2021, модель XB.3745

Правильний вибір кольору. Для південних широт з їхніми буйними фарбами це просто добре помітний та гарно читаний циферблат, а для північних – створює настрій та піднімає тонус оптимістичним відтінком.

Беар Гріллс: Never Give Up!

Покращена серія 3720.

Все приховане колись стає явним. Якщо на задній кришці вашого годинника вигравійовано «Never Give Up» (ніколи не здавайся), то, перевіривши це на собі, вам обов'язково захочеться винести девіз на належне йому місце – на найбільш видиму й значиму частину циферблату.

Часы Luminox – новинки 2021, модель XB.3729

Часы Luminox – новинки 2021, модель XB.3729

В Люмінокс зрозуміли цю тенденцію й так і зробили - в серії 3720 для 2021 року винесли знамените гравіювання наперед.

Уважний погляд відзначить, що це не єдина зміна оформлення моделі XB.3729. Як в завершальній частині гри «Знайди 10 відмінностей» – перенесли напис і ще мітку «10 годин» замінили на логотип Гріллса.

Часы Luminox – новинки 2021, модель XB.3729

У цю ж серію 3720 2021 року входить цікава модель XB.3723.R3. В неї теж, на відміну від минулорічної, на циферблат винесено девіз Беара Гріллса. А ще – окрема пам'ятка на ремені для того, хто потрапив у екстремальну ситуацію. Щоб, припустимо, прокинувшись уночі в джунглях під зливою або у морозному заметі при мінус 40 десь на Алясці, володар цього годинника міг без запинки повторити «Правило 3»: людина виживає без повітря 3 хвилини, без укриття (на крайній спеці або холоді ) – 3 години, без води – 3 дні, без їжі – 3 тижні. Ніколи не здавайся! :) А якщо серйозно, то про це дійсно варто пам'ятати, щоб не впадати у відчай та не здаватися не тільки у джунглях або на Алясці.

Часы Luminox – новинки 2021, модель XB.3723.R3

Часы Luminox – новинки 2021, модель XB.3723.R3

Характеристики серії варті окремої розмови, і ми про це говорили неодноразово: те, що для більшості інших брендів – недосяжні висоти й глибини, грози та температури, для Luminox – звичне середовище існування.

Часы Luminox – новинки 2021, модель XB.3723.R3

Серії NAVY SEAL ORIGINAL 3000 EVO та NAVY SEAL FOUNDATION 3050

Еволюція легендарної оригінальної серії 3001 Navy SEAL!

Часы Luminox – новинки 2021, модель XS.3001.EVO.Z.SET

Ось здавалося б, що ще можна вчинити з тисячі разів перевіреною з 1994 року серією NAVY SEAL 3001? Ну, правильно – зробити з неї NAVY SEAL ORIGINAL 3000 EVO :), модель XS.3001.EVO.Z.SET.

  • По-перше: 200 метрів водозахисьу повинні бути завжди 200 метрами водозахисту. Це означає, що всі елементи, які забезпечують таку водостійкість, і через декілька років повинні служити практично так само, як і в перший день. Іншими словами, зазнати конструктивних змін, котрі доповнюють попередні рішення, але вже за досвідом багатьох років експлуатації наручних годинників. А це, звісно ж, заводна головка й задня кришка військового аксесуара, які заґвинчуються. Що й втілили в даній моделі.

Часы Luminox – новинки 2021, модель XS.3001.EVO.Z.SET

  • По-друге: хто спробує посперечатися, що годинник, призначений для військової або екстремальної експлуатації, повинний читатися не просто добре, а екстремально добре – строго відповідно до призначення? Однієї фірмового тритієвого підсвічування може бути недостатньо. Цифри й знаки, котрі промальовані в умовах конструкторської лабораторії або навіть пробних випробувань, можуть виявитися недостатньо зрозумілими у бою або при штурмі будівлі з терористами, коли подивитися на годинник зі звичним положенням руки може виявитися не так вже й легко та просто. А час має бути зрозумілий і врахований в будь-якому випадку: секунди – життя! Тому в даній моделі шрифти на циферблаті та безеле модернізовані за підказками активних користувачів.

Часы Luminox – новинки 2021, модель XS.3001.EVO.Z.SET

  • По-третє: сама площина для розміщення цифр і написів повинна бути спокійною, приємною та не відволікати від головного завдання. Зустрічайте - новий текстурований циферблат 2021.

А ось в моделі XS.3051.GO.NSF серії NAVY SEAL FOUNDATION 3050 удосконалення торкнулися фактично тільки логотипу Luminox, який став монохромним, і деяких змін дизайну, розроблених спільно з Navy Seal Foundation.

Часы Luminox – новинки 2021, модель XS.3051.GO.NSF

Часы Luminox – новинки 2021, модель XS.3051.GO.NSF

Досвід використання підтвердив правильність попередніх конструкторських рішень, але шлях до досконалості не має кінця.

Pacific Diver 3120 Series. Поєднання матеріалів: нержавіюча сталь та Carbonox™

Ми знаємо, що багато шанувальників бренду Luminox та лінійки SEA не хочуть розлучатися зі своїм годинником не тільки в умовах екстремальних випробувань, а й кожен день в своєму звичайному житті. Однак ходити по офісу з досить великим апаратом на руці, що заважає не тільки рукаву офіційного костюма, але навіть не дає нормально застебнути рукав сорочки, не виглядає правильним як для офісного працівника, так і для співробітника менш вимогливих до дрес-коду професій.

Часы Luminox – новинки 2021, модель XS.3135

Але все в наших руках – в цьому році компанія випускає наручні годинники, які підходять не тільки для активного відпочинку на природі, а й для того, щоб виглядати цілком доречно на руці кожного дня. Звісно, на весілля чи інший вкрай офіційний захід їх надягати не варто. Хоча якщо ви прихильник новомодних обрядів із аквалангами в оточенні не тільки свідків і запрошених гостей, а й зграй риб на тлі рухливих водоростей, то «ок», ми не будемо заперечувати :).

Часы Luminox – новинки 2021, модели XS.3135 и XS.3137

Ось так і з'явилася серія в лінійці Luminox SEA, що відображає новий підхід до попередньої 3150, - тепер привабливі повсякденні годинники серії 3120 для любителів активного відпочинку, відповідні ДНК (як люблять говорити в Luminox) бренду й розширюють аудиторію можливих шанувальників.

Що нового в XS.3135 і XS.3137? На відмінностях між моделями зупинятися не будемо. Вони видно відразу – кому браслет, кому каучуковий ремінець, чорний циферблат або кольору морських водоростей. Отже:

Часы Luminox – новинки 2021, модель XS.3137

  • Комбінація матеріалів: корпус з нержавіючої сталі + обертовий безель з вуглецевого волокна Carbonox™.
  • 200 м водостійкість.
  • Сапфірове скло.
  • Вигравійований на кришці задньої частини корпусу напис «Every Second Counts» (Кожна секунда на рахунку) актуальна не тільки при зануренні під воду, а й серед хвиль та хвилювань наших буднів.

Часы Luminox – новинки 2021, модель XS.3137

***

Можна закінчити представлення нових моделей годинників 2021 року звичайними для такого випадку словами: «Компанія дбає про своїх покупців, а це значить – постійний пошук нових ідей, особливостей, конструктивних покращень, сервісу й всього іншого. Того, що розвертає наш інтерес до годинникового бренду Люмінокс», – але ми ж і так це все знаємо. Правда ж? Інакше навіщо б ми не тільки дочитували цю замітку до кінця, але й приходили до он- або офлайн-магазину, цікавилися – які ж надійшли моделі, нововведеннями цього сезону та іншим.

А в тих особливостях Luminox, на яких ми не змогли зупинитися детально або просто не умістили їх в формат статті, вам обов'язково допоможуть розібратися експерти Торгової мережі ДЕКА.

Часы Luminox – новинки 2021

Нагадуємо, що можна скористатися передзамовленням на найновіші годинники, та в цілому сподіваємося, що поціновувачів у армії Luminox сьогодні прибуло.

Вступ
Беар Гріллс: тепер і в AIR!
Беар Гріллс: нове забарвлення для нашої серії MASTER!
Беар Гріллс: Never Give Up!
Серії NAVY SEAL ORIGINAL 3000 EVO та NAVY SEAL FOUNDATION 3050
Pacific Diver 3120 Series. Поєднання матеріалів: нержавіюча сталь та Carbonox ™
***