Місяць тому компанія Breitling відсвяткувала появу нового годинника Breitling Premier Norton Edition на ексклюзивному заході в Нью-Йорку. На торжестві були присутні представник кінематографічної команди посланник бренду Адам Драйвер, глава компанії Norton Motocycles Стюарт Гарнер і президент Breitling USA Тьєррі Пріззерт. Вперше в США привезли мотоцикл Norton Commando 961 Café Racer MKII Breitling Limited Edition.

часы Breitling Premier Norton Edition

Годинники Breitling Premier Norton Edition – це перший результат співпраці,  що недавно відновилася, швейцарського годинникового бренду та легендарного британського виробника мотоциклів Norton. Сміливий та прекрасний корпус діаметром 42 мм виготовлений з нержавіючої сталі та має характерний дизайн завдяки чорному кольору циферблата та, що виділяються на ньому, золотим цифрам, годинним і хвилинним стрілам. З лівого боку корпусу годинника вигравірувано логотип «Norton». Прозору задню кришку годинника також прикрашають зображення мотоцикла Norton і логотип.

часы Breitling Premier Norton Edition

Корпус годинника ідеально збігається з вінтажним коричневим ремінцем з сиром'ятної шкіри. А спеціально для тих, хто вважає за краще носити щось «поважче», годинник представлений також і на сталевому браслеті. Індикатори хронографа показують індикацію хвилин, годин і секунд. На по периметру циферблата чорним нанесена тахіметрична шкала. Годинник оснащений мануфактурним механізмом Breitling Caliber 01. Запас ходу складає приблизно 70 годин автономної роботи. Годинник сертифікований Швейцарським інститутом офіційного тестування хронометрів COSC.

Також (спеціально для мотоциклів Norton) компанія Breitling розробила циферблати спідометра та тахометра.

часы Breitling Premier Norton Edition

Вперше, як згадувалося раніше, бренд привіз в Америку мотоцикл Norton Commando 961 Café Racer MKII Breitling Limited Edition, який перегукується з класичною зовнішністю великих моделей кафе-рейсеров старого зразку, але зібраний із застосуванням сучасних деталей та технологій. Двигун об'ємом 961 к.с. – власна розробка компанії Norton. Всього буде випущено 77 таких мотоциклів. На сидінні мотоцикла викарбувано вінтажну букву «B» компанії Breitling, а дизайн циферблатів спідометра і тахометра також розроблений брендом Breitling.

часы Breitling Premier Norton Edition

Технічні дані годинника Breitling Premier B01 Chronograph 42 Norton Edition

  • Механізм: власного виробництва Caliber 01, автоматичний, складається з 346 деталей, працює на частоті 28 800 нк/г (4 ГЦ), запас ходу складає приблизно 70 годин, сертифікований COSC хронометр;
  • Функції: хронограф – колонне колесо, вертикальне зчеплення, лічильник 60 секунд і 30 хвилин;
  • Дисплей: години, хвилини, секунди, вікно відображення дати;
  • Корпус: 42 мм, нержавіюча сталь, водозахист 10 бар (100 м);
  • Скло: сапфірове, подвійне покриття антивідблиску;
  • Задня кришка корпусу: що загвинчується, сапфірове скло на віконці для огляду механізму;
  • Заводна головка: не загвинчується, 2 ущільнювача;
  • Циферблат/стрілки: секундна стрілка золотистого кольору, годинна і хвилинна стрілки лічильника 30 хвилин покриті люмінесцентним складом Super-LumiNova®;
  • Ремінець: вінтажний коричневий ремінець з сиром'ятної шкіри з автоматичної застібкою, чи браслет з нержавіючої сталі.

часы Breitling Premier Norton Edition