Новий хронограф Breitling, випущений у співпраці з Bentley

Автор: Jeremy White

годинник Breitling Premier Bentley Mulliner Limited Edition

Годинник Breitling Premier Bentley Mulliner Limited Edition

Співпраця між виробниками автомобілів і годинникових брендів давно не рідкість. Хтось навіть скаже, що подібна колаборація зустрічається часто-густо. Саме тому довгострокові партнерські відносини, які не завершуються після закінчення року або двох, завжди привертають особливу увагу публіки, оскільки перетворюються в щось більше, ніж черговий маркетинговий хід.

І 17-річна історія співпраці Bentley та Breitling — яскравий тому приклад. Настільки тривала і плідна дружба двох компаній стала справжнім прецедентом, жодна колаборація автоконцерну та годинникової марки не тривала так довго.

Їхнє останнє дітище — лімітована серія Breitling Premier Bentley Mulliner Limited Edition, яка натхненна кабріолетом Bentley Continental GT Mulliner. Новий хронограф, що отримав сертифікацію COSC, відрізняється точністю до 1/8 секунди, а його дизайн перегукується з інтер'єром салону Continental GT Mulliner, в тому числі і з годинником Breitling, вбудованим в приладову панель.

Годинник вартістю 7000 фунтів стерлінгів виконаний в 42-міліметровому корпусі з нержавіючої сталі. Сріблястий циферблат, що повторює колір годинника на приладовій панелі GT Mulliner, створює елегантний ансамбль з синім ремінцем зі шкіри алігатора.

годинник Breitling Premier Bentley Mulliner Limited Edition

Салон Bentley Continental GT Mulliner з годинником Breitling, вбудованими в приладову панель

Темно-сині лічильники хронографу збігаються з кольором обробки шкіряного салону нового кабріолета. 30-хвилинний лічильник знаходиться в положенні «3 години», а лічильник малої секунди — «9 годин». Годинник Premier Bentley Mulliner оснащений мануфактурним механізмом Breitling Caliber 01 з 70-годинним запасом ходу та ступенем водозахисту 100 метрів.

Тахіметрична шкала розташована на фланці, а в положенні між «12» та «1 година» нанесений напис «Tachymeter» червоного кольору.

Серед інших подібностей нового хронографа з автомобільними годинниками великі арабські цифри, червона секундна стрілка та 60-хвилинна шкала в центрі циферблату, які поєднуються з червоною строчкою салону кабріолета Bentley Continental GT Mulliner.

І нарешті, на лівому фланзі корпусу видніється табличка з написом «Bentley» на той випадок, якщо комусь здасться неочевидним зв'язок цього хронографа з новим автомобілем.

годинник Breitling Premier Bentley Mulliner Limited Edition

Bentley Continental GT Mulliner

Лімітована серія кабріолетів Bentley Continental GT Mulliner стала останньою з трьох автомобілів, випущених до сторічного ювілею компанії. Перші два — GT № 9 і GT Convertible Number 1, що також вийшли обмеженим тиражем.

Кабріолет Mulliner буде єдиним в модельному ряду Continental GT, чий салон оснащений годинником Breitling. Ще одна особливість цього автомобіля — стереосистема Naim з потужністю 2200 Вт, вісімнадцятьма динаміками та двома активними перетворювачами басів.

Якщо провести історичний аналіз колекцій Breitling, то стає очевидним, що нова модель Premier Bentley Mulliner Limited Edition відрізняється чи мало не аристократичною стриманістю. Особливо якщо повернутися в 2015 рік і згадати механічний годинник Mulliner Tourbillon, створений для позашляховика Bentayga. Мабуть, це був найдорожчий та найпретензійніший автомобільний годинник, колись випущений Breitling.

годинник Breitling Premier Bentley Mulliner Limited Edition

Можна було вибрати модель в білому або рожевому золоті, з циферблатом з екзотичного ебенового дерева або перламутру. В обох версіях вісім годинних індексів замінені діамантами круглого огранювання. Ціна цієї пишноти не менше приголомшуюча, ніж королівський дизайн, — 150 000 фунтів стерлінгів. При цьому позашляховик Bentayga коштував 160 000 фунтів.