Новинка – годинник Aviator 8 Mosquito компанії Breitling віддають данину поваги швидкісному літаку-розвіднику, який хоч і був практично повністю сконструйований з дерева, але швидкість та маневреність сприяли його тріумфу в ранніх 1940-х роках.

годинник Breitling – Aviator 8 Mosquito

Останнім доповненням колекції Aviator став годинник в корпусі діаметром 43 мм з нержавіючої сталі з чорним матовим ADLC-напиленням. Безель годинника також виготовлений з нержавіючої сталі, а на циферблаті розташовуються червоні стрілки, покажчики та арабські цифри. У порівнянні зі звичайним DLC (алмазним) напиленням нанесення ADLC (аморфного алмазного покриття) забезпечує більш темний відтінок і підвищену стійкість граней корпусу до подряпин.

На чорному циферблаті з'явилися контрастні сріблясті додаткові індикатори – це особливість моделі Aviator 8, оснащеної мануфактурним механізмом Breitling Calibre 01.

годинник Breitling – Aviator 8 Mosquito

Оранжево-червона центральна годинна, хвилинна і центральна секундна стрілки заповнені люмінесцентним складом Super-LumiNova, завдяки якому годинник має чудову властивість читаності значень часу навіть в умовах слабкого освітлення. Червоно-оранжеві акценти на циферблаті служать нагадуванням про сигнальні вогні та забарвлення фюзеляжу De Havilland Mosquito. Циферблат також доповнений віконцем дати між відмітками «4» та «5 години».

годинник Breitling – Aviator 8 Mosquito

Мануфактурний механізм Breitling Calibre 01 видно через прозоре сапфірове скло задньої кришки корпусу годинника, який, працюючи на частоті 4 Гц (28 800 коливань на годину), забезпечує запас ходу до 70 годин. Ця модель також стала сертифікованим COSC (Швейцарським Інститутом Тестування Хронометрів) хронометром.

Водозахист 10 бар (100м /330 футів). Годинник Breitling Aviator 8 Mosquito представлений на вінтажному шкіряному ремінці коричневого кольору з класичною застібкою (реф. AB01194A1B1X1) або з розкладною застібкою (реф. AB01194A1B1X2). Вартість годинника з класичною застібкою становить на сьогодні 192 000 ₴, а годинник з розкладною застібкою – 198 000 ₴.

годинник Breitling – Aviator 8 Mosquito