Ікона кінематографу Бред Пітт відвідав саміт Breitling, що проходив в Беверлі-Хіллз. Під час цього заходу компанія проводить презентацію нових колекцій у власному форматі. Бред Пітт побував на саміті Breitling, позаяк з недавніх пір став частиною рекламної компанії Cinema Squad швейцарської годинникової марки.

Бред Пітт відвідав саміт Breitling

Нагадаємо, компанія Breitling розповіла про нову концепцію своїх майбутніх рекламних кампаній Squad. За задумом тепер посланниками бренду будуть представники однієї професії — визнані майстри своєї справи, об'єднані в групи (squads) по кілька людей. В основі концепції ідея міцних міжособистісних відносин і спільних цілей. В першу команду проекту увійшли представники кіноіндустрії, звідси і назва — Breitling Cinema Squad. Серед нових облич бренду Шарліз Терон, Бред Пітт, Адам Драйвер і Деніел Ву. Саме вони стануть героями першої рекламної кампанії Breitling в рамках цієї концепції.

Бред Пітт відвідав саміт Breitling

Зірковий склад Cinema Squad привнесе в нове креативне та динамічне співробітництво Breitling настрій та драматургію великого екрану.

Бред Пітт відвідав саміт Breitling