Годинник ZENITH DEFY DOUBLE TOURBILLON

Це один з найкрасивіших годинників, який ми бачили на виставці Baselworld в цьому році. Його по праву можна сміливо назвати витвором годинникового мистецтва завдяки своєму хронографу, який здатний відраховувати соті частки секунди та подвійному турбійону. Нові Zenith DEFY Double Tourbillon – це не звичайний годинник від Zenith. Після перевипуску колекції з дизайном корпусу в стилі колекції DEFY 60-х та 70-х років нова модель привнесла ковток свіжого повітря в колекцію бренду, яка оберталася навколо дизайну легендарної моделі El Primero 1969 року. Можливо, комусь і не сподобається дизайн нової моделі, однак ми в повному захваті від неї. Закруглені кути та модний стильний схожий з Hublot дизайн – годинник нової колекції DEFY виглядає достатньо спортивно та складно, а також досить сильно вибивається з класичного та елегантного виду колекцій El Primero Chronomaster або Elite collections.

Годинник ZENITH DEFY DOUBLE TOURBILLON

Що потрібно знати про годинник

Нові моделі Zenith DEFY Double Tourbillon представляють собою корпус з вуглеволокна (карбоновий) діаметром 46 мм та скелетонізованний циферблат з синіми анодованими містками. Годинник пропонується на чорному каучуковому ремінці з синіми вставками кордура та титановою подвійною кліпсою із застібкою з карбону. Структура циферблату дозволяє наочно насолодитися симфонією організованої роботи двох спускових механізмів і двох балансових коліс. Механізм годинника керує центральною стрілкою хронографа, яка здійснює один круг кожну секунду з точністю до 1/100 секунди. 30-хвилинний лічильник хронографу знаходиться на позначці «3 годин», 60-секундний лічильник – на позначці «6 годин», а покажчик запасу ходу хронографа – на позначці «12 годин».

Годинник ZENITH DEFY DOUBLE TOURBILLON

Механізм

Вражаючі Zenith DEFY Double Tourbillon забезпечені автоматичним механізмом Calibre 9020. Цей складний механізм складається з 311 деталей та поєднує комбінацію механізму хронографа з точністю до 1/100 секунди та подвійного турбійона з двома спусковими механізмами, один з яких призначений для годин, а інший – для хронографа . Один турбійон працює на частоті 36,000 напівколивань на годину, в той час як другий турбійон в 10 разів швидше першого – на частоті 360,000 напівколивань на годину. Механізм забезпечує запас ходу 50 годин після повного заводу. Чудовий синій анодований механізм видно через прозоре віконце на задній кришці корпусу – що демонструє ротор у формі зірки та вшановує механізм El Primero.

Годинник ZENITH DEFY DOUBLE TOURBILLON

Вартість

Модель нового Zenith DEFY Double Tourbillon виглядає на зап'ясті відповідно до розміру та відчувається гранично легкими через свою вуглецеву конструкцію. Завдяки багаторічному досвіду виробництва виняткових хронографів, ця модель – одна з найкрасивіших і найяскравіших годинників, які однозначно звертають на себе увагу. Стильна, крута, авангардна – перше, що спадає на думку при погляді на цю модель. Годинники випущені обмеженою серій всього з 50 екземплярів. Вартість годинника – 112 000 швейцарських франків або приблизно 120,000 доларів США.

Годинник ZENITH DEFY DOUBLE TOURBILLON