Breitling оновив і удосконалив одну зі своїх найулюбленіших і найбільш успішних колекцій – Superocean Collection. Годинники цієї лінійки високо цінуються за їхню досягнення в області водозахисту на протязі вже більше 60-ти років. Моделі нової колекції відображають концепцію прихильності бренду до водної стихії та глибоководним зануренням. Вони, безсумнівно, підійдуть і чоловікам, і жінкам, які полюбляють спортивний та активний спосіб життя. Модний спортивний дизайн і бездоганне виконання – нові Superocean Collection прийдуться до смаку та будуть зручні на будь-якій руці та в будь-яких погодних умовах.

Генеральний директор Breitling, Жорж Керн, зазначив, що ці годинники є більш ніж просто традиції бренду щодо дайверських девайсів: «Робота команди Surfers Squad, наше партнерство з компанією Outerknown та організацією Ocean Conservancy красномовно свідчать про нашу прихильність до водної стихії та про захоплення нею . Годинники оновленої колекції Superocean Collection – це аксесуари, створені для людей, які бажають досліджувати моря та океани. І не важливо, чи буде це стосуватися любителів водних видів спорту або учасників екологічних ініціатив і проектів. Але, і звичайно ж, дизайн годинників розбурхає будь-якого шанувальника та цінителя дизайну Breitling. »

У кожну модель нового Superocean Collection встановлений механізм Breitling Caliber 17, що забезпечує запас ходу близько 38 годин. Всі годинники – сертифіковані COSC хронометри, а цифри, індекси та стрілки заповнені люмінесцентним складом Super-LumiNova, який дозволяє легко зчитувати показники часу при будь-яких умовах освітлення. Нові Breitling Superocean Collection представлені в п'яти різних розмірах, тим самим переконуючи всіх у тому, що ці дивовижні дайверські годинники ідеально підходять на будь-яку руку і зап'ястя.

Breitling Superocean 48

годинники Breitling Superocean 2019

Модель Superocean 48 однозначно і, безсумнівно, найобговорюваніший твір нової колекції. Значний великий корпус діаметром 48 мм, який виготовлений з титану та покритий DLC покриттям, з синім керамічним безелем безумовно привертає увагу. А після детального вивчення виявляється, що це зовсім і не така проста модель, як здавалося спочатку: корпус з м'якого заліза захищає від впливу магнітних полів, а обертовий безель надійно блокується з лівого боку корпусу. Модель годинника випускається з абсолютно новим перфорованим каучуковим ремінцем синього кольору. Цей ремінець – справжня знахідка для досвідчених дайверів, тому що тепер вони з легкістю можуть опиратися ефекту водяного тиску на ремінець при зануренні на великі глибини. Компанія Breitling запевняє, що перфорація забезпечує оптимальний тиск ремінця на руку. А ще – годинник водозахищений 30 бар (300 м).

 Breitling Superocean 46

годинники Breitling Superocean 2019

Стає зрозуміло з назви, що модель Superocean 46 – це годинник з корпусом діаметром 46 мм. Виготовлений він з чорної сталі (нержавіючої сталі з чорним вуглецевим покриттям DLC). Велика та ефектна модель годинників доступна з чорним або синім циферблатом і відповідного кольору каучуковим ремінцем Diver PRO III з класичною застібкою або розкладною кліпсою. Безель, що односторонньо обертається, з храповим механізмом – незамінний атрибут для досвідченого дайвера. Надійні та міцні Superocean 46 – для справжніх дайверів! Їхній водозахист становить 200 бар (2000 м).

Breitling Superocean 44

годинники Breitling Superocean 2019

Модель Superocean 44 з корпусом діаметром 44 мм, виконана з нержавіючої сталі, доступна з циферблатом в чорному або синьому кольорі. Також пропонується вибір з каучукового ремінця Diver PRO III (відповідного кольору) або браслета з нержавіючої сталі. В цьому годиннику безель односпрямований та з храповим механізмом. Годинник Superocean 44 розділить з вами ваші підводні пригоди на досить великих глибинах (водозахист 1000м або 100 бар).

Breitling Superocean 42

годинники Breitling Superocean 2019

Годинники Superocean 42 створені в 42 мм корпусі з нержавіючої сталі і з циферблатом чорного, білого або оранжевого кольорів на ваш вибір. Модель представлена з каучуковим ремінцем Diver PRO III або на браслеті з нержавіючої сталі. Вони оснащені безелем з храповим механізмом, що обертається в одному напрямку. Водозахист годинника Superocean 42 – 50 бар (500 м).

годинники Breitling Superocean 2019

Breitling Superocean 36

Модель Superocean 36 була створена для жінок, які хотіли б носити якісний годинник з відмінними технічними характеристиками, але в більш компактному розмірі. Корпус з нержавіючої сталі діаметром 36 мм і з безелем з храповим механізмом, що обертається в одному напрямку. Можна вибирати з моделей з ясно блакитним або білим кольором циферблату та відповідного кольору каучуковим ремінцем Diver PRO III або стильним браслетом з нержавіючої сталі. Водозахист моделі Superocean 36 – 20 бар (200 м).

годинники Breitling Superocean 2019