Новинка – годинник колекції Seiko 5 Sports. Пропонується ціла лінійка з 27 моделей механічних годинників менш ніж за £ 300. Вони з легкістю можуть конкурувати з іншими, які як мінімум втричі дорожче.

Автоматические часы Seiko-5

Стильний дизайн повністю чорної моделі Seiko 5 Sports "Street" SRPD79K1

Запитайте знавців, що розуміються на годинниках, і практично всі погодяться, що однією з основних оцінок годинника вважається те, механічні вони або кварцові.

У кварцовому механізмі джерело живлення – це батарейка, з ручним заводом – від заводу пружини, а автоматичний механізм отримує енергію від руху зап'ястя людини, яка його носить. Кожного разу, коли годинник рухаються, або коли ви розмахуєте ним, або ваша рука просто коливається, ротор в годиннику автоматично робить рух і заводить пружину. Це за загальним визнанням менш точно, проте набагато більш витончено та технічно більш вражаюче. Тому механічний годинник зазвичай коштує дорожче, ніж його кварцовий побратим.

Знаючи все це, ви очікуєте того, що при придбанні гарного автоматичного годинника доведеться витратити більше £ 1,000. Однак є і альтернативні варіанти. Наприклад, автоматичні механічні годинники від компаній Swatch, Certina або Christopher Ward. А ось вартість нового годинника Seiko колекції 5 Sports range (який укомплектований автоматичним механізмом 4R36) починається з абсурдно низьких £ 280, що демонструє виняткову турботу про ваші гроші.

Автоматические часы Seiko-5

Годинник Seiko 5 Sports стиль "Suits" SRPD73K1 з міланським браслетом, стрілоподібної хвилинною стрілкою та односпрямованим, що обертається, безелем.

Компанія Seiko виробляє свої годинник 5 Sports в різних варіаціях вже більше 50 років, але доступні вони лише за межами Великобританії. Однак бренд оголосив, що ці годинники з оновленим дизайном з вересня цього року будуть доступні також і там. Все, що ми знаємо на даний момент, – це те, що в механізмі Seiko 4R36 присутній додатково ручний завод, а запас ходу годинника становить 41 годину.

Буде надано вибір з не менше ніж 27 різних примірників кожного стилю (Sports, Suits, Specialist, Street та Sense) по 5 штук. Колекція пропонує широкий вибір ремінців, сталевих міланських браслетів і гібридних силіконово-шкіряних ремінців.

Наш вибір – це годинник колекції "Suits" реф. SRPD73K1 з міланським браслетом, стрілоподібними хвилинними стрілками та односпрямованим, що обертається, безелем. Годинник, який пасує і для важливих бізнес переговорів, і для повсякденного носіння. Це точно, що стильний і повністю чорний 42,5 мм в діаметрі годинник колекції "Street" реф. SRPD79K1 також не залишиться непоміченим.

Автоматические часы Seiko-5

Перші Seiko 5 Sports випустили в 1968 році. Годинники пропонували хороший водозахист, що світяться, стрілки та годинні позначки.

Компанія Seiko випустили свої перші Seiko 5 «Sportmatic-5» ще в далекому 1963 році. Годинники пропонували автоматичний механізм, віконце дати на позначці «3 години», водозахист і утоплену перевідну головку на позиції «4 години». Так було до 1968 року, поки на ринку не з'явилися перші Seiko 5 Sports з покращеним водозахистом, загартованим склом, стрілками та годинними позначками, що світяться.