Актриса Кара Делевінь – амбасадор компанії Tag Heuer і зараз допомагає бренду представити оновлену колекцію Carrera Lady.

Досить про чоловіків! Ці годинники виключно для жінок! Компанія Tag Heuer застосувала всілякі прийоми в новій колекції Carrera Lady та випустила цілу лінійку моделей в яскравій кольоровій гамі. І звернулася до відомої знаменитості – Каре Делевінь – амбасадора бренду для презентації їхньої нової моделі. Оновлені корпуси колекції Carrera Lady (36 мм діаметром) відрізняються достатньо сміливими квітами та відтінками (такими, як фіолетовий та синій). До того ж набагато покращена читаність значення часу з показань на циферблаті. А деякі моделі годинників також доступні і з діамантами на корпусі.

годинники Tag Heuer Carrera Lady

Як сказала Кара Делевінь: «Годинник для мене — це не тільки модний аксесуар. Мій годинник — це те, що виражає мене та мій спосіб життя. Тому я вважаю за краще сміливі, зухвалі та помітні годинник. Перше, на що звертаєш увагу, коли дивишся на годинник Carrera Lady, – це його дизайн, вигини, елегантний, але одночасно і не занадто класичний стиль. Мені дуже подобаються кольорові акценти, браслет з нержавіючої сталі і то, як можна поєднувати їх з різними образами протягом дня ».

Циферблат нових годинників представлений в біло-перламутровому, чорному, сірому, фіолетовому та синьому кольорах. У кожній моделі Carrera Lady на безеле годинника нанесена секундна шкала, а дата, яка знаходиться в положенні «3 години», видніється через трапецевидне віконце, яке інтригує. Можна вибирати між ремінцями відповідних яскравих кольорів або, навпаки, більш нейтральних відтінків (таких, як сірий або сіро-коричневий). Також представлені моделі на сталевих браслетах з комбінованим матовим і глянсовим покриттям. Годинники представлені з кварцовим або автоматичним механізмом. На задній кришці кварцовою моделі знаходиться логотип компанії Tag Heuer, в той час як в механічній версії годинника прозора задня кришка корпусу сапфірова.

Колекція Tag Heuer Carrera Lady спочатку представлена ще в 1963 році і була тісно пов'язана зі світом гонок. Поки ця концепція триває у всій лінійці, але годинник Carrera Lady – це виключення з теми. В цей час колекція вже доступна для купівлі на офіційному сайті tagheuer.com і в салонах Tag Heuer. Вартість годинника варіюється від $ 1,850 і до $ 4,650.

Особисті враження: Ця колекція з легко читаним циферблатом і просто ідеальним розміром корпусу для сучасних жінок. Ми просто в захваті від нових кольорів, можливості вибору моделей з діамантами або без, а також від вибору кварцових і автоматичних моделей. Покупка такого годинника вас не розорить, і, до речі, це чудова ідея для подарунка.

годинники Tag Heuer Carrera Lady

Технічні характеристики TAG Heuer Carrera Ladies (Механічні)

  • механізм: автоматичний калібр 5, діаметр 26 мм, 25 каменів, ротор працює на частоті 28,800 напівколивань в годину (4 Гц), запас ходу 38 годин;
  • дисплей: дата, години, хвилини і секунди;
  • корпус: діаметр 36 мм, нержавіюча сталь, фіксований безель з нержавіючої сталі, з\без 54-ма діамантами, куполоподібне сапфірове скло з подвійним покриттям антивідблиску, водозахист 100 м (10 бар);
  • циферблат: білий перламутровий циферблат, стрілки та позначки покриті родієм;
  • ремінець: сіро-коричневий перфорований та сатинований ремінець зі шкіри алігатора або браслет з нержавіючої сталі, складна застібка з нержавіючої сталі.

Технічні характеристики годинника TAG Heuer Carrera Ladies (Кварцові)

  • механізм: кварцовий
  • дисплей: діаметр 36 мм, нержавіюча сталь, фіксований безель з нержавіючої сталі, з\без 54-ма діамантами, куполоподібне сапфірове скло з подвійним покриттям антивідблиску, водозахист до 100 м (10 бар);
  • циферблат: білий перламутровий, сірий або фіолетовий циферблат, позначки та стрілки покриті родієм; синій та чорний циферблат, позначки та стрілки покриті рожевою позолотою;
  • ремінець: сіро-коричневий, сірий або фіолетовий перфорований і сатинований ремінець зі шкіри алігатора; синій або чорний ремінець зі шкіри теляти або браслет з нержавіючої сталі, складна застібка з нержавіючої сталі.