Чоловічі годинники в Україні - спортивні і класичні годинники для чоловіків будь-якого віку.

08.01.2008

Годинники для чоловіків - двоє на всі випадки життя.

У ідеальній ситуації, кожному чоловікові необхідно мати мінімум двоє наручних годинників – одні класичні на кожен день, та інші – спортивні наручні годинники, які розраховані на заняття спортом і активним відпочинком. Розділення годинників по цілях не випадково, оскільки всі наручні годинники розрізняються своїми технічними характеристиками.

Спортивні чоловічі годинники.

Наприклад, всі спортивні чоловічі наручні годинники проводяться в товщому корпусі, ніж класичні, і зазвичай з бічним захистом заводної головки – захист від дій ззовні. Оскільки такі годинники розраховані на підвищені навантаження, то як ремінці або браслети використовується титан, сталь, каучук або ж шкіру, але із спеціальним водовідштовхувальним просоченням. Спортивний годинник повинен бути в першу чергу функціональний і практичний, і виглядають, тому масивніше на тлі спортивного дизайну.

Класичні чоловічі годинники.

Класичні повсякденні наручні годинники виглядають елегантніше, маючи тонший корпус, який є водостійким, до випадкового попадання води. Годинники можуть бути на браслеті, або ж на шкіряному ремінці. Чоловічі годинники розрізняється також за розміром і формою і матеріалом, з якого вони зроблені. Вибір же годинника залежить від особистих переваг.

Купити чоловічі годинники.

На офіційному сайті компанії ДЕКА Ви можете вибрати і купити як класичні так і спортивні чоловічі годинники. У нашому інтернет-магазині годинників представлений широкий асортимент чоловічіх наручних годинників. Також Ви можете купити чоловічі годинники в наших філіалах роздрібної торгівлі в багатьох містах України. h2>Купити чоловічі годинники. На офіційному сайті компанії ДЕКА Ви можете вибрати і купити як класичні так і спортивні чоловічі годинники. У нашому інтернет-магазині годинників представлений широкий асортимент чоловічіх наручних годинників. Також Ви можете купити чоловічі годинники в наших філіалах роздрібної торгівлі в багатьох містах України.
Коментарі читачів
Залишити відгук
Casio GMA-S110VC-4AER
-30%
3 710 грн.
товар є на складі
(відгуків: 1)
Atlantic 29036.41.61L
5 590 грн.
товар є на складі
(відгуків: 1)
Raymond Weil 1600-STP-00995
39 880 грн.
товар є на складі
(відгуків: 3)
Skagen SKW2584
5 340 грн.
товар є на складі
(відгуків: 1)