Інструкції

09.10.2019

Що потрібно знати мінімально про ударостійкі годинники

Що потрібно знати мінімально про ударостійкі годинники

Оскільки люди почали вести більш активний спосіб життя, то ударостійкість стала одним з найважливіших чинників для топ-годинника. Власне, деякі бренди створюють годинники, які більш стійкі та можуть витримати як удари, пов'язані з падінням, так і інші пошкодження, викликані різними силами.

30.08.2019

Чотири коротких пам'ятки по догляду за механічними годинниками

Чотири коротких пам'ятки по догляду за механічними годинниками

Купівля елітного годинника може стати приємним проведенням часу, і не важливо – перший чи цей ваш годинник або вже п'яті. А по поверненню додому, щоб продовжити термін експлуатації годинника, вам потрібно буде належним чином доглядати за ним. А оскільки всі годинники рано чи пізно вимагають профілактичного огляду, то ми рекомендуємо дотримуватися цих деяких простих порад, щоб витягнути максимального задоволення від вкладених грошей та зусиль.

27.08.2019

Різні значення приставки «метр» в словах і термінах годинникової індустрії

Різні значення приставки «метр» в словах і термінах годинникової індустрії

У світі годинникового мистецтва достатньо часто використовується приставка «метр», тим самим викликаючи певні складнощі з розумінням того, що ж по суті позначають такі поняття як хронометр, телеметр, пульсометр та інші, що мають подібну приставку. У цій замітці ми розповімо вам про найбільш популярні з цих визначень, що, вважаємо, в першу чергу буде корисно початківцям-аматорам щодо наручних годинників.

12.04.2019

Про наручні годинники CASIO з радіоконтролем. Частина 2

Про наручні годинники CASIO з радіоконтролем. Частина 2

Вашій увазі, шановні любителі годинників, обіцяне продовження статті про годинники CASIO c радіоконтролем. Почнемо ми з невеликого дослідження історії становлення та технічного розвитку ключових «стовпів-радіоджерел» еталонного (атомного) часу та з несподіваних, але аж ніяк не технологічних проблем, які недавно добряче потривожити одне з них. Також обов'язково озвучимо основні інструкції та рекомендації з експлуатації наручного годинника з радіоконтролем від CASIO. Ну, і наостанок згадаємо про відчайдушних...

25.01.2019

Про наручні годинники CASIO з радіоконтролем. Частина 1

Про наручні годинники CASIO з радіоконтролем. Частина 1

В широком наборе всевозможных функций и усложнений, столь характерных для часов CASIO, встречается и такая специфическая, и до сей поры малопонятная многим пользователям, как радиоконтроль или радиосинхронизация времени. И чего только не встретишь на эту тему в довольно скупых или порой весьма малокомпетентных статьях и комментариях в Интернете: и о спутниках, бороздящих просторы Вселенной, и о четко нормированном радиусе действия радиовышек и т.д., и т.п. Но факт остается фактом – компания CASIO...

27.12.2018

Хронограф в годиннику – що це таке? Частина 3

Хронограф в годиннику – що це таке? Частина 3

Вважаємо, шановні друзі, що пора вже хоч дещицю уваги приділити і багатому Світу кварцових наручних хронографів з аналоговою (стрілочною) індикацією.

21.12.2018

Хронограф в годиннику – що це таке? Частина 2

Хронограф в годиннику – що це таке? Частина 2

Механіка та кварц. Це без малого півсторічне співіснування стало джерелом натхнення для найталановитіших майстрів обох годинникових світів в їхньому непоступливому бажанні не «складати стрілки» та не коритися нібито очевидного. Чи так нездоланні технологічні та конструкторські перешкоди на шляху до досі нереалізованим можливостям наручних хронографів? Про неймовірні успіхи і прикрі невдачі сучасних годинникарів в нашому продовженні хронографічної теми.

14.12.2018

Хронограф в годиннику – що це таке? Частина 1

Хронограф в годиннику – що це таке? Частина 1

На наш взгляд хронограф, он же секундомер, – замечательное часовое усложнение, позволяющее пользователю параллельно с отображением текущего времени производить измерение коротких временных отрезков. При чем замечательное как в прямом чисто техническом смысле, так и в переносном – эмоционально-эстетическом. Вот только нет-нет, а наши сверхчувствительные к неточностям слух и зрение режет чаще всего непреднамеренное, но тем не менее досадное терминологическое недоразумение.

07.12.2018

Для чого потрібні камені в годиннику?

Для чого потрібні камені в годиннику?

Хто б міг подумати, що воістину анекдотичний діалог з популярного з 70-их роках кінофільму досі буде перегукуватися з цілком серйозним питанням від численних любителів годинників? Але, жарти жартами, а, ознайомившись з нашою статтею, ви дізнаєтеся про те, що загальна кількість каменів, які фігурують в цьому жарті, повністю відповідає оптимальній їхній кількості в хорошому годинниковому механізмі. :-)

05.12.2018

Чому поспішає наручний годинник

Чому поспішає наручний годинник

Напевно, багато хто хоч раз в житті, але чув такий вислів про годинник, як: «А мій йде – секунда в секунду». І традиційно він був пов'язаний з наручними годинниками найрізноманітніших марок, про які так гордо відгукувався їхній власник. Але парадокс в тому, шановні читачі, що хоч вираз давно і існує, а наручних годинників абсолютно ідеальних по точності годинникарям, як вони не намагаються, все ще створити не вдалося.удалось.

28.11.2018

Який годинник вибрати – механічний або кварцовий?

Який годинник вибрати – механічний або кварцовий?

Цікаво, коли творці кварцових годинників випустили в 1969 році на годинниковий ринок свій революційний продукт, чи могли вони уявити, що і через 50 років перед покупцями, які обирають собі годинник, все ще може стояти питання «який годинник краще: кварцовий або механічний»?

23.11.2018

Як користуватися тахіметром на годиннику

Як користуватися тахіметром на годиннику

Незважаючи на сучасну меганасиченість інформацією змушені визнати, що в даний момент навіть ми не візьмемося достовірно стверджувати, хто ж першим вирішив розмістити тахіметричну шкалу на наручний годинник. Але, як би там в результаті не вирішили годинникові історики, на годиннику якого саме бренду вона з'явилася вперше, погодьтеся, шановні любителі годин, – це була дуже непогана ідея. Причому як з точки зору практичного застосування даного ускладнення, так і з точки зору візуального збагачення ...

16.11.2018

Як вкоротити браслет на годиннику CASIO

Як вкоротити браслет на годиннику CASIO

Коли мова заходить про годинникові брендах, які ставлять на перше місце при розробці виробів перш за все корисну функціональність, ергономічність та ремонтопридатність, то близько 45-ти років CASIO – одна з таких марок. Випускаючи щорічно десятки мільйонів годинників, інженери-конструктори CASIO ніколи не обходили стороною і таке важливе для кожного споживача питання, як зручність підгонки браслета годинника під індивідуальний розмір зап'ястя.

Так як наручні годинники CASIO мають нехай і не дуже...

14.11.2018

Як поміняти батарейку в годиннику CASIO

Як поміняти батарейку в годиннику CASIO

На відміну від попередньої статті «Як поміняти батарейку в наручних годинниках», яка має загальний характер, даний матеріал є покрокове керівництво для тих любителів годинників, які мають бажання самостійно замінити елемент живлення в наручних годинниках CASIO.

У зв'язку з цим хотілося би звернути увагу на, як мінімум, дві характерні особливості притаманні наручним годинникам цього японського бренду.

09.11.2018

Як перевірити годинник CASIO на справжність

Як перевірити годинник CASIO на справжність

Вважаємо, мало хто наважиться заперечувати той факт, що CASIO виробляє одні з найпопулярніших годинників в Світі. Але, з огляду на реалії останніх десятиліть до межі глобалізованої дійсності, ця популярність рано чи пізно повинна була привести до того, що на сірому годинниковому ринку з'являться підробки годинників CASIO.

05.11.2018

Як зменшити розмір ремінця годинника

Як зменшити розмір ремінця годинника

Носити наручний годинник на браслеті, який бовтається, ми настійно не рекомендуємо нікому, адже в даному випадку ймовірність ненавмисного пошкодження годиннирка значно зростає. І виняток тут тільки витончені моделі жіночих годинників, сама форма браслетів яких має на увазі вільне та легке ковзання по зап'ястку.

Тому сьогодні ми вирішили поділиться з Вами нашими порадами безпосередньо з питання, як зменшити розмір металевого браслета годинника.

02.11.2018

Як правильно почистити браслет годинника

Як правильно почистити браслет годинника

Складно знайти сьогодні годинникову марку, тим більш з числа широко відомих, яка б не мала в своєму асортименті моделі годинників на металевому браслеті. А у деяких з марок, як, наприклад, у ROLEX, тотальне домінування моделей на металевому браслеті – це ледь не одна із самих основних відмінних рис культового швейцарського бренду. Гранична надійність та довговічність конструкції, можливість «тонкого» підстроювання під необхідний розмір – це тільки кілька з найважливіших переваг браслетів, виготовлених...

26.10.2018

Як почистити ремінець годинника

Як почистити ремінець годинника

З тих пір, як більш століття назад з'явилися наручні годинники, наша прихильність до них нітрохи не згасла, і це багато в чому продиктовано комфортом і зручністю їхнього носіння на руці. Що в свою чергу неможливо уявити без такого важливого елемента, що «охоплює», як годинниковий ремінь.

24.10.2018

Як правильно заводити годинник

Як правильно заводити годинник

Незважаючи на те, що механічні годинники вже не виробляють в таких значних обсягах, як це було років 50 тому, коли вони були єдиною та абсолютною домінантою в світі годинників, але навіть зараз механіка все ще стійко тримає удар і не збирається йти з годинникової сцени. Так, все рідше зустрінеш на прилавках годинникових магазинів механічні кишенькові годинники або механічні будильники, і не настільки ж й популярні вже інтер'єрні зразки вишуканої та «бойової з мелодіями» годинникової механіки – підлогові...

19.10.2018

Як поміняти батарейку в наручному годиннику

Як поміняти батарейку в наручному годиннику

Забавно відзначити, але до винаходу в 1969 році перших наручних кварцових годинників, які працюють виключно від батарейки або акумулятора, це питання взагалі не мало практично ніякого сенсу. А сьогодні близько 90% з вироблених щорічно годинників – це кварцові наручні годинники, а значить, питання періодичної заміни в них батарейок не втрачає своєї актуальності вже довгі роки. Про те, скільки ж здатні прослужити нам годинникові батарейки, і як впоратися з їхньою заміною самостійно, ми зараз і поговоримо....