Всі статті компанії Дека

14.11.2018

Як поміняти батарейку в годиннику CASIO

Як поміняти батарейку в годиннику CASIO

В отличие от предыдущей статьи «Как поменять батарейку в наручных часах», имеющей общий характер, данный материал представляет собой пошаговое руководство для тех любителей часов, которые имеют желание самостоятельно заменить элемент питания в наручных часах CASIO.

В связи с этим хотелось бы обратить внимание на, как минимум, две характерные особенности присущие наручным часам этого японского бренда.

12.11.2018

Сяюча алхімія ALFEX IKON

Сяюча алхімія ALFEX IKON

Компанія Alfex оновила популярну серію IKON, випустивши розкішну колекцію Alchemy. Представлена колекція включає чотири сліпучі моделі, сяючі переливчастим блиском циферблатів.

Концепція нової колекції спирається на основи алхімії Середньовіччя, що виділяла чотири базові елементи: повітря, вогонь, землю та воду. Передбачалося, що при правильній комбінації цих елементів можна створити абсолютно будь-яку речовину на планеті, включаючи дорогоцінні метали та навіть чудові еліксири для продовження ...

09.11.2018

Як перевірити годинник CASIO на справжність

Як перевірити годинник CASIO на справжність

Вважаємо, мало хто наважиться заперечувати той факт, що CASIO виробляє одні з найпопулярніших годинників в Світі. Але, з огляду на реалії останніх десятиліть до межі глобалізованої дійсності, ця популярність рано чи пізно повинна була привести до того, що на сірому годинниковому ринку з'являться підробки годинників CASIO.

07.11.2018

Тріо від Luminox: оновлення Leatherback SEA Turtle Giant Collection

Тріо від Luminox: оновлення Leatherback SEA Turtle Giant Collection

Коллекция Leatherback SEA Turtle Giant, составляющая среди прочих едва ли не самую популярную тематическую серию SEA от Luminox, пополнилась еще тремя моделями. Это надежные прочные часы с явно выраженным милитари дизайном и эффектной цветовой палитрой, причём поклонники как ярких цветов, так и более умеренных, спокойных оттенков найдут свой вариант Turtle Giant, в особенности учитывая уже вышедшие на рынок модели.

05.11.2018

Як зменшити розмір ремінця годинника

Як зменшити розмір ремінця годинника

Носити наручний годинник на браслеті, який бовтається, ми настійно не рекомендуємо нікому, адже в даному випадку ймовірність ненавмисного пошкодження годиннирка значно зростає. І виняток тут тільки витончені моделі жіночих годинників, сама форма браслетів яких має на увазі вільне та легке ковзання по зап'ястку.

Тому сьогодні ми вирішили поділиться з Вами нашими порадами безпосередньо з питання, як зменшити розмір металевого браслета годинника.

02.11.2018

Як правильно почистити браслет годинника

Як правильно почистити браслет годинника

Складно знайти сьогодні годинникову марку, тим більш з числа широко відомих, яка б не мала в своєму асортименті моделі годинників на металевому браслеті. А у деяких з марок, як, наприклад, у ROLEX, тотальне домінування моделей на металевому браслеті – це ледь не одна із самих основних відмінних рис культового швейцарського бренду. Гранична надійність та довговічність конструкції, можливість «тонкого» підстроювання під необхідний розмір – це тільки кілька з найважливіших переваг браслетів, виготовлених...

31.10.2018

Синя поп-музика: DIESEL представляє осінню колекцію

Синя поп-музика: DIESEL представляє осінню колекцію

Італійська компанія DIESEL представила осінню колекцію, яка відрізняється стильним мінімалістичним дизайном. Втім, дизайн завжди був основною фішкою компанії. Укупі з високоякісної начинкою буквально кожна модель являє собою симбіоз відмінної технічної складової та оригінального екстер'єру, і в чистому підсумку шанувальники марки незмінно отримували цікаві, красиві та надійні годинники.

29.10.2018

Чорна п'ятниця – час купувати час

Чорна п'ятниця – час купувати час

Если вы не понедельникофоб, а типичный пятницофил, то примите наши поздравления: Real Black Friday 2018 совсем уже скоро – 23 ноября. Чувствуете, как поджимает время? Знаменитые скидки до 90% на бренды получают в черную пятницу обычно только первые покупатели этого дня, поэтому гладим шнурки, надеваем желтую майку лидера и собираем предельно максимальную информацию о своих хотелках, дабы на утреннем старте «сделать» всех, кто посмел положить взгляд на то, что у вас целый год лежало в копилке желаний!...

26.10.2018

Як почистити ремінець годинника

Як почистити ремінець годинника

З тих пір, як більш століття назад з'явилися наручні годинники, наша прихильність до них нітрохи не згасла, і це багато в чому продиктовано комфортом і зручністю їхнього носіння на руці. Що в свою чергу неможливо уявити без такого важливого елемента, що «охоплює», як годинниковий ремінь.

24.10.2018

Як правильно заводити годинник

Як правильно заводити годинник

Незважаючи на те, що механічні годинники вже не виробляють в таких значних обсягах, як це було років 50 тому, коли вони були єдиною та абсолютною домінантою в світі годинників, але навіть зараз механіка все ще стійко тримає удар і не збирається йти з годинникової сцени. Так, все рідше зустрінеш на прилавках годинникових магазинів механічні кишенькові годинники або механічні будильники, і не настільки ж й популярні вже інтер'єрні зразки вишуканої та «бойової з мелодіями» годинникової механіки – ...

22.10.2018

FALL [in love] – закохатися в DKNY

FALL [in love] – закохатися в DKNY

Компания DKNY входит в сезон одетая в королевский пурпур, тепло поблескивая розовым золотом и тут же остужая влюблённый взгляд серебристым льдом стали…

В новой коллекции женских часов DKNY представляет инновационное сочетание материалов и обновление знаковых стилей логотипов, которые, следует признать, порядком устарели. Именно неуёмное женское стремление к переменам заставили дизайнеров DKNY пересмотреть исполнение символики, добавить краски, текстуры, блеск, эфемерную лёгкость и элегантную роскошь....

19.10.2018

Як поміняти батарейку в наручному годиннику

Як поміняти батарейку в наручному годиннику

Забавно відзначити, але до винаходу в 1969 році перших наручних кварцових годинників, які працюють виключно від батарейки або акумулятора, це питання взагалі не мало практично ніякого сенсу. А сьогодні близько 90% з вироблених щорічно годинників – це кварцові наручні годинники, а значить, питання періодичної заміни в них батарейок не втрачає своєї актуальності вже довгі роки. Про те, скільки ж здатні прослужити нам годинникові батарейки, і як впоратися з їхньою заміною самостійно, ми зараз і поговоримо....

17.10.2018

Як відрізнити годинники G-Shock від підроблених

Як відрізнити годинники G-Shock від підроблених

Нещодавно на нашому сайті ми вже торкалися теми підроблених годинників. Але наша стаття «Як відрізнити підробку годинника» має узагальнюючий характер і не розглядає конкретних і найбільш актуальних на сьогодні випадків годиннткового піратства. Мета ж цієї статті, шановні читачі, забезпечити Вас такою інформацією, яка дійсно допоможе навіть самостійно розібратися, дивлячись на годинник в ваших руках – оригінальний це G-Shock або фейк.

12.10.2018

Вишукана класика в синьому La Grande Classique de Longines

Вишукана класика в синьому La Grande Classique de Longines

Чудова колекція La Grande Classique de Longines поповнилася розкішними новинками, представленими в фірмовому ластивому популярному бренду синьому кольорі, що став для нього буквально культовим.

Нові моделі отримали той самий синій відтінок, який надає колекції витонченого вишукування.

10.10.2018

Як навчити дитину розуміти годинник

Як навчити дитину розуміти годинник

Час йде, діти ростуть, і неминуче приходить пора, коли їм доводиться вчитися визначати його за допомогою годинника. Адже усвідомлене сприйняття, чітке розуміння та ефективне використання часових ресурсів як своїх, так і оточуючого нас Світу не закладено в нас матінкою-природою спочатку. І якщо наші органи чуття комплексно дають нам досить дієві сигнали про те: що, як і де з нами відбувається, то відчуття часу, мало того, що не менш суб'єктивно, – воно ще й дуже відносне за своєю природою. І щоб...

08.10.2018

Найдорожчі годинники в Світі

Найдорожчі годинники в Світі

На перший погляд відповіді на подібні питання, час від часу, а в наші дні знайти зовсім не складно. Набрав в Гуглі що цікавить, та, вуаля, відповідь готова. Але аж ніяк не один і не завжди об'єктивний, адже хто ж складав не завжди зрозуміло, а про належну компетентність давайте, напевно, разом просто помовчимо. Відповіді є, і ж їх ціле море, а то й океан, але спробуй розберися, а де ж істина?

05.10.2018

Ексклюзивна серія Hamilton Khaki Field Mechanical

Ексклюзивна серія Hamilton Khaki Field Mechanical

Харизматичною серією годинників Khaki Field Mechanical з механічним калібром H-50 блискучого поновлення популярної та достатньо функціональної колекції Khaki Field компанія Hamilton нібито розсовує межі можливого. Причому, кажучи про межі, ми маємо на увазі аж ніяк не метафізичні властивості, а цілком собі матеріальні: корпус моделі нової серії має в діаметрі 50 мм.

01.10.2018

ТОП-4 боксерських годинників

ТОП-4 боксерських годинників

 «Бій повинен тривати 13 секунд – 2 секунди на зближення, 1 секунда на удар і 10 секунд на відлік рефері».

(С) Мухаммед Алі

На ринг запрошуууууууууються ... боооксери та ... ЇХНІ ГОДИННИКИ!

«Бій повинен тривати 13 секунд – 2 секунди на зближення, 1 секунда на удар і 10 секунд на відлік рефері».

(С) Мухаммед Алі

На ринг запрошуууууууууються ... боооксери та ... ЇХНІ ГОДИННИКИ!
01.10.2018

Як вибрати настінний годинник

Як вибрати настінний годинник

Чи збираємося ми в поспіху на роботу, напружено працюємо в офісі або ризикуємо запізнитися на потяг – наш погляд мимоволі ковзає по стінах у пошуку настінного годинника, який охоче і точно підкаже нам, чи все у нас «тік-так» з часом.

26.09.2018

Яке скло для наручних годинників краще?

Яке скло для наручних годинників краще?

Перше, що Ви бачите, повернувши зап'ястя до лиця та глянувши на свій наручний годинник – це його циферблат. А за те, щоб на ньому все було прекрасно видно, в першу чергу відповідає розташований прямо над ним прозорий кристал. І крім того, що він повинен володіти високою прозорістю, в його обов'язки ще входить надійний та довговічний захист годин від проникнення пилу та вологи. Зараз в цьому немає нічого дивного, але так було не завжди. Тому зануримося ненадовго в історію годинникової справи, щоб...