Appella

спеціальна пропозиція
-40%
Часы APPELLA 637-2001
10020 грн 6012 грн
модель для тебе
Часы APPELLA 182-2004 - Дека
Стать жіночі
Тип механізму кварцевий
4220 грн
(0)
Історія бренду

Годинник Appella синонімічний з бездоганною швейцарською майстерністю. Компанія Appella Sarl прагне об'єднати новітні тенденції в дизайні з характеристиками якості, які до сьогоднішнього дня були прерогативою швейцарських брендів вищого цінового діапазону.

Марка Appella була заснована в 1943 році в Поррентрай, Швейцарія. Її творцем став Полем Глокер (Paul Glocker), який свого часу був відомим годинникарем і головою Ebossa Group. Довгий час його ім'я залишалося символом швейцарського годинникового мистецтва. Головний офіс Appella Sarl знаходиться в Женеві Швейцарія; сьогодні бренд має офіційні представництва в 70 країнах.

Незабаром після свого заснування Appella стала відома як розкішна годинна марка, що йде в ногу з часом, при цьому зберігаючи швейцарські традиції. Регіональні корпоративні центри Appella знаходяться в Лос-Анджелесі і Дубаях.

Асортимент годинника Appella дуже широкий: він включає близько 200 моделей чоловічих і жіночих наручний годинника. Особливістю марки є те, що кожна модель випускається в дев'яти варіантах забарвлення, тому Ви можете купити ту модель, яка ідеально підійде до вашого гардероба.

Всі механічні моделі забезпечені швейцарськими механізмами ETA, в кожній моделі – 25 каменів, які забезпечують зносостійкість і точність механізму. Віконце на циферблаті дозволяє спостерігати роботу механізму.

Appella не обмежується використанням кращих механізмів: комплектуючі до годинника також наївисшего якості. Слід також сказати декілька слів про скло, адже від нього багато в чому залежить ціна швейцарського годинника. Годинник Appella забезпечений мінеральним склом, яке робить годинник ударопрочнимі або сапфіровим склом, стійким до дряпання. Задня стінка годинника також виконана з прозорого скла. Це оригінальне дизайнерське вирішення властиво лише дорогому годиннику: як відомо, компанії, які проводять дешевий годинник, ніколи не почнуть показувати покупцеві їх механізм.

Бренд Appella увійшов до історії годинникового мистецтва як творець найтоншого золотого годинника в світі. Цей швейцарський годинник був офіційно представлений 6 листопада 2005 року. Сьогодні їх годинник можна побачити в Базелі, на стенді інноваційних досягнень Швейцарії.

Годинник Appella – втілення надійності точності і чудового дизайну. Купивши швейцарський годинник Appella, ви можете бути упевнені в їх високій якості. У нашому інтернет-магазіне Ви можете знайти великий вибір годинника Appella, а наш консультант відповість на всі питання, що цікавлять Вас.

Причини купити Appella у нас
  • 1Торгова мережа ДЕКА - одна з найбільших відомих і провідних годинникових компаній в Україні. Ми динамічно розвиваємося і успішно працюємо вже більше 25 років, а також є лідерами українського ринку.
  • 2 В нашій мережі понад 40 власних магазинів і величезна дилерська мережа по всій Україні. Ми є ексклюзивними та офіційними представниками понад 50 годинникових брендів в Україні, що підтверджує велику довіру іноземних партнерів до нашої компанії.
  • 3Інтернет-магазин ДЕКА - перший магазин годинників, який почав працювати в Мережі. Завдяки високому рівню професіоналізму наших співробітників і довгому успішному досвіду, ми вийшли на максимально високий рівень обслуговування.
  • 4Зараз нашому інтернет-магазину вже більше 10 років. У ньому представлений величезний вибір годинників і знаходяться в наявності більше 8000 моделей. Більшість з них перед тим, як потрапити в продаж, проходять передпродажне обслуговування в нашому сервісному центрі, що гарантує високу якість нашої продукції.
  • 5Ціни в магазинах є максимально доступними для наших покупців, так як ми є офіційними представниками тієї чи іншої марки в Україні.
  • 6Наші покупці завжди задоволені ціною і якістю наших годинників, а також високим рівнем обслуговування та професіоналізму наших співробітників. Ми отримуємо тільки позитивні відгуки про нашу роботу.
  • 7Ми підберемо Вам годинник з огляду на всі переваги і зуміємо задовольнити найвишуканіші Ваші потреби.
  • 8Тільки у нас Ви зможете придбати брендові годинники високої якості за максимально вигідною ціною! Індивідуальний підхід до кожного клієнта!