Годинники Appella

(331)

Годинник Appella синонімічний з бездоганною швейцарською майстерністю. Компанія Appella Sarl прагне об'єднати новітні тенденції в дизайні з характеристиками якості, які до сьогоднішнього дня були прерогативою швейцарських брендів вищого цінового діапазону.

Марка Appella була заснована в 1943 році в Поррентрай, Швейцарія. Її творцем став Полем Глокер (Paul Glocker), який свого часу був відомим годинникарем і головою Ebossa Group. Довгий час його ім'я залишалося символом швейцарського годинникового мистецтва. Головний офіс Appella Sarl знаходиться в Женеві Швейцарія; сьогодні бренд має офіційні представництва в 70 країнах.

Незабаром після свого заснування Appella стала відома як розкішна годинна марка, що йде в ногу з часом, при цьому зберігаючи швейцарські традиції. Регіональні корпоративні центри Appella знаходяться в Лос-Анджелесі і Дубаях.

Асортимент годинника Appella дуже широкий: він включає близько 200 моделей чоловічих і жіночих наручний годинника. Особливістю марки є те, що кожна модель випускається в дев'яти варіантах забарвлення, тому Ви можете купити ту модель, яка ідеально підійде до вашого гардероба.

Всі механічні моделі забезпечені швейцарськими механізмами ETA, в кожній моделі – 25 каменів, які забезпечують зносостійкість і точність механізму. Віконце на циферблаті дозволяє спостерігати роботу механізму.

Appella не обмежується використанням кращих механізмів: комплектуючі до годинника також наївисшего якості. Слід також сказати декілька слів про скло, адже від нього багато в чому залежить ціна швейцарського годинника. Годинник Appella забезпечений мінеральним склом, яке робить годинник ударопрочнимі або сапфіровим склом, стійким до дряпання. Задня стінка годинника також виконана з прозорого скла. Це оригінальне дизайнерське вирішення властиво лише дорогому годиннику: як відомо, компанії, які проводять дешевий годинник, ніколи не почнуть показувати покупцеві їх механізм.

Бренд Appella увійшов до історії годинникового мистецтва як творець найтоншого золотого годинника в світі. Цей швейцарський годинник був офіційно представлений 6 листопада 2005 року. Сьогодні їх годинник можна побачити в Базелі, на стенді інноваційних досягнень Швейцарії.

Годинник Appella – втілення надійності точності і чудового дизайну. Купивши швейцарський годинник Appella, ви можете бути упевнені в їх високій якості. У нашому інтернет-магазіне Ви можете знайти великий вибір годинника Appella, а наш консультант відповість на всі питання, що цікавлять Вас.

читати повністю
Ціна
сортувати: