СП ДЕКА Лтд – лідер українського ринку годинників.

Торгова мережа ДЕКА – одна з найбільших в Україні.

Інтернет магазин ДЕКА – перший магазин годинників, який почав працювати в Мережі.

Добре відома зараз в Україні Торгова мережа ДЕКА в 1992 році починалася як невеликий магазин побутових приладів в центрі Донецька. Повністю спираючись тільки на власні сили, наше підприємство на сьогоднішній день зросла в розгалужену мережу з філіями практично у всіх обласних центрах країни. Більше сорока магазинів і салонів по Україні, головний офіс і сервісний центр в Донецьку (зараз ー Дніпро), більше ста оптових партнерів і перший діючий інтернет-магазин - все це добре показує досвід і злагодженість команди ДЕКА, націленої на результат. Багатьом в нашому мінливому часі може здатися дивним, але більша частина співробітників Торгової мережі разом з нею з самого першого року роботи. История фирмы ДЕКА

Що привело наше підприємство до таких показників? Можна просто прочитати в підручнику з економіки прості та зрозумілі ідеї про якість обслуговування, широкий асортимент і про зрозумілі покупцеві ціни, а можна спробувати втілити це знання в життя. Простота підходу в досягненні мети приховує за собою багаторічну, скрупульозну та кропітку працю всього колективу підприємства. Такий підхід помітили і відомі всьому Світу виробники годинникової продукції. Кожен відвідувач магазинів ДЕКА може переконатися в цьому, оцінивши більше сорока представлених у торговельній мережі брендів японських, швейцарських и німецьких марок, а також колекцій з інших країн. У нас Ви можете побачити доступні практично будь-кому годинники CASIO, престижні моделі Longines або витончені Rado, які не залишать байдужим навіть найвибагливішого цінителя.

ассортимент ДЕКА Продавці-консультанти Торгової мережі ДЕКА перш, ніж приступити до виконання обов'язків, проходять спеціальний курс підготовки для того, щоб вони могли швидко і точно відповісти на будь-які питання потенційного покупця або просто зацікавленого відвідувача магазину. Адже кожен може сказати, що годинник ー це не просто аксесуар, що показує поточний час, а й часто складний прилад, що містить під своїм циферблатом багаторічний досвід і вміння інженерів і дизайнерів підприємств з великою історією і/або з високими оцінками, підтвердженими конкурсами та виставками з світовим ім'ям. Розширюючи свою діяльність, Торгова мережа ДЕКА не могла залишити без уваги ідучий поруч з годинниковим ринком сегмент прикрас. Провівши маркетингове дослідження, фахівці ДЕКА вибрали колекції не просто шикарні в своєму дорогоцінному втіленні, а й такі, що відрізняються високим почуттям смаку та тонким ручним виготовленням. Такі імена як: Ювелірний дім Schoeffel, компанії Pomellato або Artur Scholl багато скажуть знавцям і цінителям ювелірного мистецтва. Любителям створювати власний образ з елементів і деталей по-справжньому підійдуть ремінці, браслети та шарми колекції Christina Charms. Відвідувачі салону De Grand мають змогу помилуватися красою та доторкнутися до цього по-справжньому вийшовшого з картини чуда. І на завершення потрібно відзначити, щоб продовжити традиції розвитку та досконалості представлених у нас колекцій, співробітники Торгової мережі ДЕКА кожен день задаються питанням ー що ще може привернути, порадувати та задовольнити потребу в прекрасному кожного, хто зайшов в салон або магазин ДЕКА. На даний момент «штаб-квартира» Торгової мережі ДЕКА розташована в місті Дніпро.